Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powoli rozglądam soę za niebieskim albo czarnym (nie moge sie decydowac) seamasterem 300 w wersji z gładką ceramiczna tarczą, jakby ktoś chciał soę pozbyć poproszę o pw default_wink.png

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka




Kurde, idealnie niby się składa, ale nie chcę się pozbyć IMG_0047.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Cordovanik? 

Zgadza się 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Szyszkops napisał(-a):

 


Kurde, idealnie niby się składa, ale nie chcę się pozbyć emoji6.pngIMG_0047.jpg

 

O! Można prosić o recenzję bransolety? Chodzi za mną referencja z białą tarczą (210.30.42.20.04.001) ale różne opinie słyszałem o samej bransolecie - nie jest zbyt "masywna"?

P.S. Dzisiaj o 18 jadę po nowego Speedmastera i z góry przepraszam za spam! 🖤


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nomateus

Kolega się trochę rozminął z modelem :) Na zdjęciu mamy powiedzmy wersję drugą, bez fal na tarczy, a biało czarna wersja, to już najnowsze referencja. Skoro jedziesz odebrać Moona, to na pewno w butiku będą mieli jakąś 300. Bransoleta rzeczywiście jest masywna, bo w ogóle się nie zwęża. Dla mnie była na tyle spora, że padło na wersję na gumie. Myślę, że bransa, na nadgarstku 18-18,5cm i w górę, będzie wyglądała dobrze, poniżej tego, myślę, że warto przymierzyć i się zastanowić dobrze.

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Nomateus napisał(-a):

O! Można prosić o recenzję bransolety? Chodzi za mną referencja z białą tarczą (210.30.42.20.04.001) ale różne opinie słyszałem o samej bransolecie - nie jest zbyt "masywna"?

P.S. Dzisiaj o 18 jadę po nowego Speedmastera i z góry przepraszam za spam! 🖤

Nowa ref. ma zmienioną bransoletę, więc o niej się nie wypowiem. A stara jest masywna i ciężka, tak, ale to nie tak, że nie da się tego nosić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ceteth @Szyszkops Mea culpa, pomyliłem z nową wersją. W tej nowej ref, co prawda w innym kolorze, miałem już na nadgarstku i było w porządku, ale chciałem opinię od kogoś, kto nosi ją już troszkę dłużej - wrażenia w butiku mogą być czasami mylne, Speedy'ego przymierzałem trzy razy zanim się zdecydowałem! 😅


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nomateus napisał(-a):

@Ceteth @Szyszkops Mea culpa, pomyliłem z nową wersją. W tej nowej ref, co prawda w innym kolorze, miałem już na nadgarstku i było w porządku, ale chciałem opinię od kogoś, kto nosi ją już troszkę dłużej - wrażenia w butiku mogą być czasami mylne, Speedy'ego przymierzałem trzy razy zanim się zdecydowałem! 😅

Ja mam mały nadgarstek, ale zasadniczo odkryłem to dopiero, kiedy zacząłem nosić mniejsze zegarki :D  Oczywiście bb58 jest dla mnie wygodniejszy niż smpc, ale to nie znaczy, że cierpię jakoś dotkliwie lub że muszę iść na tygodniową rehabilitację po tygodniu z Omegą ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja powoli rozglądam soę za niebieskim albo czarnym (nie moge sie decydowac) seamasterem 300 w wersji z gładką ceramiczna tarczą, jakby ktoś chciał soę pozbyć poproszę o pw default_wink.png

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka



Widziałem kilka dni temu na FB niebieską full set za 17k, może jeszcze jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bugs napisał(-a):


Widziałem kilka dni temu na FB niebieską full set za 17k, może jeszcze jest

Na bazarku też chyba była za tyle. Swoją drogą te ceny też odleciały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na bazarku też chyba była za tyle. Swoją drogą te ceny też odleciały.
A ceny czego ostatnio nie odleciały? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, alleck napisał(-a):

A ceny czego ostatnio nie odleciały? ;)

ceny pracy pracowników w sektorze publicznym, Panie Kolego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, beniowski napisał(-a):

U mnie espresso jak euro kosztowało, tak euro kosztuje 😆.

Bezczelność ;)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, alleck napisał(-a):

A ceny czego ostatnio nie odleciały? ;)

 

Uspokójcie się. Mamy dopiero 16% tej inflacji, a Wy panikujecie jakbyśmy mieli już całą inflację. 🤡

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilka dni temu na FB niebieską full set za 17k, może jeszcze jest
Jeszcze jest, myśle nad nią ale negocjacje bardzo ciężkie ;)

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, swierszczu napisał(-a):

Tylko browar w knajpie po 4e😂

Może i po 4 euro (choć  są miejsca że i po 15), ale w sierpniu na Pradze Północ w Warszawie, płaciłem w najzwyklejszej knajpie 18 zł za IPĘ - no to gdzie jest drogo, się pytam😁?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Może i po 4 euro (choć  są miejsca że i po 15), ale w sierpniu na Pradze Północ w Warszawie, płaciłem w najzwyklejszej knajpie 18 zł za IPĘ - no to gdzie jest drogo, się pytam😁?

W Warszawie 18 zł to już normalna cena za 0,5l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, kolega ostatnio zauważył, że wszystko na świecie drożeje, a gram pewnej rośliny od 10 lat kosztował jak kosztuje :P i teraz albo inflacja się tego nie ima, albo od 10 lat przepłacamy :P 

Rok temu jak wystawiałem Speedyego Reduced 2 za 12 000 to kilka osób stwierdziło, że chyba mi się sufit na głowę spadł. Sprzedałem w 2 dni, obecnie zwykłe Reduced są wyceniane wyżej. "Tanio to już było" :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Ceteth napisał(-a):

No cóż, kolega ostatnio zauważył, że wszystko na świecie drożeje, a gram pewnej rośliny od 10 lat kosztował jak kosztuje :P i teraz albo inflacja się tego nie ima, albo od 10 lat przepłacamy :P 

Rok temu jak wystawiałem Speedyego Reduced 2 za 12 000 to kilka osób stwierdziło, że chyba mi się sufit na głowę spadł. Sprzedałem w 2 dni, obecnie zwykłe Reduced są wyceniane wyżej. "Tanio to już było" :) 

Po prostu ludzie pamiętają jak Reduced było w okolicak 4k 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jest, myśle nad nią ale negocjacje bardzo ciężkie default_wink.png

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka


Na chrono są pod 20, jak będziesz teraz się bił o deal życia to weźmie ją kto inny - np ja - a Ty kupisz za miesiąc drożej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szyszkops napisał(-a):

ceny pracy pracowników w sektorze publicznym, Panie Kolego ;)

Nie mam informacji z tego sektora, od prawie 20 lat już w nim nie pracuję. Ale cóż mogę powiedzieć. Jeśli ceny ich nie rosną, to chyba pozostaje im mieć wysoką samoocenę ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.