Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

I dlatego, żeby takich pokus uniknąć, ja ze swoim nie zamierzam się rozstawać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego, żeby takich pokus uniknąć, ja ze swoim nie zamierzam się rozstawać ;-)

Co mógłbym napisać? Zupełnie słusznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna Omega - zarowno w zlocie jak i w stali :wub:B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Bardzo ładna, ale za duża. A cena tej stalowej tez wysoka, chociaż tak teraz już w Omedze będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak stwierdziłem, że chwilę poczekam na nowości w okolicy Baselworld (którego w tym roku i tak nie ma ;)).

 

Wiem, że coś musze kupić, raczej niebieskiego i raczej z GMT / Worldtime.

 

Najbardziej podobałaby mi się Aqua Terra z nową niebieską tarczą, w nowej kopercie z czerwoną wskazówką GMT  :rolleyes:

 

Tymczasem dziś na pl 3+ podczas kupowania gumy do mojego Polar SMP 300 mierzyłem takie coś. Ciekawe, leciutkie, drogie, ale chyba za pstrokate.

post-98815-0-34867000-1582927632_thumb.jpg

post-98815-0-96322800-1582927639_thumb.jpg

post-98815-0-76536700-1582927647_thumb.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz ze coś niebieskiego z GMT? ;)

 

Dla mnie ta AT i Wordtimer są niestety za duże. 43mm....

 

3dd0c0005484ba6927aaf6f7a6804499.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz ze coś niebieskiego z GMT? ;)

 

Dla mnie ta AT i Wordtimer są niestety za duże. 43mm....

 

Ja mam 18,5cm w nadgarstku, więc jeszcze AT GMT będą OK, choć jakby zmieściły się w kopercie 41,5 nowej AT byłoby lux (dla mnie ta koperta jest idealna). Semastera już mam w najnowszej wersji Polar White, więc GMT nie wchodzi w grę, bo zbyt podobny. Poza tym mam psychiczną barierę, które nie daje mi możliwości zakupu zegarka używanego... Wiem, że to prawdopodobnie chore ale tak już mam.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na Twoim nadgarstku 43 może rzeczywiście fajnie leżeć :) ciekaw jestem jak będzie wyglądała nowa 300m gmt, obawiam się tylko ze zrobią ja tez w większej kopercie niż standardowa 300m (ceramiczno tytanowa ma chyba 43.5mm)

 

Jak wrażenia z polara po kilku tygodniach użytkowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butik pokaż Polara na gumie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na Twoim nadgarstku 43 może rzeczywiście fajnie leżeć :) ciekaw jestem jak będzie wyglądała nowa 300m gmt, obawiam się tylko ze zrobią ja tez w większej kopercie niż standardowa 300m (ceramiczno tytanowa ma chyba 43.5mm)

 

No własnie - większa koperta i pewnie będzie też grubo. Poza tym Diver to Diver - powinien być do odmierzania minut pod wodą nie zmian stref czasowych ;)

 

Jak wrażenia z polara po kilku tygodniach użytkowania?

 

Jak każdy SMP300 - świetnie się nosi i super wygląda. Mnie urzekł kontrast śnieżnej bieli z czarnymi indeksami i wskazówkami. Tarcza też pięknie się zmienia zależnie od kąta padania i rodzaju światła. Bransoleta czasem potrafi dać się we znaki (jednak jej krawędzie są dość ostre) ale jest OK. Teraz jak założyłem gumę nosi się to znacznie lepiej.

 

Butik pokaż Polara na gumie.

 

Wrzucam krótki wristroll :)

 

https://youtu.be/ocKhxYV87lc


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się prezentuje na tej gumie.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Najfajniejsza nowa 300.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdyby ktoś poszukiwał zapięcia do Omegi Seamaster/Planet Ocean to mam na sprzedaż. 

 

Zapięcie posiada mikroregulację 6'ścio stopniową - nr zapięcia O117STZ001154

 

 


 

post-29364-0-98563400-1583010507_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lotnisku w Zurychu jest fajne duże stoisko Omegi dedykowane Bondowi. Pokazane tam są WSZYSTKIE Omegi, które były użyte w filmach (plus można kupić ich różne wariacje), jest też wystawiony nowy brązowy tytan, który też można nabyć drogą kupna (CHF 9.200).

 

Przymierzyłem - leciutki, dobrze leży, ale mnie osobiści tak sobie pasuje wizualnie, choć na pewno amatorów znajdzie.

 

Wiem, że to czego mnie brakuje innych wkurza i tutaj zawsze będą dwie przeciwne frakcje ;) ale brak mi daty i przeszklonego dekla (no i ceramicznego bezela). Bransoleta też jakaś dziwna, wolałbym dopasowaną do kształtu kopert

 

Krótki "wristroll" do obejrzenia tutaj:

 

https://youtu.be/sFW7pyxmF3s

Jestem zachwycony tą Omegą. Już od wielu, wielu lat żaden model Omegi nie powodował u mnie żywszego bicia serca - tak jak ten.

 

Dodatkowo Omega zrobił tu kawał dobrej roboty zmniejszając grubość koperty.

Bardzo dużo pracy nad bransoletą - najlepszy mesh w branży.

A nowy system mocowania dekla - tak aby zawsze był w odpowiedniej pozycji - najlepszy w klasie. Prawdziwa praktyczna innowacja.

 

Dobrze, że nie limitowany, bo cena katalogowa trochę zabójcza ( w tej kategorii cenowej naprawdę są zacne opcje), ciekawe jak za kilka lat będzie na rynku wtórnym.

 

Dzięki za fotki na żywo.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co, nie siadła Ci jednak?

 

Ogólnie zapięcie super, mam nawet wrażenie że jest lepszej jakości niż standardowe (napewno lepiej się zapina no i ma tą mikroregulację) ale po kilku godzinach noszenia doszedłem do wniosku że nie będę korzystał z jego funkcjonalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario1971 co za piękny zegarek ! a masywny jest , np. w porównaniu do DJ41 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario1971 co za piękny zegarek ! a masywny jest , np. w porównaniu do DJ41 ?

Masywny - gruby, ale dobrze układał się na ręce przez odpowiednio profilowane ucha. Nie pozwolili mi jednak przesunąć zapięcia na dziurkach, by nie porobić odcisków na pasku...

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zapięcie super, mam nawet wrażenie że jest lepszej jakości niż standardowe (napewno lepiej się zapina no i ma tą mikroregulację) ale po kilku godzinach noszenia doszedłem do wniosku że nie będę korzystał z jego funkcjonalności.

Hm, ja właśnie o dziwo zacząłem korzystać, także podtrzymuję, że udany zakup, mimo ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.