Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos wie czy usuniecie tego AR konczy gwarancję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy może ktoś z pełnym przekonaniem potwierdzić że starsza SMP300 z falami jest bez zewnętrznego AR?

Zdecydowanie tak, przez to nowsza wygląda lepiej jak jest czysta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby doskwiera tęsknota za królową?

Tym razem za królową-matką :)

Chyba "elekcyjną" :)

Ostatnia "prawdziwa" Omega powstala na początku lat 80....reszta to już produkcja "korporacyjna' z prawami do znaku....

 

P.S Ciekawe jak dziś by wyglądała marka godząc sie na przejecie przez Seiko w 1981 roku...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem pojecia ze byly takie plany, no to trza zaczac kopac za info o tym fakcie. Dzieki za wzmianke


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kryzysie w 1980, i kredytach bankowych w 1981, Seiko wyszło z taką inicjatywą...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje bondowski pasek nato w warszawskim butiku Omegi?

 

Dawno nie sprawdzałem ale było:

 

031ZSZ002053    

cena: 805zł


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje swierszczu.Piękna AT Master.Jak wrażenia i czy jest przeskok w porównaniu do SMPc?


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to są dwa rożne zegarki których pob żadnym względem nie można porównać. Inne mechanizmy, koperty, tarcze, bransolety... Wszystko jest inne. Jedynie rozmiar podobny. Co moge powiedzieć to to ze AT jest bardziej stonowanym spokojniejszym zegarkiem i mniej rzuca sie w oczy. W teorii SMP można założyć do wszystkiego, a AT w praktyce. Chociaż mi to lotto bo i do marynarki z koszula zakładałem Inoxa.

 

AT to poprostu zegarek do wszystkiego w moim przypadku bo sportów ekstremalnych nie uprawiam ;)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%, AT to zdecydowanie mój ulubiony zegarek, no i mam do niego największy sentyment:)

 

6bd1733f1801.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AT to dla mnie klasyka klasyki. Nic nie przypomina i niczego nie udaje a zegar po Moonwatchu jest u mnie na 2 miejscu (choc data przesuwa go o polowke wyzej ;) ) - gratuluje B)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w bezpośrednim pojedynku na nadgarstku zdecydowanie wygrała Hour Vision. Aqua Terra była fajna, ale bez tego czegoś.

 

 

f7165c2f0ed79.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest ta HV


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w bezpośrednim pojedynku na nadgarstku zdecydowanie wygrała Hour Vision. Aqua Terra była fajna, ale bez tego czegoś79.jpg]

Dla każdego coś miłego :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mój zakup to po części Twoja zasługa Robert. Kiedyś na podstoliku we Wrocławiu ją miałeś i już wtedy wpadła mi w oko także dziękuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje zdjęcia i Filipa paski sprawiają, że nadal mi się podoba -" Przez Was " nigdy nie zacznę ograniczać kolekcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie :)

Niech się dobrze nosi.

Jeszcze raz powtórzę, zegarek jest miód malina :) ale jednak bede musiał jedna poloweczke dorzucić do bransolety bo ciut ciutek jednak za ciasno trochępost-69219-0-68621400-1461917742_thumb.jpeg Edytowane przez swierszczu

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.