Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Godzinę temu, Butik napisał(-a):

Ech, daj spokój, myślałem że to ja mam problem z tym zegarkiem, ale to raczej on ma problem ze mną ;)

To jest dość skomplikowany proces myśli i czynności. Czasem mówię sobie, że 6 zegarków mi wystarczy, więc muszę się jednego pozbyć, a że mam praktycznie 3 niebieskie (X-33, PO-GMT i GM) to padło na GM. I już dwa albo trzy razy był na bazarku oraz na chrono. Jednak, nie ukrywajmy, nie jest to towar tak chodliwy jak choćby MOON czy FOIS (ten ostatni sprzedałem na CH24 w 12 godzin i dwóch chętnych się licytowało), więc jak po tygodniu wiszenia na portalu stwierdzam, że założę go sobie ostatni raz to... dochodzi do sytuacji jak dziś, gdzie po założeniu stwierdziłem (nie pierwszy raz), że jednak nie, serce mnie boli i zostaje (no i natychmiast usuwam ogłoszenie z chrono).

Tak więc tutaj jedyną pomocą może być konsultacja psychologiczna dla właściciela ;)

Póki co zostaje, zobaczymy na jak długo 😈

PS. Kilka, a nawet kilkanaście ciekawych nowych odsłon De Ville Prestige wpadło cichaczem do oferty. Niektóre na prawdę piękne i ciekawe kolorystycznie. Poniżej 3 sztuki, które przykuły moją uwagę, reszta pod poniższym linkiem, wszystkie nowe modele (bez rezerwy chodu) łatwo poznać po dacie na godzinie szóstej:

https://www.omegawatches.com/watches/de-ville/prestige/gents-collection/catalog?p=1

dv1.png

dv2.png

dv3.png

Dej mnie dobra cenę to Cię z niej wyleczę 😀🤣😜

16 minut temu, proki1971 napisał(-a):

Dej mnie dobra cenę to Cię z niej wyleczę 😀🤣😜

Dobrą dla kogo? :P;) 

OMEGA rządzi

6 godzin temu, just_nobody07 napisał(-a):

To znaczy na plus czy na minus? Bo dwojako to można zrozumieć :)

Na żywo :)

1861 mam hesalit, nowy dla mnie tylko szafir :) logo na tarczy, sama tarcza, polerowane wstawki w bransie, świetnie to gra 

1 godzinę temu, Dirty Harry napisał(-a):

Jak dla mnie to jedna z najpiękniejszych Omeg ever. Gdyby ten GM był w większym rozmiarze - tak minimum 43 mm - to już dawno bym  go miał :)

Jest Annual Calendar 41mm, robi wrażenie dużego, na tyle dużego, że nawet dla mnie, mającego głownie zegarki 42+ wydawał się za duży. A piękny, w każdej wersji.

OMEGA rządzi

Tyle dobroci na jednym zdjęciu! zapowiada się udany czwartkowy wieczór ;) 

9837DC80-8FDC-4740-A8B0-0CF21D52F2B1.jpeg

W dniu 16.02.2021 o 20:47, truesoul napisał(-a):

Audeeze LCD1 napędza idealnie, bez niej te planary nie pociągną bez dobrego wzmacniacza. A ważka to Cobalt.

Dzięki. 

43 minuty temu, Butik napisał(-a):

Jest Annual Calendar 41mm, robi wrażenie dużego, na tyle dużego, że nawet dla mnie, mającego głownie zegarki 42+ wydawał się za duży. A piękny, w każdej wersji.

Wiem, ale nie - z tymi bazgrołami na tarczy i dodatkową wskazówką to już niestety nie jest to... :(

W dniu 16.02.2021 o 14:42, tommly napisał(-a):

Pozakupowy spam 😜

👍

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

5 godzin temu, Butik napisał(-a):

PS. Kilka, a nawet kilkanaście ciekawych nowych odsłon De Ville Prestige wpadło cichaczem do oferty. Niektóre na prawdę piękne i ciekawe kolorystycznie. Poniżej 3 sztuki, które przykuły moją uwagę, reszta pod poniższym linkiem, wszystkie nowe modele (bez rezerwy chodu) łatwo poznać po dacie na godzinie szóstej:

https://www.omegawatches.com/watches/de-ville/prestige/gents-collection/catalog?p=1

wszedlem na ten link z ciekawosci a tam 113 wersji tego samego modelu

ciekawe ile roznych wersji tak naprawde sie sprzedaje... strzelam ze pewnie max 20

5 godzin temu, Butik napisał(-a):

...

Póki co zostaje

...

To jest bardzo słuszna koncepcja. 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

16 godzin temu, Butik napisał(-a):

MOON czy FOIS (ten ostatni sprzedałem na CH24 w 12 godzin i dwóch chętnych się licytowało), więc jak po tygodniu wiszenia na portalu stwierdzam, że założę go sobie ostatni raz to... dochodzi do sytuacji jak dziś, gdzie po założeniu stwierdziłem (nie pierwszy raz), że jednak nie, serce mnie boli i zostaje (no i natychmiast usuwam ogłoszenie z chrono).

FOIS sprzedałeś? A co się stało? Pisałeś, że Ci się podoba i to bardzo.

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

3 minuty temu, fanfar19 napisał(-a):

FOIS sprzedałeś? A co się stało? Pisałeś, że Ci się podoba i to bardzo.

Tak, podobał się, bardziej niż MOON, ale wciąż nie było tej chemii i efektu WOW. WIęc poszedł w świat (z dobrym zyskiem ;)), żeby dołożyć się do jeszcze czegoś innego, myślę że tym razem już z dużym ŁAŁ. Nowe bejbe zamówione, powinno być w kwietniu, dam oczywiście znać ;)

OMEGA rządzi

Ciekawostka na temat nowego Bonda. Mesh zdążył już przejść modyfikację. Można po tym poznać starszy wypust zegarka i nowszy. W starszym elementy maskujące były krótsze i odkrywały kiepsko wykończone końcówki bransolety. W nowszej edycji maskownice zostały wydłużone:

image.thumb.png.5dee7ced62ed30391c971001279ab5e6.png

3 godziny temu, Butik napisał(-a):

myślę że tym razem już z dużym ŁAŁ. Nowe bejbe zamówione, powinno być w kwietniu, dam oczywiście znać ;)

Z dużym ŁAŁ? Cóż, pożyjemy, zobaczymy 😁

No, ja Ci w każdym razie mocno kibicuję w Twoich ciągłych poszukiwaniach :)

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

17 minut temu, fanfar19 napisał(-a):

Z dużym ŁAŁ? Cóż, pożyjemy, zobaczymy 😁

No, ja Ci w każdym razie mocno kibicuję w Twoich ciągłych poszukiwaniach :)

Dzięki! Oczywiście mam nadzieję, iż wiesz, że to ŁAŁ dotyczy głównie mojego łałowania, nie popisywania się przed kimkolwiek ;). Czyli moje "łomatko" niekoniecznie musi oznaczać to samo dla inny, bo równie dobrze ktoś na to samo może powiedzeć "ale syf" ;)

Moonwach miał dla mnie trochę za mało charakteru, FOIS wydawał się znacznie fajniejszy i był, ale wciąż tego czegoś mi brakowało. Teraz poszedłem jednak w model z większym jajem, tak żebym chciał do niego wracać z tęsknoty, a nie tylko po to, aby koniecznie założyć na "speedytuesday" bo wypada.

OMEGA rządzi

1 godzinę temu, Butik napisał(-a):

Dzięki! Oczywiście mam nadzieję, iż wiesz, że to ŁAŁ dotyczy głównie mojego łałowania, nie popisywania się przed kimkolwiek ;). Czyli moje "łomatko" niekoniecznie musi oznaczać to samo dla inny, bo równie dobrze ktoś na to samo może powiedzeć "ale syf" ;)

Moonwach miał dla mnie trochę za mało charakteru, FOIS wydawał się znacznie fajniejszy i był, ale wciąż tego czegoś mi brakowało. Teraz poszedłem jednak w model z większym jajem, tak żebym chciał do niego wracać z tęsknoty, a nie tylko po to, aby koniecznie założyć na "speedytuesday" bo wypada.

Dokładnie tylko Twoje ŁAŁ miałem na myśli. I czas trwania tego ŁAŁ ;)

2 godziny temu, fanfar19 napisał(-a):

Dokładnie tylko Twoje ŁAŁ miałem na myśli. I czas trwania tego ŁAŁ ;)

Do tego ŁAŁ dojrzewałem od dawna i szukałem ucieczki, która nie była udana. WIęc mam nadzieję, że to będzie długie ŁAŁ. Ale wiem o czym do mnie rozmawiasz ;)

2 godziny temu, rmickey napisał(-a):

9324ef13bced8a2e1cf5fdb0932a6fed.jpg

ZIelony? W podobnym świetle mój leśniczy tak właśnie wygląda. A dziś w krokodylu.

IMG_1928.jpg

OMEGA rządzi

dwaj przyjaciele z boiska, starszy brat z młodszym bratem

image.thumb.png.a3cafbbfb934905d963bfcce7beb310b.png

Edited by mc9

Dzień dobry Wam.
Premiera już była. W sklepie dostępna od kwietnia tego roku. Czy są tu może osoby które miały by dojście do tego zegarka jeszcze przed kwietniem?

b5af76ff66a8bafbdb6ecfa555d1d225.jpg