Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

...

Planeta nie ma mikro i jakoś się z tym żyje :)

Ja w swojej mam. :D

No wlansie, jak to jest z ta mikroregulacja? Faktycnzie jest niezbedna czy mozna zyc bez tego?*Kiedys nikt nie slyszal o mikroregulacji, a wszyscy cieszyli sie z zegarka. Czesto korzystacie z tej funkcji?

Ja kilka razy dziennie.

Bardzo fajne rozwiązanie. Choć wymaga dopłaty. :(

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Guest _gosc_

niby wszystko ok. Pudło drewno dwie karty (nie trzy) i inne woreczki instrukcje itp.

Fota z chrono.

Jak dla mnie wszystko wygląda ok :)

Dzięki.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Zamiana powrotna bezproblemowa, bo wymiana dokonana z moim wujem, który kupił tą PO 2 lata temu na Chrono24. Jutro pojedziemy do Skąpskiego i dam Wam znać jak ekspertyza, ale wuj jest już w tej chwile niepocieszony

Na Chrono podróby!!!??? Widać wszędzie trzeba czujność zachować.

A ja do mojej wakacyjnej 232.30.42.21.01.001 szukam oryginalnej orange gumy z zapięciem. 

Gdyby coś, ktoś. 

post-89160-0-55678200-1558274612_thumb.jpg

Guest

Ja do mojej tylko na zapięcie z regulacją czekam i żadnej gumy nie potrzebuję :)

1.jpg

Ja do mojej tylko na zapięcie z regulacją czekam i żadnej gumy nie potrzebuję :)

Maciek nie wyobrażam sobie pomarańczowej gumy na tej róży :D  :lol:  :D

Mnie bardzo podoba się PO na drabince.

Jak moja wytrzyma do wakacji to tak bedzie noszona. :)

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Guest

Maciek nie wyobrażam sobie pomarańczowej gumy na tej róży :D:lol::D

Miałem na myśli czarną, pomarańczowa by się rzeczywiście troszeczkę gryzła :lol:

Mnie bardzo podoba się PO na drabince.

Jak moja wytrzyma do wakacji to tak bedzie noszona. :)

Michał, moje zadanie na temat drabinki znasz... :/

Trochę pogrzebałem i wychodzi, że łatwiej i  taniej znaleźć można używaną bransoletę do PO, niż taki omegowski orange zestaw. Chyba zostaje odwiedzić AD. 

Panowie mieliście jednak rację. PO okazała się jedynie podróbą, więc serdecznie dziękuję za Waszą czujność i pomoc.

A tak na marginesie zastanawiam się ilu ludzi z tych,którzy kupili swoje zegarki z drugiej ręki jest wystawionych do wiatru i nawet o tym nie wie. Do tej pory równiź byłem przekonany, źe przez chrono jest w miarę bezpiecznie.

Panowie mieliście jednak rację. PO okazała się jedynie podróbą, więc serdecznie dziękuję za Waszą czujność i pomoc.

A tak na marginesie zastanawiam się ilu ludzi z tych,którzy kupili swoje zegarki z drugiej ręki jest wystawionych do wiatru i nawet o tym nie wie. Do tej pory równiź byłem przekonany, źe przez chrono jest w miarę bezpiecznie.

Dlatego też najlepiej kupować z pewnego źródła, od osób znanych np.: na naszym forum. Choć czujnym trzeba być zawsze.

A masz jakieś szczegółowe informacje dotyczące wujkowej transakcji? Czy kupił tą "Omegę" z papierami czy bez, z pudełkiem, czy bez? Po cenie wyjątkowo atrakcyjnej czy zbliżonej do wartości rynkowej używanych PO? Pytam w kontekście nauki na przyszłość jeśli chodzi o transakcje na Chrono24.

Ok zrobię jak radzicie,ale byłem w serwisie w Poznaniu na sprawdzeniu szczelności i niczego się nie dopatrzyli.

I nie wierzę w test szczelności Przecież to coś nie przejdzie 30 barów a co dopiero 60 :)

Guest _gosc_

I nie wierzę w test szczelności Przecież to coś nie przejdzie 30 barów a co dopiero 60 :)

Większość zegarmistrzów test szczelności robi dla 5ATM, a jak ich poprosisz to niektórzy 10ATM. Na wyższe szczelności zazwyczaj nie mają nawet sprzętu.

Większość zegarmistrzów test szczelności robi dla 5ATM, a jak ich poprosisz to niektórzy 10ATM. Na wyższe szczelności zazwyczaj nie mają nawet sprzętu.

Kolega napisał że był w serwisie sądziłem że mają tam większe możliwości.

Moim zdaniem 10ATM też ten Chińczyk nie przejdzie.

Na ogół tak jest, że jak się weszło w posiadanie podróby, to wrzuca się na forum historię o strychowym znalezisku, spadku po dziadku, prezencie od kolegi - aby przerzucić odpowiedzialność na wyimaginowaną osobę. W tym przypadku dla potrzeb tej historii powstał obraz Wujka ;)  

A może się mylę...? B)

Edited by mario1971

Jest tak jak napisałeś zawsze w tych historiach jest tak zwana osoba trzecia, brat szwagier itd Moim zdaniem w większości przypadków zegarek został nabyty świadomie na jakiejś wycieczce w Egipcie Turcji czy po prostu na OLX.

Edited by Andrzej77

Witam

jestem zainteresowany Seamsterem, czy Omega produkowała większe niż 41mm?

czy jest jakaś baza danych technicznych archiwalnych modeli?

dzięki