Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Już by nie leżała, ale sprzedający się rozmyślił :)

Pewnie, szkoda takiego zagarka, żeby tak po prostu szedł do ludzi”... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że Moon się nie nudzi? Mnie się nudzi po 5 minutach podczas przymiarki i dlatego wciąż go nie kupiłem. Musiałbym wejść i bez patrzenia na niego zapłacić, to jedyny sposób aby wejść w jego posiadanie :)

Mam dokładnie tak samo, tylko z ta różnicą, że znudził się jeszcze szybciej.

Maciek, jak się prowadzi to zdjęć się nie robi.  :(

 

 

A fota obłędna.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Marcin wieeeeeelkie dzięki!!! Super podane na tacy, będę szukał! :)

Np Maciek, wydaje mi się że polski AD sprzeda to wszystko, jakbyś miał problemy to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Maciek, jak się prowadzi to zdjęć się nie robi. :(

 

 

A fota obłędna.

No co Ty :D

Można palić, pić, jeść, ale zdjęcia nie?

 

28329-E22-728-F-42-D3-876-E-924747-D1-D8

 

Prowokacyjnie ale w temacie. Droga bez ograniczenia, prosta jakieś naście km...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No co Ty :D

Można palić, pić, jeść, ale zdjęcia nie?

 

Prowokacyjnie ale w temacie. Droga bez ograniczenia, prosta jakieś naście km...

Ja już przestałem tu wrzucać na forum żeby wojenek nie wywoływać :)

Np Maciek, wydaje mi się że polski AD sprzeda to wszystko, jakbyś miał problemy to daj znać.

Jeszcze raz dzięki, dam znać jak się sprawa zakończy :)

Mam dokładnie tak samo, tylko z ta różnicą, że znudził się jeszcze szybciej.

 

Maciek, jak się prowadzi to zdjęć się nie robi. :(

 

 

A fota obłędna.

Oj tam, rzuciłem palenie to już się mniej za kółkiem rozpraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o wojny ale o Wasze bezpieczeństwo. A także i innych.


...
Oj tam, rzuciłem palenie to już się mniej za kółkiem rozpraszam :)

Czyli na P to już zostało Ci pierdzenie. :(;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie chodzi mi o wojny ale o Wasze bezpieczeństwo. A także i innych.

 

Czyli na P to już zostało Ci pierdzenie. :(;)

Niestety tak :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastępujesz oryginalne 20mm endlinki (piny) na nowsze endlinki ze śrubami.

Potrzebujesz do tego:

x2 118ST1590 - endlink

x4 0128ST0169 - nowy pin

x8 0124ST0169 - śruba

 

Wtedy zakładasz 20mm zapięcie 117STZ001154 albo 117STZ001159, oba mają 6 poziomów mikro-regulacji, ostatnie jest dłuższe bo ma też diver extension.

Tego najkrótszego zapięcia (117STZ004666) nie zamontujesz do PO XL bo zapięcie bierze bransoletę 18mm.

Ile taki zestaw kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od soboty PO i jak mam zamiar zrobić znowu roszady to po małym popatrzeniu jakoś mija. Minus mało uniwersalny model nie do wszystkiego pasuje.464a97499013b4bc0ff651c43c72efd4.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Ile taki zestaw kosztuje?

Endlink ~$90, śrubka $5, pin $1-2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endlink ~$90, śrubka $5, pin $1-2.

Thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Endlink ~$90, śrubka $5, pin $1-2.

Również dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do szanownych miłośników omeg. Noszę się z zamiarem zakupu modelu Seamaster Planet Ocean 232.30.42.21.01.002. Znalazłem na stronie Chrono 24 i Global Rakuten. Propozycje cenowe są na podobnym poziomie, zapewne dojdzie Vat, cło niekoniecznie bo coś słyszałem,że Unia podpisała niedawno z Japonią układ o zniesieniu ceł (może się mylę, nieistotne). I teraz pytanie, bo waham się skąd brać. Macie jakieś doświadczenia z tym sklepem Rakuten czy może lepiej przez Chrono? Bardzo proszę o sugestie.

Może pomogą linki do zegarka: 

https://global.rakuten.com/en/store/10keiya/item/105181/

https://www.chrono24.com/omega/ref-23230422101002.htm#gref

 

Rakuten to nie jest jeden sklep tylko takie internetowe zbiorowisko gdzie zakładasz konto i korzystasz z różnych udogodnień i promocji ale kupujesz u jakiegoś konkretnego sprzedawcy - to co masz w ramce z gwiazdkami na górze po lewej.

Cła są groszowe, przy zakupie poza EU boli tak naprawdę VAT bo to prawie 1/4 ceny, czasem sprzedawca godzi się zaniżyć wartość albo wpisać "gift" na deklaracji celnej ale często nie chcą tak robić. Nie wiem jak jest w UK ale w PL przesyłki rejestrowane typu EMS czy kurier praktycznie w 100% trafiają na cło, zwykłe listy nie ale nie wiem czy bym ryzykował wysyłanie tak drogiego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakuten to nie jest jeden sklep tylko takie internetowe zbiorowisko gdzie zakładasz konto i korzystasz z różnych udogodnień i promocji ale kupujesz u jakiegoś konkretnego sprzedawcy - to co masz w ramce z gwiazdkami na górze po lewej.

Cła są groszowe, przy zakupie poza EU boli tak naprawdę VAT bo to prawie 1/4 ceny, czasem sprzedawca godzi się zaniżyć wartość albo wpisać "gift" na deklaracji celnej ale często nie chcą tak robić. Nie wiem jak jest w UK ale w PL przesyłki rejestrowane typu EMS czy kurier praktycznie w 100% trafiają na cło, zwykłe listy nie ale nie wiem czy bym ryzykował wysyłanie tak drogiego zegarka.

Rakuten. Czyli coś takiego jak u nas allegro , czy bardziej zbliżone do chrono, gdzie płaci się najpierw na specjalną platformę a dopiero po potwierdzeniu udanej transakcji kaska ląduje u sprzedawcy? Jak z bezpieczeństwem zakupów? Można przez Paypala? Sprzedawcy to rozumiem również firmy/sklepy a nie tylko osoby fizyczne? A może w UE znajdzie się źródło w podobnych kwotach zakupu?

Edytowane przez gruby2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz na forum ogłoszenie jakiego szukasz zegarka, może ktoś akurat zdecyduje się sprzedać?

Dział 'Poszukuję"


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z tym zegarkiem. Twórczość ludzka nie zna granic.

Dziękuję za podpowiedź ????

Literówka z tymi znakami. Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek główny nieczynny, później się przetransferuje. Policzmy forumowe homary Rodanii Geometer
10.8.17-1.jpg
 

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek główny nieczynny, później się przetransferuje. Policzmy forumowe homary Rodanii Geometer

https://omegaforums.net/attachments/rodania_1-jpg.298129/

Nie wiem po co to robisz. Pewnie Ci sie wydaje, ze jestes jakims trybunem ludowym, bo znalazles swoja nisze na forum i jestes glownym macicielem. Temat homarow byl rozstrzasany na forum od lat i na skale o ktorej nie masz pojecia. Dochodzilo do bratobojczych rzezi Na przestrzeni tych lat jednak doszlismy do porozumienia, bylo pewne status quo. Tolerowanie, czyli akceptacja z bolem. Nikt z nikim nie cisnie. Pewnie Tobie sie wydaje, ze miales duze zainteresowanie tematem, gowno miales, bo nie masz porownania. Odkryles temat o ktorym powiedziano juz wszystko, ale dla Ciebie to jest novum i sie jarasz.

Trzon forow zegarkowych w Polsce stanowia ci sami ludzie, ktorzy maja kolekcje po kilkaset tys i noszacy homary, znamy sie i szanujemy w realnym swiecie, a Ty operujesz tylki w wirtualnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co to robisz. Pewnie Ci sie wydaje, ze jestes jakims trybunem ludowym, bo znalazles swoja nisze na forum i jestes glownym macicielem. Temat homarow byl rozstrzasany na forum od lat i na skale o ktorej nie masz pojecia. Dochodzilo do bratobojczych rzezi Na przestrzeni tych lat jednak doszlismy do porozumienia, bylo pewne status quo. Tolerowanie, czyli akceptacja z bolem. Nikt z nikim nie cisnie. Pewnie Tobie sie wydaje, ze miales duze zainteresowanie tematem, gowno miales, bo nie masz porownania. Odkryles temat o ktorym powiedziano juz wszystko, ale dla Ciebie to jest novum i sie jarasz.

Trzon forow zegarkowych w Polsce stanowia ci sami ludzie, ktorzy maja kolekcje po kilkaset tys i noszacy homary, znamy sie i szanujemy w realnym swiecie, a Ty operujesz tylki w wirtualnym.

 

Staraj się mówić o sobie, a nie o innych, a przede wszystkim o przedmiocie dyskusji - w tym wypadku o zegarkach, a unikniesz  bratobojczych rzezi .

 

Podeślij ciekawe linki i przypadki jak beachboy vs RO, Sinn 903 vs Navitimer, Geometer vs Speedmaster, skoro już wszystko było i wszyscy o wszyskim wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.