Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, rafalmosty napisał(-a):

Zdjęcie zrobione przez Filipa, na przepustce z warsztatu😎😉

 

Tym bardziej ze siedzial na miejscu pasazera... Ktory wlasciciel wloskiego, sportowego, jezdzacego samochodu - siada na miejscu pasazera 🤭

6 minut temu, amatsukaze napisał(-a):

Super combo!

 

Super by bylo z blekitna nitka, no ale staralem sie jak moglem 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem który, ja nie😆

Ale nie tylko chińskie telefony kręcą z przedniej kamery w lustrze 😘


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Nie wiem który, ja nie😆

Ale nie tylko chińskie telefony kręcą z przedniej kamery w lustrze 😘

 

🤫

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, muchacho_ napisał(-a):

 

 

Mam nadzieje, ze to fejk 🤢

 

Jeśli zegarek noszony na lewym ręku, to zabarwienie (jeżeli prawdziwe) powinno być raczej na górze.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kradzione z OMEGAFORUMS, brałbym 😇🤪

 

image.thumb.png.778a8644bc8efa12ca76251957e7a8fb.png

 

I jeszcze jedno śmieszne, choć nie jestem pewien, czy prawdziwe ;)

 

image.thumb.png.c76b0489851693a1b958cd68c61122a6.png

 

Na deser dzisiejsze Chrono 24.,,

 

1988339922_Zrzutekranu2022-03-28o09_12_12.thumb.png.2efe8713bc39455d8e24e4fee99fd400.png

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może lepiej żeby Omega jednak ich nie rozdawała .... fota z fejsa
 
276298304_10159092812667104_333299668618405236_n.thumb.jpg.39dab1641ee9a72aa7586da11b55cc83.jpg
Nie da się tak zapiąć tej Słomegi, żeby był taki ślad na ręce fake - jakiś baran zrobił to w fotoszopie.
(Ćwiczyłem w dzieciństwie na ostatniej stronie "Przekroju" - "Wytęż wzrok ...
i znajdź 20 szczegółów, którymi różnią się te dwa rysunki." )

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, alpaczino napisał(-a):

emoji848.png Nie da się tak zapiąć tej Słomegi, żeby był taki ślad na ręce emoji1314.png fake - jakiś baran zrobił to w fotoszopie. emoji848.png
(Ćwiczyłem w dzieciństwie na ostatniej stronie "Przekroju" - "Wytęż wzrok ...
i znajdź 20 szczegółów, którymi różnią się te dwa rysunki." emoji6.png)

Pozdrawiam

 

Widzisz, tylko moim zdaniem nie chodzi tu o to czy to fejk, czy nie. Ten nagły rozgłos ma też swoje ciemne strony. Takie wrzutki uderzają bezpośrednio w Omegę. Niesie się to po sieci, nikt nie jest w stanie tego zweryfikować, Omega nie będzie się wypowiadała, bo to przecież Swatch, bo nie oni puścili to w świat. Jak Omega kojarzyła się ludziom z pewnym poziomem i wysoką jakością, to teraz może kojarzyć się z gównianym farbującym plastikiem.

 

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Macmac napisał(-a):

 

 Jak Omega kojarzyła się ludziom z pewnym poziomem i wysoką jakością, to teraz może kojarzyć się z gównianym farbującym plastikiem.

 

Na Wielkanoc będzie jak znalazł.  ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Widzisz, tylko moim zdaniem nie chodzi tu o to czy to fejk, czy nie. Ten nagły rozgłos ma też swoje ciemne strony. Takie wrzutki uderzają bezpośrednio w Omegę. Niesie się to po sieci, nikt nie jest w stanie tego zweryfikować, Omega nie będzie się wypowiadała, bo to przecież Swatch, bo nie oni puścili to w świat. Jak Omega kojarzyła się ludziom z pewnym poziomem i wysoką jakością, to teraz może kojarzyć się z gównianym farbującym plastikiem.
 

Krzywdy to Omedze nie zrobi, nie martw sie. Tak jak kolaboracja Karla Lagerfelda z H&M. Ten pierwszy nie ucierpial na tym, wrecz przeciwnie.
Trzeba miec swiadomosc, ze ta proba to zyc lub niezyc dla Swatcha, ktory przynosi od lat straty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Butik napisał(-a):

Na deser dzisiejsze Chrono 24.,,

 

1988339922_Zrzutekranu2022-03-28o09_12_12.thumb.png.2efe8713bc39455d8e24e4fee99fd400.png

 

Już nieaktualne, przynajmniej te, które miały jako "brand" wpisane Omega... Zgłosiłem do Chrono i zapewne nie tylko ja.....

image.thumb.png.fd2b8f602e9a575ed7ca1ad83d86d58f.png

Edytowane przez Mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu rozmowa ekspertów, za dużo w sumie nie wnieśli: 

 

https://finance.yahoo.com/video/watch-launch-omega-swatch-team-210218724.html

 

it's kind of deeply dividing a lot of watch people because they sort of feel like it might be diluting the Omega brand. But, you know, also bringing on a ton of new people that are excited about the watch, kind of like Swatch's regular customers. It seems like Omega CEO said that this is a way for the budding watch consumer to get into this high-end game. But, you know, we're also seeing a lot of hype and it's causing some big crowds

Edytowane przez mroova

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, mroova napisał(-a):

A tu rozmowa ekspertów, za dużo w sumie nie wnieśli: 

 

https://finance.yahoo.com/video/watch-launch-omega-swatch-team-210218724.html

 

it's kind of deeply dividing a lot of watch people because they sort of feel like it might be diluting the Omega brand. But, you know, also bringing on a ton of new people that are excited about the watch, kind of like Swatch's regular customers. It seems like Omega CEO said that this is a way for the budding watch consumer to get into this high-end game. But, you know, we're also seeing a lot of hype and it's causing some big crowds

 

Ale to prawda, wrzawa wokół MoonSwatcha skłoniła mnie do zainteresowania się prawdziwym MoonWatchem, którego nigdy nie miałem.

BTW, ciekawe czy ceny MoonWatcha podskoczą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając temat, ruszają jutro zapisy na #speedytuesday event (taki podstolik ;)) który odbędzie się w Bienne w dniach 26-27 kwietnia.

 

zapisać się będzie można od jutra na stronie fratellowatches.com

 

ktoś się z Was wybiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, orlis napisał(-a):

Zmieniając temat, ruszają jutro zapisy na #speedytuesday event (taki podstolik ;)) który odbędzie się w Bienne w dniach 26-27 kwietnia.

 

zapisać się będzie można od jutra na stronie fratellowatches.com

 

ktoś się z Was wybiera?

Nie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Macmac napisał(-a):

 

Widzisz, tylko moim zdaniem nie chodzi tu o to czy to fejk, czy nie. Ten nagły rozgłos ma też swoje ciemne strony. Takie wrzutki uderzają bezpośrednio w Omegę. Niesie się to po sieci, nikt nie jest w stanie tego zweryfikować, Omega nie będzie się wypowiadała, bo to przecież Swatch, bo nie oni puścili to w świat. Jak Omega kojarzyła się ludziom z pewnym poziomem i wysoką jakością, to teraz może kojarzyć się z gównianym farbującym plastikiem.

 

Nie widzę tu powodu ani do fejka, ani do ambarasu. Wiele przedmiotów w pierwszym użyciu puszcza nadmiar fabrycznego barwnika. Problem będzie dopiero jak nie przestanie, albo w kwartał odbarwi się do naturalnego plastiku bo nie jest utrwalony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak teraz bedzie sie mój nazywał? Omega Seamster Professional  x Swatch 36 America's Cup 2021. - i to jednym tchem ?

IMG_9022.jpg

Godzinę temu, fanfar19 napisał(-a):

Taki egzemplarz można tutaj jeszcze wrzucać?

 

02F229BC-2B75-46E7-9A04-FB70375D98C3.jpeg

Ale tylko jak wydrapiesz X SWATCH na szkle. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmieniając temat, ruszają jutro zapisy na #speedytuesday event (taki podstolik ;)) który odbędzie się w Bienne w dniach 26-27 kwietnia.
 
zapisać się będzie można od jutra na stronie fratellowatches.com
 
ktoś się z Was wybiera?

Mam zamiar byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, sanik napisał(-a):

Czym moonswatch nie jest, a czym jest, czyli Pruszków nadaje 😀

Mamo chcemy Dana Bilzeriana.

 

Mamy Dana Bilzeriana w domu.

 

Dan Bilzerian w domu:

 

 

 

 

;)


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sztos napisał(-a):

To jak teraz bedzie sie mój nazywał? Omega Seamster Professional  x Swatch 36 America's Cup 2021. - i to jednym tchem ?

IMG_9022.jpg

Ale tylko jak wydrapiesz X SWATCH na szkle. 🙂

A to nie jest model „ brakująca trójka” 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do koloru na ręce to potwierdzam to nie fejk, ja mam „neptuna” i wczoraj miałem identyczny ślad, ale wybaczcie nie zrobiłem zdjęcia. Dzisiaj śladu już nie ma.

 

Dla mnie to nic nadzwyczajnego, to samo można mieć przy skórzanym pasku czy w przypadku butów, więc nie wiem o co ta sensacja.

 

Co do samego pomysłu mi się go fajnie nosi, a ten koncept przekonał mnie żeby najpierw kupić jednak prawdziwego moona zamiast SMP bo na oba mnie nie stać🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, nicon napisał(-a):

Podobno pomaga włożenie na krótki cykl do zmywarki.

Można kupić sobie psa. :rolleyes:

Zobacz obraz źródłowy

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.