Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, artme napisał(-a):

I to jest wlasnie ten caly niesamowity myk marketingowy ze strony Omegi, dzieki ktoremu kazdy moze kupic najbardziej znana Omege w sklepie Swatcha za banalne 1k pln i NIE JEST TO PODROBKA 😎. Jak widac wiekszosci niepotrzebna jest stalowa konstrukcja, wyzsza wodoszczelnosc czy przepiekny i dopracowany mechaniczny werk (podobni temu kupuja podrobki w Turcji za 50 euro na baterie i marnym wykonaniem aby tylko logo sie zgadzalo, bo i tak wiekszosc kolegow nie pozna - a tutaj maja oryginał 🤓).

Omega uzyczajac swoj kultowy produkt firmie z dolnej polki, pozwolila sprzedawac go w ich sklepach. Warunek? Glownym logo jest Omega a nie Swatch - i tu caly sukces. Wystarczyloby tylko usunac logo z tarczy i np. wszystko opisac na deklu albo glownym zrobic Swatcha a znaczek Omegi gdzies tam na dole przy swiss made i...? Kolejek brak, lub tylko fani i znajacy marke/historie kupujacy te fajne zegareczki dla siebie na silownie, albo dla dzieci na komunie czy 18-stke 😁

 

ps

i zeby nie bylo - wg mnie, to swietny ruch Omegi i swietny pomysl na taki kolorowy set - cos jak puszczenie oczka w strone zegarkomaniakow - kazdy znajdzie cos dla siebie i calej rodziny nie uszczuplajac przy tym wielce domowego budzetu. I sam z wielka checia dla siebie na wakacje i inne sportowe przygody zakupilbym przynajmniej ze dwie sztuki, jednak tak niska wodoszczelnosc wyklucza u mnie uzytkowanie sportowe, gdzie woda gosci dosc czesto... 😞 Ale nic - jeszcze nad tym pomysle 🤣

Mariusz, to nie jest Omega. To jest Swatch z charakterystycznymi elementami i logo Omegi . To jak Supreme/ LV. Streetwear nobilitowany…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie, jak się skończyła ta zadyma w Złotych Tarasach? Czy sprzedali w końcu wszystkie zegarki i jak to przebiegło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mzusto
1 godzinę temu, Burns napisał(-a):

Ja pierdziele.

Pytałem ciebie o coś ?

Masz jakiś problem ? to oddychaj a nie piesze wycieczki.

Puściłeś pierda i myślisz, że zaistniałeś.

Pewnie stojąc pod salonem Swatcha zachowywałeś się tak samo, że musieli go zamknąć!

image.png.8af848583ab088c15754e5a6228ae665.png

 

Człowieku ależ ty masz kompleksy. Idź się wylecz, walnij se sete galaretę i może wyluzuj getry bo za bardzo ci falują i ferment siejesz. Siedź se w tym seiko pierdziejko tam rob za nic nie znaczącego guru. Wpierdalas. się do tego wątku bez ładu i składu. To forum ogólnodostępne jesli tego nie rozumiesz to mogę ci wyjaśnić. Każdy ma prawo odpowiedzieć na twój post i nic ci do tego. 
a jak ci nie pasuje to poskarż się mamusi bo słyszałem ze i nią czasem grozisz innym forumowiczom. 

2 minuty temu, Sebak napisał(-a):

A ktoś wie, jak się skończyła ta zadyma w Złotych Tarasach? Czy sprzedali w końcu wszystkie zegarki i jak to przebiegło?

Ale poważnie piszesz ze ludzie się tam prawie bili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem nie iść dziś, ale na szczęście się udało w miarę bezinwazyjnie zdobyć i niebieski moonSwatch zasilił kolekcję swatchy (mam Swatch automata z 1991 i jeszcze model 2021 halloween). 
IMG_20220326_185531.thumb.jpg.39f279cae362dac509773b0729d23233.jpg

Brawo Ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, desmo napisał(-a):

Mariusz, to nie jest Omega. To jest Swatch z charakterystycznymi elementami i logo Omegi . To jak Supreme/ LV. Streetwear nobilitowany…

 

 

FE02973F-324F-4032-830F-4611BA1B9A68.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, desmo napisał(-a):

Mariusz, to nie jest Omega. To jest Swatch z charakterystycznymi elementami i logo Omegi . To jak Supreme/ LV. Streetwear nobilitowany…

Robercie - mozesz pisac co chcesz, ale ja patrzac na ten zegarek widze jak byk Omege na nadgarstku a nie Swatcha - i zapewne taki cel mial ten projekt czego dowodem byly kilometrowe kolejki po niego. I tylko fakt, ze sprzedaja go w Swatchu nie pozwolil Omedze strzelic sobie w kolano 😊

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mzusto napisał(-a):

Człowieku ależ ty masz kompleksy. Idź się wylecz, walnij se sete galaretę i może wyluzuj getry bo za bardzo ci falują i ferment siejesz. Siedź se w tym seiko pierdziejko tam rob za nic nie znaczącego guru. Wpierdalas. się do tego wątku bez ładu i składu. To forum ogólnodostępne jesli tego nie rozumiesz to mogę ci wyjaśnić. Każdy ma prawo odpowiedzieć na twój post i nic ci do tego. 
a jak ci nie pasuje to poskarż się mamusi bo słyszałem ze i nią czasem grozisz innym forumowiczom. 

Ale poważnie piszesz ze ludzie się tam prawie bili?

Nie bili się.

 

Poczytaj co wcześniej pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwał tak zwał, ważne, że dla tych młodziaków Omega jest jak LV…i z tą myślą wchodzą w zawodowe życie. Jak już zarobią to kupią sobie prawdziwy luksus czyli stalową Omegę która do tego czasu będzie miała już luksusową cenę i kto wie może nawet „listę oczekujących” 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Burns napisał(-a):

Ja pierdziele.

Pytałem ciebie o coś ?

Masz jakiś problem ? to oddychaj a nie piesze wycieczki.

Puściłeś pierda i myślisz, że zaistniałeś.

Pewnie stojąc pod salonem Swatcha zachowywałeś się tak samo, że musieli go zamknąć!

image.png.8af848583ab088c15754e5a6228ae665.png

 

Salon zamknęli bo Biden wpadł po kilka sztuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mzusto

Chyba z tego wszystkiego córce żonie i synowi kupie. Zachęcaliście mnie😂 kupie tifaniego i jeszcze jakieś dwa. A za lat 25 jak już mnie nie będzie to sobie dzieci życie za nie ustawia 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o poruszenie tej skostniałej branży. Po tym wątku widać że działa. Emocje są i o to chyba chodzi. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant
1 godzinę temu, Kojiro napisał(-a):

Nie rozumiem ani tego hype'u, ani hate'u. To po prostu bardzo fajny gadżet, tak jak t-shirt czy czapka z logo Omega. Można sobie ponosić speediego w odjechanych kolorach, a za rok wywalić do kosza jak się zepsuję. Szum wokół tego releasu jest dla mnie niepojęty, najwyraźniej nie umiem w marketing 😉

 

Godzinę temu, desmo napisał(-a):

Chyba mnie  nie stać finansowo i mentalnie żebym wyrzucał za rok zegarek….nawet kwarcowy….nawet za 1,2  tyś zwłaszcza, że wg niektórych użytkowników OLX on jest w dniu dzisiejszym wart od 2,5 do 5 tyś…czyli jednak usługa

Swatch daje 2 lata gwarancji że nie wspomnę o rękojmi. Skąd te informacje że po roku zegarek jest do wyrzucenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że poruszenie to jedno a zakup to drugie. Nie dość, że pewnie góra co setny fan Omegi w tym Klubie ma zamiar kupić  plastikowego Moonwatcha to jestem przekonany, że część z nich jak weźmie go do ręki to odpuści sobie zakup. Człowiek szybko się przyzwyczaja do dobrego. 😉 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mzusto

W swoim życiu miałem dwa Swatcha z czego żona ma trzeciego i uważam ze są to fajne zegarki w ludzkiej cenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mzusto napisał(-a):

W swoim życiu miałem dwa Swatcha z czego żona ma trzeciego i uważam ze są to fajne zegarki w ludzkiej cenie. 

 

Zgadza się, ale za 300-500 zł bez naciąganego loga i zerżniętego designu.

 

Ja dalej uważam, że trzech CEO (Swatch, Omega, Swatch Group) zrobiło  głosowanie i liczyła się większość głosów. 🤪 Trudno mi uwierzyć aby Omega sama dobrowolnie przyklasnęła tej idei.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mzusto napisał(-a):

W swoim życiu miałem dwa Swatcha z czego żona ma trzeciego i uważam ze są to fajne zegarki w ludzkiej cenie. 

 Ja nie miałem żadnego, żona nosi kwarcową omegę i uważam, że to plastikowy szajs. Każdy może mieć swoje zdanie. :) Tylko kogo to oprócz mnie obchodzi.

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mzusto napisał(-a):

W swoim życiu miałem dwa Swatcha z czego żona ma trzeciego i uważam ze są to fajne zegarki w ludzkiej cenie. 

Ty widziałeś co się dziś dzieje? Hehe fajne fajne muszą być te swatche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mzusto
3 minuty temu, memento mori napisał(-a):

 

Zgadza się, ale za 300-500 zł bez naciąganego loga i zerżniętego designu.

Jakie zrzynanie? Ze co? 😂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

Zgadza się, ale za 300-500 zł bez naciąganego loga i zerżniętego designu.

A co jest w oryginalnym moonie (jakby odjac mu logo) wartego ponad 30k zł??? 🤨 Prosze Cie... 😁

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mzusto
3 minuty temu, Macmac napisał(-a):

 Ja nie miałem żadnego, żona nosi kwarcową omegę i uważam, że to plastikowy szajs. Każdy może mieć swoje zdanie. :) Tylko kogo to oprócz mnie obchodzi.

Ale ciebie to trochę boli chyba? Kwarc za mało do ego daje?

Teraz, artme napisał(-a):

A co jest w oryginalnym moonie jakby odjac mu logo wartego ponad 30k zł??? 🤨 Prosze Cie... 😁

A w daytonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mzusto napisał(-a):

Ale ciebie to trochę boli chyba? Kwarc za mało do ego daje?

 

Co mnie ma boleć? Nie martw się o moje ego ... dla mnie jest w sama raz :) Twojemu widocznie wystarcza Swatch .. mojemu nie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, artme napisał(-a):

A co jest w oryginalnym moonie jakby odjac mu logo wartego ponad 30k zł??? 🤨 Prosze Cie... 😁

 

Trudno w ogóle racjonalizować ceny zegarków mechanicznych, a tym bardziej takich za 5-200k. Ale w tych kwarcowych za 200-1100 zł jakość idzie w parze z ceną. Plastikowy Moon ma jakość plastikowego Swatcha. Jest  3 razy droższy tylko dlatego, że dostał logo starszej siostry z grupy.  

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mzusto napisał(-a):

A w daytonie?

Ale o tym wlasnie pisze - jesli ktos ma problem, ze zegarek w plastiku z logo Omegi kosztuje za duzo, to tym bardziej nie powinien przeplacac za zaden inny luksusowy zegarek, bo tylko przeplaca i nie sa one tyle warte. Patrzac na MoonSwatcha za 1k pln, to wychodzi na to, ze to "normalna" cena 😊

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.