Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dzisiaj rano problem co założyć, ale moon wygrał. Strasznie bałem się/dalej się boje ;) hesalitu w kontekście rys, ale na razie wyglada pięknie.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja już przydzwoniłem w ścianę przy przesuwaniu lodówki, wyglądało to na tyle brzydko (zmatowienie 3x5mm) że usunąłem. Usunięcie trwało jakieś 2 minuty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo porównanie jest bez sensu, ale wrzucam bo jeszcze bardziej mnie uderza ta brzydota 300tki na tych ładnych zbliżeniach :D

 

Nicon a miałeś okazje obejrzeć nowa 300m na zywo w naturalnym świetle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Na hesalicie rysy to złapiesz od koszuli. Jak wielokrotnie było pisane, bez ostrego światła tych rys zwyczajnie nie widać. Ale jak dasz pod słońce, czy żarówkę to zobaczysz tysiące. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Omega, to nie tylko fajne nurki i stopery - jeden z najbardziej funkcjonalnych EDC: centralna sekunda, data, alarm ustawiany co do minuty. Blackout mi niestraszny:)

post-54231-0-68321100-1546867292_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega, to nie tylko fajne nurki i stopery - jeden z najbardziej funkcjonalnych EDC: centralna sekunda, data, alarm ustawiany co do minuty. Blackout mi niestraszny:)

:) 


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest głośność takiego alarmu, do czego to można porównać?

Spokojnie można go porównać do Seiko Bell Matic jeśli chodzi o głośność.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

 

 

3f2cc893b1f71717ebff0048129f2caa.jpg647e96614dfe49fd576ab0dfeb877e30.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Dobrze spasowane.

Od razu powinni tak sprzedawać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FOIS z bransoletą reduced?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Świetnie to wygląda, przydałaby sie do Moona taka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo porównanie jest bez sensu, ale wrzucam bo jeszcze bardziej mnie uderza ta brzydota 300tki na tych ładnych zbliżeniach :D

O dziwo ten zegarek nie wygląda tak źle na żywo. Ja przestałem po nim jechać od czasu przymiarki. Może i za dużo jest tam linijek tekstu, ale te fale są przepiękne, a wysoko osadzone indeksy też robią robotę. Niebieski ma też wyjątkowo ładny odcień.

Edytowane przez tritium.hands

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem w naturalnym, ale widziałem na żywo. Tak jak już gdzieś wcześniej w tym wątku pisałem, oglądałem nową 300tkę która leżała obok "starej" ceramicznej 300tki i wyglądała jak podróba tej drugiej. Sorry ale jak ktoś chce fajny współczesny diver to poprzednia wersja ceramiczna jest genialna, a jak ktoś chce fale to zdecydowanie stary bond z falami wymiata.

 

 

Pytałem bo moim zdaniem wlasnie zarówno nowej jak i poprzedniej ceramicznej nie służy sztuczne światło.

Nowa wersja w normalnym świetle dziennym to zupełnie inny zegarek moim zdaniem :) mierzyłem szara i w salonie wyglądał plastikowo a w świetle dziennym to chyba najładniejsza wersja.

 

 

 

O dziwo ten zegarek nie wygląda tak źle na żywo. Ja przestałem po nim jechać od czasu przymiarki. Może i za dużo jest tam linijek tekstu, ale te fale są przepiękne, a wysoko osadzone indeksy też robią robotę. Niebieski ma też wyjątkowo ładny odcień.

 

Mnie przymiarka tylko utwierdziła w przekonaniu ze to bardzo udana wersja. W porównaniu z smpc nie przeszkadzał mi ani fakt ze jest grubszy ani przeszkolony dekiel a fale zrobili pięknie moim zdaniem. Wlasnie przez to ze zegarek jest gruby uważam ze płaskie, grube fale idealnie sie wpasowują.

 

Oczywiście rozumiem że niektórym się podoba, ale ja chyba za bardzo sentymentalnie i emocjonalnie podchodzę. 300-tka z falami to był pierwszy zegarek z wyższej półki który dotykałem i mój w ogóle pierwszy zegarek mechaniczny. Do tej pory jak dostanę w ręce starego Bonda to jestem w szoku jakie to fajne zegarki, proporcjonalne, ze świetną tarczą i oryginalną bransoletą. Poprzednia ceramiczna generacja mniej mi się podobała, ale chociaż zachowali proporcje, nowy model wygląda jak zabawka, albo podróba, oczywiście jakość wykonania jest bardzo wysoka, ja nie widzę różnicy między tym Subem z filmiku powyżej, natomiast design dla mnie to porażka. Wielkość koperty, te płaskie fale, zawór helowy, dla mnie zbyt wiele rzeczy tu nie gra.

Rozumiem bo ja mam tak jesli chodzi o smpc :) Edytowane przez krisp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zdjęcie petarda...

 

Memomatic jeszcze większa.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze spasowane.

Od razu powinni tak sprzedawać ;)

 

Zgadzam się

 

FOIS z bransoletą reduced?

 

Nie wiem czy to z Reduced, nr 1125/560

 

Świetnie to wygląda, przydałaby sie do Moona taka.

 

Racja

 

Zdjęcie petarda...

 

Dzięki :)

 

DSC-2643.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Filip, ale miałem na myśli porównanie raczej z czymś typu odkurzacz albo tłuczenie młotkiem bo nie słyszałem nigdy takiego alarmu w żadnym zegarku mechanicznym na żywo :D. Albo w decybelach :).

Jak mały budzik mechaniczny pod koniec naciągu sprężyny gongu... ^_^


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FOIS z bransoletą reduced?

Od reduced na pewno nie. Ta na FOIS ma 3 segmenty na ogniwo, Reduced ma 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FOIS z bransoletą reduced?

Reduced ma 18mm, fois chyba 19mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w ogóle nie gra ta bransoleta z tym zegarkiem. Przy tych uszach jakoś to nie działa razem, przynajmniej na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cóż, kolejnego Moona sobie kupię ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe wszedłem w temat żeby wkleić linka z Hodinkee ale Nicon mnie ubiegł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.