Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Cudo. Żeby była ciut mniejsza to bym łykał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby była ciut mniejsza, to nie byłaby taka fajna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby była ciut mniejsza, to by znikła To jedyny Speedmaster dla co niektórych i ja osobiście potępiam dyskryminację dużych ludzi przez Omegę, poprzez upowszechnianie dziecięco-damskich rozmiarów tej linii (z małymi wyjątkami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzi chłopcy noszą PAMy...mniejsi też

Niby tak. Ale niestety nie ma PAMa podobnego do Moonwatch'a

PAMy mają niewątpliwie swój niepowtarzalny styl i dużo uroku, jednak teraz szukam jakiegoś ponadczasowego, w miarę uniwersalnego chrono (vintage look pożądany ) i niestety jest ciężko coś koło 46 mm wzwyż znaleźć.

Edytowane przez mkrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46 mm to nie jest uniwersalny rozmiar niezależnie od rozmiaru nosiciela. Ale coś tam siė znajdzie. Na przykład ten ( jest też cafe racer edition w stali )

post-55792-0-86464700-1501104351_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby była ciut mniejsza, to nie byłaby taka fajna ;)

Nawet nie tyle chodzi mi o średnicę, co o grubość. 16mm to już trochę za dużo moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moonphase mimo wiekszych wymiarow na papierze dużo lepiej leży na ręce niż np. Bardzo poplularny Tag Carrera 43mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnica jest spora, ale o to właśnie chodzi, bo zegarek zyskuje na przejrzystości. Grubość faktycznie może być niekomfortowa, bo 16mm to sporo. Ja też jestem zwolennikiem zegarków dużych, ale bardziej płaskich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moonphase mimo wiekszych wymiarow na papierze dużo lepiej leży na ręce niż np. Bardzo poplularny Tag Carrera 43mm.

Wierzę. Dla mnie jednak Moon to max co mogę zaakceptować. Szkoda, że Omega nie ma żadnego innego, niedużego chrono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowych werkach muszą być większe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komandor do wzięcia w arkadii

post-57415-0-81395900-1501186172_thumb.jpg

Edytowane przez marcines

pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowych werkach muszą być większe.

To na h..takie werki zrobili że grubość koperty zaczyna się tam gdzie kończy się byle zegarek na poczciwym Valjoux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

To na h..takie werki zrobili że grubość koperty zaczyna się tam gdzie kończy się byle zegarek na poczciwym Valjoux

+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na h..takie werki zrobili że grubość koperty zaczyna się tam gdzie kończy się byle zegarek na poczciwym Valjoux

Na szczęście nie muszę się tym przejmować jako fan lemani :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zrobili stalowy dekiel zamiast wypukłego szariru od spodu to by może urwali z 2mm. Jednak szkoda zakrywać tak ładnych plecków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zrobili stalowy dekiel zamiast wypukłego szariru od spodu to by może urwali z 2mm. Jednak szkoda zakrywać tak ładnych plecków...

Abstrahując od akademickiej dyskusji czy toolwatch powinien mieć szafir z obydwu stron, jest kilka marek które potrafią wyeksponować mechanizm bez lewitowania koperty ponad nadgarstkiem. Omega do nich nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzę. Dla mnie jednak Moon to max co mogę zaakceptować. Szkoda, że Omega nie ma żadnego innego, niedużego chrono.

Ma, np. Speedmastera Racing

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako kupujący, wiadomo, chciałbym kupić przynajmniej w tak zwanej dobrej cenie. Rozrzut jaki widziałem przy Speedmaster Reduced to od jakichś 3,5 do 7,5 tyś. Czy da się odpowiedzieć na pytanie - jaka jest 'dobra cena' za ten model na bransolecie? Napewno pomogło by mi to w szukaniu, miałbym jakiś punkt odniesienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5,5k do 6k zł za komplet i świetny stan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5,5k do 6k zł za komplet i świetny stan

O wilku mowa a wilk tuż tuż, na bazarku jest akurat oferta nieco powyżej tych widełek cenowych :) Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wilku mowa a wilk tuż tuż, na bazarku jest akurat oferta nieco powyżej tych widełek cenowych :) Dzięki!

Skądś znam ten egzemplarz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.