Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

42mm PO wazy okolo 206 gram na bransolecie, wiec 46 jeszcze wiecej. Proporcje sa dobrze zachowane w obu. Faktem jest ze zegarek sie na rece czuje zawsze :)

 

Chodzi o stosunek grubości a nie masy do średnicy. Mechanizm 8500 + wodoszczelność 600 + przeszklony dekiel + średnica ograniczona do 42 mm = proporcje ziemniaka ( przyczepionego do nadgarstka bransoletką ) :)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja SMPc300 jest wyprodukowana w czerwcu tego roku i czerwona kropka jest.Nawiasem mówiąc poczyniłem starania i podjąłem po raz kolejny próbę jej sprzedaży i zakupu AT.Jednak po tygodniu separacji stwierdzam,że nie mogę bez niej żyć i dziś wyciągnąłem ją z sejfu.Fajny eksperyment.Polecam.AT będzie musiała poczekać na zebranie funduszy.Jenak 300-setka ma w sobie to coś za czym się tęskni i rozumiem tych,którzy sprzedają a później wracają do niej.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja SMPc300 jest wyprodukowana w czerwcu tego roku i czerwona kropka jest.Nawiasem mówiąc poczyniłem starania i podjąłem po raz kolejny próbę jej sprzedaży i zakupu AT.Jednak po tygodniu separacji stwierdzam,że nie mogę bez niej żyć i dziś wyciągnąłem ją z sejfu.Fajny eksperyment.Polecam.AT będzie musiała poczekać na zebranie funduszy.Jenak 300-setka ma w sobie to coś za czym się tęskni i rozumiem tych,którzy sprzedają a później wracają do niej.

z sejfu ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z sejfu ? :)

Jak separacja to separacja:)Jest w pracy takie urządzenie jak sejf i Omega powędrowała właśnie tam.Wytrzymałem tylko tydzień bez kontaktu nawet wzrokowego:).Naprawdę polecam tę metodę przed decyzją o sprzedaży zegarka.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja SMPc300 jest wyprodukowana w czerwcu tego roku i czerwona kropka jest.Nawiasem mówiąc poczyniłem starania i podjąłem po raz kolejny próbę jej sprzedaży i zakupu AT.Jednak po tygodniu separacji stwierdzam,że nie mogę bez niej żyć i dziś wyciągnąłem ją z sejfu.Fajny eksperyment.Polecam.AT będzie musiała poczekać na zebranie funduszy.Jenak 300-setka ma w sobie to coś za czym się tęskni i rozumiem tych,którzy sprzedają a później wracają do niej.

A co najbardziej ci sie w niej podoba? Mnie zniewala niebieska bo jest jak kameleon, ale boje sie kupic bo czesto tak mam ze jak cos mi sie podoba to mi szybko przechodzi jak juz dostane w swoje rece :D Wolalbym tez zeby wlozyli tam mechanizm 8500 ale nie pogrubiali zegarka i wtedy nawet bransolete przeboleje...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej "rozwala gardę" mówiąc językiem młodzieży to, jak 300-setka zmienia odcienie tarczy i ceramicznego bezela w zależności od oświetlenia, od czerni bardzo głębokiej po szarości.Myślę,że koledzy,którzy w różnych okolicznościach zerkają ukradkiem na swoje czasomierze (ja się zdecydowanie do nich zaliczam) wiedzą o co mi chodzi.Chodzi mi o to,że czasem patrzę na swój zegarek np.w kościele:) i jego oświetleniu i mówię wow!!! czy to mój zegarek,przecież tarcza w samochodzie podczas jazdy miała zupełnie inny kolor czy też rano w pracy podczas odprawy.Jest jak kameleon.Co ciekawe wiele zegarków przerabiałem i żaden inny nie miał tej przypadłości.Z racji tego,że jestem jednozegarkowcem to wybrałem kolor czarny wg.mnie bardziej uniwersalny.Niebieską przymierzałem w salonie i dla mnie to wielkanocna malowanka.Słyszałem,że ludzie kupują bo Bond nosił niebieską.Tak mówił Pan w salonie Omegi w Warszawie przy Pl.3 Krzyży.Ponadto nie nosząc jej cały tydzień czułem się dziwnie.Dziś gdy ją założyłem poczułem jakby moja ręka złapała "balans"Jest to chyba zasługa tego,że zegar trochę waży,jest świetnie wyważony i ma najwygodniejszą bransoletę z jaką miałem kiedykolwiek doczynienia.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak często targają Tobą emocje sprzedażowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak często targają Tobą emocje sprzedażowe.

Myślę,że wszystkie te emocje spowodowane są tym,że uparłem się by zostać jednozegarkowcem.A widzę,że to chyba niemożliwe.Nie ma wyjścia trzeba zbierać fundusze na AT i zmienić "filozofię zegarkową".:)

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42mm PO wazy okolo 206 gram na bransolecie, wiec 46 jeszcze wiecej. Proporcje sa dobrze zachowane w obu. Faktem jest ze zegarek sie na rece czuje zawsze :)

To ciekawe, bo ja mojej PO nie czuję w ogóle na nadgarstku. Pewnie dlatego, że bransoleta jest genialnie wygodna. :)

Edytowane przez gludek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się jak wygląda odsetek sprzedaży czarnej i niebieskiej SMPc, a jak wyglądało to w poprzedniej wersji?

 

Coś czuję, że w ceramice dominuje czarny, a przy falach niebieski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak wracałem (3 razy) do ceramicznej 300 to wybór padał na czarną. Pogubiłem się już który raz ją sprzedajesz, ale trochę Ci zamieszam w głowie, bo miałem jednocześnie czarną 300 i niebieską AT i powiem Ci, że AT to dopiero jest prawdziwy kameleon!  :D

Dlatego zdecydowałem pozyskiwać fundusze na AT jednak nie kosztem 300-setki.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest jeden. Mianowicie to cudowne forum ;) zegarkowe zycie mozna u mnie podzieluc na to przed i na to z forum. Mianowicie mialem swojego seikacza 5 kupionego za psie pieniadze i to byl dopiero tool, ale ze ciagnelo mnie aby miec szwajcara nakrecanego z data to trafilem na forum klubu. I sie zaczelo. Tak wuec uwazam ze jednozegarkowcem mozna byc ale przy pewnych warunkach. Jak sie nie ma zegarkomaniakalnych znajomych :) w sumie teraz tez i ja moglbym byc takim z jednym zegarkiem typem ale zal mi sprzedac glycinek, inoxa, ryska. Bo 300m zostaje ze mna chyba ze wszystkie wymienione wyprzedam a trafi sie jeszcze dodatkowo mega okazja w sumie nie niem na co? De ville? Oris na manualu cal. 111? AT... sam nie wiem. Jakis zenith? Esteto jak widzisz bycie jednozegarkowcem jest ciezkie bo mojej zonie np czerwony inox najbardziej sie podoba a no i glycinka kmu. Na 300m patrzy jakby jej nie bylo i zawsze sie pyta czemu nie chodze w bordziaku bo najladniejszy :)

 

A z kazdym w.w zegarkiem wiaze sie jakas historia a to urodziny a to urodziny syna a to 40 urodziny a zona ma normalnego kwarcyka modowego ktorego uwielbia i swatcha w automacie na lato i tez jest jej z tym dobrze :)

Edytowane przez swierszczu

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej "rozwala gardę" mówiąc językiem młodzieży to, jak 300-setka zmienia odcienie tarczy i ceramicznego bezela w zależności od oświetlenia, od czerni bardzo głębokiej po szarości.Myślę,że koledzy,którzy w różnych okolicznościach zerkają ukradkiem na swoje czasomierze (ja się zdecydowanie do nich zaliczam) wiedzą o co mi chodzi.Chodzi mi o to,że czasem patrzę na swój zegarek np.w kościele:) i jego oświetleniu i mówię wow!!! czy to mój zegarek,przecież tarcza w samochodzie podczas jazdy miała zupełnie inny kolor czy też rano w pracy podczas odprawy.Jest jak kameleon.Co ciekawe wiele zegarków przerabiałem i żaden inny nie miał tej przypadłości.Z racji tego,że jestem jednozegarkowcem to wybrałem kolor czarny wg.mnie bardziej uniwersalny.Niebieską przymierzałem w salonie i dla mnie to wielkanocna malowanka.Słyszałem,że ludzie kupują bo Bond nosił niebieską.Tak mówił Pan w salonie Omegi w Warszawie przy Pl.3 Krzyży.Ponadto nie nosząc jej cały tydzień czułem się dziwnie.Dziś gdy ją założyłem poczułem jakby moja ręka złapała "balans"Jest to chyba zasługa tego,że zegar trochę waży,jest świetnie wyważony i ma najwygodniejszą bransoletę z jaką miałem kiedykolwiek doczynienia.

naprawde nie wiem po co wystawiasz go na bazarku :D Piszesz o tym zegarku w taki sposob, jakby to ukochana kobieta byla ;).

 

 

A tak ogolny komentarz odnosnie bawienia sie samemu w matowienie bransolety itp. Swoja porysowalem strasznie z jednej strony, w metrze, to najpierw odnawialem sam. Wykonczenie nie jest identyczne a tylko zblizone. Mnie to tak irytowalo, ze oddalem do profesjonalisty aby zrobil to tak jak nalezy. Co ciekawe polityka Omegi, przynajmniej w UK, jest taka ze oddaje sie caly zegarek na odnowienie albo nic. Butik nie chce przyjac tylko bransolety. Poskarzenie sie wyzej dalo efekty i jednak przyjeli. A srubki do bransolety mam dostac za darmo. Pytalem o nie swego czasu tu wiec jedyne miejsce aby kupic/wymienic to butik. Niezalezni maja narzut x3 na cene detaliczna.

Edytowane przez stateless

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46678218256014262478.jpg

 

Jak jestem zwolennikiem wersji podstawowej, tak to chrono robi wrażenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może i tu coś wstawię:

 

Omega de Ville

img-1449496327280994670.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy Omeg AT z nową "błyszczącą" bransoletą. Jak długa była Wasza bransoleta przy zakupie ? Bo gdy w salonie dopasowano mi AT, zostało 1,5 ogniwa. Tymczasem w mojej SMPc po dopasowaniu na ten sam nadgarstek ogniw pozostało duże 3 szt, a są one nawet szersze, niż w AT. Więc nie wiem, czy reklamować w salonie, że gdzieś posiali ogniwa do AT, czy jest wszystko w porządku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To króciutkie te bransolety w AT.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa Panie, jak chcesz linka plac ;-)

Jeden z naszych kolegow kupil nowe AP i braklo mu bransolety. Za ogniwo krzykneli mu 1200zl, ale zalatwil taniej gdzies w Reichu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadgarstek ok 18cm i zostalo mi 1,5 ogniwa

U mnie dokładnie tak samo, około 18 i 1,5 ogniwa. Myślę, że nadgarstek mi raczej nie przytyje, ale jakbym kiedyś sprzedawał to może być to wadą, że ogniw mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.