Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem ją zakładam i...... żona mówi że ...

Czyja żona tak mówi ?

Własna chyba nie sypała by piachu w tryby zainteresowań męża :wub:

A zegarek na pewno trzeba by zobaczyć na żywo. Zdjęcia nie oddają jego urody, mniemam :huh:

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyja żona tak mówi ?

Własna chyba nie sypała by piachu w tryby zainteresowań męża :wub:

A zegarek na pewno trzeba by zobaczyć na żywo. Zdjęcia nie oddają jego urody, mniemam :huh:

Moja no a czyja? :)

Mojej najbardziej podobał się Orient Bambino - nie podobają się jej chronografy, nie podoba się jej Casio DW5600 które mam jako robocze

Podobają się jej kieszonkowe i prawie każdego chce abym sobie zostawił zamiast sprzedawać

Taka kochana kobitka

Na tą Omegę mówi że jest paskudna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak moja narzeka na moje wybory, to mówię, nie narzekaj, Ciebie też wybrałem.

I jest cisza :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja no a czyja? :)

A. bo wiesz, różnie to bywa, lepiej zapytać :):P

W każdym razie kochana, bo podziela Twoje zainteresowania. :wub:

Przynajmniej częściowo :unsure:

Jak moja narzeka na moje wybory, to mówię, nie narzekaj, Ciebie też wybrałem.

I jest cisza :)

A najciszej jak sprzedasz jakiś zegarek :)

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Zdążyłeś wyciągnąć na rocznicę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Księżyc daleko jeszcze?

34 godz 18 min

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez _Kwiatek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Ciekawy artykuł z perspektywy polityki i decyzji na poziomie grupy

Finding a Cheap Omega Watch Has Just Got a Lot Harder

 

TLDR;

- w pierwszej połowie 2019 SG postanowił zrobić coś w graymarketem, założyli że w wyniku tych działań przychody ze sprzedaży spadną o 3.7%,

- spadły jednak o dużo więcej, ale nie wspomniano dokładnej wartości na poziomie grupy, W Hong Kongu spadek był dwucyfrowy, ale ponoć miało to związek z zawirowaniami politycznymi w regionie (Chiny i Hong Kong to sumie 33% sprzedaży SG),

- mechanizm ograniczenia graymarket był prosty - SG odciął dostawy lub zamroził dostawy dla niektórych dealerów. Jest to inne podejście jakie ma np. Richemont, który w celu zapobieganiu dostaw dla graymarketu skupuje zegarki od dealerów.

- ograniczenie dostaw spowodowało, że wartość zapasów SG wzrosła o 2.6%, czyli SG ma teraz nadwyżkę gotowych zegarków i mniej kanałów dystrybucji,

- pomimo niższych przychodów, wartość akcji SG wzrosła o 5%, częściowo dzięki wyższemu niż planowano zyskowi operacyjnemu, a częściowo dzięki pozytywnej ocenie działań celujących w graymarket.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój toolwatch:)

 

seamaster ma dla mnie tę przewagę nad subem, że ma niebieską stalową wersję.

Dla mnie Diver fajnie jak jest niebieski.

Jak wyjdzie stalowy niebieski sub, to będzie zagwozdka:)

 

instagram.com/mytodayswatch

 

 

Niebieska w tym swietle wyglada  elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykuł z perspektywy polityki i decyzji na poziomie grupy

Finding a Cheap Omega Watch Has Just Got a Lot Harder

 

TLDR;

- w pierwszej połowie 2019 SG postanowił zrobić coś w graymarketem, założyli że w wyniku tych działań przychody ze sprzedaży spadną o 3.7%,

- spadły jednak o dużo więcej, ale nie wspomniano dokładnej wartości na poziomie grupy, (...)

 

W nawiązaniu do powyższego - chciałem zapytać jakie realne rabaty od cen katalogowych można obecnie uzyskać u oficjalnych polskich dystrybutorów (Kruk, Jubitom, Śliwiński, AD Butik)?

Od dłuższego czasu chodzi za mną zegarek z linii Speedmaster Racing, jednak cena u polskich dystrybutorów jest o 8% (oficjalnie!) wyższa niż np. u AD w Wielkiej Brytanii czy Niemczech (przy obecnym kursie). A taka kwota, cóż, na waciki starczy :)

Nie posiadam również żadnych kart lojalnościowych w w/w sieciach. Czy któryś z klubowiczów mógłby wesprzeć mnie w tym temacie?

Z góry dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do powyższego - chciałem zapytać jakie realne rabaty od cen katalogowych można obecnie uzyskać u oficjalnych polskich dystrybutorów (Kruk, Jubitom, Śliwiński, AD Butik)?

Od dłuższego czasu chodzi za mną zegarek z linii Speedmaster Racing, jednak cena u polskich dystrybutorów jest o 8% (oficjalnie!) wyższa niż np. u AD w Wielkiej Brytanii czy Niemczech (przy obecnym kursie). A taka kwota, cóż, na waciki starczy :)

Nie posiadam również żadnych kart lojalnościowych w w/w sieciach. Czy któryś z klubowiczów mógłby wesprzeć mnie w tym temacie?

Z góry dzięki za info :)

Nie mam wielkiego doświadczenia, ale uderzyło mnie to, że wszedłszy z ulicy do salonu Omegi w Lublinie nie pytając nawet o jakąkolwiek zniżkę (mierzyłem przypadkową Omegę PO) dostałem z miejsca propozycję -19%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wielkiego doświadczenia, ale uderzyło mnie to, że wszedłszy z ulicy do salonu Omegi w Lublinie nie pytając nawet o jakąkolwiek zniżkę (mierzyłem przypadkową Omegę PO) dostałem z miejsca propozycję -19%.

Bo to fajne miasto i pełno miłych, życzliwych ludzi :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wielkiego doświadczenia, ale uderzyło mnie to, że wszedłszy z ulicy do salonu Omegi w Lublinie nie pytając nawet o jakąkolwiek zniżkę (mierzyłem przypadkową Omegę PO) dostałem z miejsca propozycję -19%.

Ja dostałem -30% po nałożeniu na rękę i odrazu zostałem poinformowany, że po telefonie do centrali jeszcze coś będzie można zejść z ceny, co prawda na Breitlinga i we Wrocławiu ale zawsze coś i czy w takiej sytuacji powinna zapalić się w głowie czerwona lampka? Leżak, po reklamacji ktoś się rozmyślił? Rysek nie było w foliach.

Jeszcze takie dziwne pytanie z racji, że sezon letni w pełni, prace w ogrodzie czy majsterkowanie itd czy maszyny maja wpływ na mechanizm? Mogą go uszkodzić? Do tej pory to zegarek ściągałem nawet do obiadu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wielkiego doświadczenia, ale uderzyło mnie to, że wszedłszy z ulicy do salonu Omegi w Lublinie nie pytając nawet o jakąkolwiek zniżkę (mierzyłem przypadkową Omegę PO) dostałem z miejsca propozycję -19%.

Dzięki za odpowiedź, czy było to niedawno? Zakładam, że chodzi o Śliwińskiego, bo "Salon Omegi" jest aktualnie chyba tylko w Warszawie?

W okolicach Lublina bywam raz na kwartał, rabat 20% ... no na benzynę by się zwróciło :)

Edytowane przez Stary_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie dziwne pytanie z racji, że sezon letni w pełni, prace w ogrodzie czy majsterkowanie itd czy maszyny maja wpływ na mechanizm? Mogą go uszkodzić? Do tej pory to zegarek ściągałem nawet do obiadu :)

Wiertarki , kosiarki itp gdzie występują wibracje, tak, szkodzą.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Wiertarki , kosiarki itp gdzie występują wibracje, tak, szkodzą.

 

Siekiera też. Do rąbania drewna zegarek zdejmuję  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.