Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

OK, to teraz poproszę o wersję dla mniej zdolnych... 

Czy to ten Śliwiński (www.wsliwinski.pl) i czy wystarczy tam zadzwonić?

Co to jest "bazarek"? 

OMEGA rządzi

Zadzwonić, napisać, popytać...

Bazarek to dział "sprzedam" na forum.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Na bazarku jest nowszy model.

No to mam teraz zagwozdkę, bo chyba trzeba będzie wykopać zaskórniaki, pytanie tylko czy warto, przede wszystkim za kaliber 8900.

OMEGA rządzi

Na bazarku masz model z 8900 za świetną cenę, nie dostaniesz takiej w dystrybucji. Jeśli się podoba, to bierz :)

iP7

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Tak, właśnie dyskutuję z właścicielem, wielkie dzięki wszystkim. Mam nadzieję, że wkrótce wrócę tutaj ze zdjęciem na moim nadgarstku :)

OMEGA rządzi

Tak, właśnie dyskutuję z właścicielem, wielkie dzięki wszystkim. Mam nadzieję, że wkrótce wrócę tutaj ze zdjęciem na moim nadgarstku :)

pamietaj tylko ze nowszy model jest ciut wiekszy 43mm a nie 42mm. Jest takze bardziej swiecacy przez zastosowanie ceramiki na tarczy.

Marcin

Tak, wiem, ma nawet 43,5, ale przy tej grubości to może nawet lepsze proporcje. Bo ten 45,5 jest już za duży. No nic, będzie chyba jednak nowy :)

OMEGA rządzi

No i jest :) (sorry za tło ;))

Kupiona przed chwilą nowiusieńka w autoryzowanym salonie w Yorku w UK z wykorzystaniem moich zdolności negocjacyjnych i bardzo słabego funta.

Wpraszam się zatem do klubu!

Pozdrawiam wszystkich - Butik

post-98815-0-03056200-1500897924_thumb.jpg

OMEGA rządzi

super wybór - niech cieszy jak najdłużej! ps. nie myślałeś o niebieskiej wersji? :)

No i jest :) (sorry za tło ;))

Kupiona przed chwilą nowiusieńka w autoryzowanym salonie w Yorku w UK z wykorzystaniem moich zdolności negocjacyjnych i bardzo słabego funta.

Wpraszam się zatem do klubu!

Pozdrawiam wszystkich - Butik

gratulacje. Duzych znizek teraz nie daja, no chyba ze jakis mniejszy AD. Aczkolwiek daja free interest credit na 4 lata, no przynajmniej tu gdzie ja mieszkam :D

Marcin

Aczkolwiek daja free interest credit na 4 lata, no przynajmniej tu gdzie ja mieszkam :D

To jakiś rodzaj kredytu zero % od Omegi?

Po kolei:

sanik:

Zakup nie tylko szybki, ale mogę wręcz przewrotnie powiedzieć, że impulsowy ;). Miałem już praktycznie wynegocjowana niezła cenę w jubitomie (u Śliwińskiego dawali tyle samo, a że mieszkam 500m od Arkadii to nie muszę dalej tłumaczyć ;)), gdzie miałem się zgłosić jutro, bo dziś jestem na jednodniowym wyjeździe służbowym do Yorku w UK. Ponieważ dotarłem tutaj 3h przed umówiona godzina spotkania postanowiłem sobie pospacerować po starych uliczkach tego pięknego miasta. Podczas spaceru zupełnie przypadkowo zobaczyłe witryné Berry's Jewellers, a w niej mój obiekt pożadania. Wejście do sklepu nic nie kosztuje, więc wszedłem. Poogladałem Patki, Jaegery, Paneraie, w końcu zapytamy przez grzeczna obsługę czy szukam czegoś szczególnego pokazałem konkretna sztukę :). Przymierzanie, końcu zaryzykowałem negocjacje. Długo nie trwały. Dogadaliśmy się na upust procentowo trochę wyższy od tego co uzyskałem w PL, a kropkę nad i postawił niski kurs funta, dzięki czemu w peelenach zapłaciłem jakieś 10% mniej niż najniższa oferowana cena w PL. Grzech było nie wyciagnac karty kredytowej... Oczywiście dopasowano mi bransoletę, wypisano wszystkie papiery i teraz morda nie prestaje mi się cieszyć od ucha do ucha :)

orlis:

Nie, wchodził w rachubę tylko czarny. Niebieski też śliczny, ale ten ma oprócz śliczności być bardzo uniwersalny, co w wersji czarnej jest łatwiejsze do uzyskania.

stateless:

Wyglada na to, że ze spora zniżka nie ma kłopotu :)

Edited by Butik

OMEGA rządzi

Normalna cena jest 4.6k tej PO w UK. Mozna wychaczyc od dealera, grey market, za 3.8k GBP. Wychodzi 17% znizki. Po dzisiejszym kursie wychodzi taniej niz w PL. Kiedys, jak funt byl po 6PLN to dawali znizki rzedu 25-30%.

Moze w tamtych okolicach daja lepsze znizki. W okolicach Londynu daja max 10% u jubilera w centrum (przynajmniej mi :D), bo jak to mowia one same sie sprzedaja (duzo turysow z Azji)

Marcin

Normalna cena jest 4.6k tej PO w UK. Mozna wychaczyc od dealera, grey market, za 3.8k GBP. Wychodzi 17% znizki. Po dzisiejszym kursie wychodzi taniej niz w PL.

Dobrze kombinujesz przy czym w tym przypadku to white market :)

Edited by Butik

OMEGA rządzi

Guest tbn

Jakby ktoś się interesował klamrą, to w butiku w Wawie 4 tygodnie czekania, około. Na stanie mieli na wiosnę, ale szybko poszły. 

Btw. Ostatnio byłem na Dunkierce i wydaje mi się, że Hardy miał na ręce poniższy model. :)

6B-159Dial1.jpg

Tez byłem na Dunkierce, dziś i oczywiście w pierwszej możliwej scenie zauważyłem tą Omegę:)

Dobrze kombinujesz przy czym w tym przypadku to white market :)

bez roznicy, dopoki karty sa podsteplowane. No fajnie ze ci sie trafilo :)

Marcin

Jakby ktoś się interesował klamrą, to w butiku w Wawie 4 tygodnie czekania, około. Na stanie mieli na wiosnę, ale szybko poszły.

Btw. Ostatnio byłem na Dunkierce i wydaje mi się, że Hardy miał na ręce poniższy model. :)

To jednak nie ta. Tutaj prawidłowa referencja:

“WATCHSPOTTING: The story behind the Omega watch that plays a pivotal role in Dunkirk on the wrist of Tom Hardy” via @watchville

https://api.watchville.co/v2/posts/29689/click

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.