Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

No to miała pecha lub gorszy nastrój sprzedawcy :)

 

Wspominając, że jest prawniczką chciałem podkreślić to, że zwykle jest dość konkretna.

 

Nie chciałbym też, żeby ktoś to odebrał jako jakieś przywary do sprzedawców. Ja nie pamiętam już kiedy ktokolwiek był wobec mnie niemiły. Wręcz sam, zastanawiając się nad jakimś zakupem, od razu proszę o sugestie i zakładam, że znajdziemy wspólny język. Dlatego też napisałem co usłyszałem :/


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miło wspominam obsługę w tym butiku, nawet drzwi otworzono jak się zbliżałem z żoną.

Podobnie w butiku z AP, przemiłe panie.

 

 

edit

Janku, z prawnikami różnie bywa :D

Na pogrzebie prowadzący ceremonię pyta:

-ktoś coś chce powiedzieć?

-tak , odzywa się pani, ja chciałam powiedzieć że ukończyłam prawo....

 

:lol:

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha. Ok. Tak też bywa.

 

Ale to taka prawniczka z powołania. Snobem, krętaczem i konfabulantką nie jest. Woli koncert rockowy i dobrą imprezę od "zjawiskowego" zdjęcia na Facebook :) Może jestem za młody i za głupi, ale zakładam, że większość ludzi to porządne jednostki. Tylko czasem pewne profity danej profesji potrafią przyciągnąć jakiś dupków.

 

Ale za dużo tego offtopicu :)

 

Nie chciałem dyskusji niepotrzebnej wywoływać. Dobrej nocy :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam miłe wspomnienia z butiki, wczoraj po kilku przymiarkach miła Pani powiedziała że oni bardzo dbają o klientów i nawet o urodzinach pamiętają

 

PS gazety nie dostałem

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Osobiście mam dobre wrażenia z butiku 3+, chociaż jak wchodziłem to mało nie przewróciłem się bo mi klamka uciekła spod ręki. Okazało się że to robota portiera czy jak go tam zwał. Obsługa uprzejma i profesjonalna, nawet na koniec sami zaproponowali katalog zegarków w pięknej czerwonej torbie i na dodatek katalogi innego asortymentu czyli jewellers. Tak że moim zdaniem albo Pani Prawnik miała zły dzień :wacko: albo chłopaki byli wczorajsze :unsure: i wyszło tak jak wyszło :rolleyes:

Edytowane przez Blunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Placu Trzech Krzyży raz, w adidasach i z plecaczkiem, obsługa na bardzo wysokim poziomie kultury mimo że od początku było oczywiste że nic tam nie kupię, bez problemu mogłem pooglądać, poprzymierzać, omówić różne rzeczy i wyjść z aktualnymi katalogami. Identycznie chwilę wcześniej obok w Rolexie. Aż trudno mi uwierzyć w tak niegrzeczne potraktowanie klienta w tym miejscu.

 

Nie wiem czy magazyn jest wart takiego zachodu - chyba że ktoś liczy na późniejszą sprzedaż z zyskiem, jak zegarka - a do przeczytania można go sobie po prostu pobrać w pdf:

https://www.fratellowatches.com/fratello-watches-downloads/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona raczej natury czepialskiej nie ma. Dopytałem, była po 18:00, rozmawiał z nią wyższy facet z brzuszkiem.

 

Nie chcę nikogo oczerniać i tak jak zaskoczyła mnie ich relacja, tak teraz widzę, że to było jednak jednostkowe. Nie ciągnę tematu i nie chcę złego PR robić, bo może ktoś się zapomniał. Przy okazji sam sprawdzę, a tu już skupmy się na zegarkach :)

 

Dzięki wielkie za link do wersji pdf :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie mi ocenić kilka modeli Omegi z allegro? Jest sens się interesować? Tu dwie starsze z Poznania.Ile mają wspólnego z Omega?

 

http://allegro.pl/piekna-duza-meska-omega-geneve-blue-cal-1030-i6904214382.html

 

http://allegro.pl/piekna-duza-meska-omega-seamaster-cal-1030-i6910939026.html

 

Dodatkowo patrzę trochę na Seamaster AT.Czy możecie spojrzeć na ogłoszenie czy według Was się wszytko zgadza?Kupiony na Teneryfie.U nas w PL nie ma problemów z gwarancją?

 

http://allegro.pl/omega-seamaster-aqua-terra-150m-co-axial-okazja-i6910095552.html#thumb/6

 

Z góry dzięki Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dwóch pierwszych się nie wypowiem. Natomiast co do AT, jeśli firma której pieczątka jest w karcie zegarka widnieje na stronie internetowej Omegi jako AD, nie powinno być problemu z gwarancją. Pytałem kiedyś o tego sprzedawcę na forum, opinie miał ok, wiem, że parę osób kupiło u niego jakieś zegarki. Osobiście odpuściłem ponieważ kontakt z nim był raczej słaby. Na e-maile odpowiadał dwoma wyrazami, czasem w ogóle. A jak chciałem pogadać przez telefon to zawsze był zajęty. Po 3 próbach dałem sobie spokój :)

Edytowane przez dawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Dodatkowo patrzę trochę na Seamaster AT.Czy możecie spojrzeć na ogłoszenie czy według Was się wszytko zgadza?Kupiony na Teneryfie.U nas w PL nie ma problemów z gwarancją?

 

Z góry dzięki Panowie.

Nie należy zapominać że prowizja All to aż 1200 PLN :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie należy zapominać że prowizja All to aż 1200 PLN :wacko:

W tym przypadku raczej allegro służy jako portal jedynie do ogłoszenia. Raczej wycieczka.Trzeba i tak zobaczyć na żywo przed zakupem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej na bazarku "przyczaić tygrysa" ?AT bywa i to często


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kroll Czarli sprzedaje

widziałem jego model ale średnio mi się tarcza podoba w tym zestawieniu kolorystycznym. wolałbym też trochę tańszy zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Sprzedawał kolega @S-3, ale ostatnio nie widzę jego oferty. Najwyżej zapytaj na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze niebieska na bazarze

 

nie ma kompletu papierów.ta z allegro jest w dobrej cenie.innej niż na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma kompletu papierów.ta z allegro jest w dobrej cenie.innej niż na allegro

 

Zadajesz pytania i sam sobie na nie odpowiadasz :) Jak się Tobie podoba i przystępna cena, to w czym problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadajesz pytania i sam sobie na nie odpowiadasz :) Jak się Tobie podoba i przystępna cena, to w czym problem ?

Chciałem żeby spojrzał ktoś kto się lepiej zna czy w zdjęciach nie ma czegoś niepokojącego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca wystawia fv więc w jakiś sposób się uwiarygadnia, na innym aukcjach sprzedaje zegarki prestiżowych marek zakupionych w różnych miejscach na świecie. Tutaj sprzedawca nie jest znany.


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Tutaj sprzedawca nie jest znany.

Ja to nie, a Raphaelgate? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie, a Raphaelgate? ;)

Teraz już znam, więc wygląda na to że kolega nie ma o co się martwić

Edytowane przez marcines

pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ewentualnie w Warszawie mógłbym sprawdzić Omege? Macie jakiś dobrych zegarmistrzów którzy potwierdza autentyczność zegarka i dadzą jakąś opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.