Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe

Ostanio na Zamku Krolewskim widzialem dziadka w moim wieku z młodą " chrzesniaczka " , na d*pie mial jakies czerwone portki, na garbie, (dosłownie ) jakas koszulkę Diesla z dziurami, a na ręku talerz do drugiego dania :), a jak, tez Diesla :)

Podskakiwał jak nastolatek, żenujące...

Gorzej to juz wygladaja chyba kobiety z wieksza iloscia silikonu niz ogumienie w F1;)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś robiłem przymiarkę "mazikowego" Moonwatch'a Moonphase (i kilku innych Omeg nadrabiając zaległości). Faktycznie na żywo jest piękny, jednak na moją plebejską łapę zbyt delikatny jest ten filigranowy pasek. Bransoleta jednak to podstawa mimo, że zegarek traci trochę uroku.

No i w końcu mi przedłużyli bransoletę w PO nie omieszkując zrobić rzeź śrubce Da się taką śrubkę dokupić osobno? Nie zauważyłem tego w JT, więc nieśmiało pytam Was.

nie da sie kupic poza salonem. Oni maja na stanie zawsze wiecej, wiec powinni wymienic.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy odpowiedzialni za Speedy Tuesday, przygotowali fajne opracowanie: https://www.fratellowatches.com/speedy-tuesday-magazine/. Może jest szansa, że ktoś z kolegów zdobyłby w USA kilka egzemplarzy i podesłał spragnionym rodakom? :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny, dawno nie widziana granatowa wersja, gratuluje nabytku.

Edytowane przez marcines

pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy odpowiedzialni za Speedy Tuesday, przygotowali fajne opracowanie: https://www.fratellowatches.com/speedy-tuesday-magazine/. Może jest szansa, że ktoś z kolegów zdobyłby w USA kilka egzemplarzy i podesłał spragnionym rodakom? :)

Mają być dostępne w butikach Omegi, nie tylko na terenie USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff na szczęście dzisiaj nie wylądowała kolejna limitka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają być dostępne w butikach Omegi, nie tylko na terenie USA.

 

 

To fajnie. Czytałem, ale właśnie nie byłem pewien czy nasze butiki też mają mieć ten magazyn. Strasznie lubię takie publikacje.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 4 lata zegarek Omega ze zdjęcia. Noszę go sporadycznie a nakręcam jeszcze rzadziej.

Czy już przyszedł czas na serwis, przegląd? Czy też dać sobie z tym spokój? Jak dotąd chodzi punktualnie i nie zauważyłem żadnych niepojących objawów.

Nie chciałbym jednak żeby zardzewiał i przestał działać.

post-57470-0-50991200-1500656447_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy odpowiedzialni za Speedy Tuesday, przygotowali fajne opracowanie: https://www.fratellowatches.com/speedy-tuesday-magazine/. Może jest szansa, że ktoś z kolegów zdobyłby w USA kilka egzemplarzy i podesłał spragnionym rodakom? :)

Prenumeruję Watch Time w wersji elektronicznej. Zaskoczyli mnie papierową przesyłką w ubiegłym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prenumeruję Watch Time w wersji elektronicznej. Zaskoczyli mnie papierową przesyłką w ubiegłym tygodniu.

 

Rób skan do pdf'a co sie będziesz nudził w piątek wieczorem  :D  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 strony poniżej. To jeszcze 96 do przerobienia :D

 

QRHozxm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zleci jak z bicza strzelił ;)...mogli zrobić ten dodatek w wersji elektronicznej, to zaoszczędzili by wielu osobom kłopotu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 4 lata zegarek Omega ze zdjęcia. Noszę go sporadycznie a nakręcam jeszcze rzadziej.

Czy już przyszedł czas na serwis, przegląd? Czy też dać sobie z tym spokój? Jak dotąd chodzi punktualnie i nie zauważyłem żadnych niepojących objawów.

Nie chciałbym jednak żeby zardzewiał i przestał działać.[/url]

Odczekaj jeszcze rok, dwa.

Bez obaw.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zleci jak z bicza strzelił ;)...mogli zrobić ten dodatek w wersji elektronicznej, to zaoszczędzili by wielu osobom kłopotu :)

 

 

Ideowo założyli sobie tylko papierową edycję:

 

"Although we are very much on-line, there is something about a paper magazine or book that can’t be transmitted to an on-line medium. Some times you just need to hold something to read in your hands, flick through pages and be at ease while not having to look into this bright and light emitting device."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczekaj jeszcze rok, dwa.

Bez obaw.

Dziękuję, będę spokojniej spał  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dole wyglada jakby ceramika popękała. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kłania się nowy na forum, choć nie nowicjusz zegarkowy :)

 

Do tej pory mam ustrzelonych kilkanaście różnych modeli klasy raczej średniej lub niskiej (Seiko, Longines, Hamilton, Orient, Junghans itd) nadszedł czas na pierwszą porządną sztukę i... bez zbędnego zastanawiania się chcę coś, o czym zawsze marzyłem - OMEGĘ.

 

Mam do wydania ok 17-18kPLN i tutaj mały zonk, może pomożecie :)

 

Wybór padł na Planet Ocean 232.30.42.21.01.001:

https://www.omegawatches.com/watches/seamaster/planet-ocean-600m/omega-co-axial-42-mm/23230422101001/

 

Przeglądałem strony szarorynkowe, typu 'jomashop', czy 'chrono24', oczywiście można nabyć tanio, ale wiadomo jak to jest z gwarancją, pochodzeniem - można trafić dobrze, można trafić niekoniecznie dobrze :)

 

OMEGA na placu 3+ w W-wie w ogóle nie chce gadać o cenie, w 'jubitomie' negocjuję, ale oni twierdzą, że więcej niż 12% upustu nie da rady. No i mi trochę brakuje... Nie, nie proszę o zrzutę ;). Czy jest jakiś sposób, żeby ten zegarek upolować nówkę sztukę z pełną fabryczną gwarancją w kwocie, którą mam do dyspozycji?

 

Serdecznie pozdrawiam - Butik

 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpytaj u Śliwinskiego - będzie lepiej, niż w Jubitomiel


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.