Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

TH F1 (ale ten już jest zaliczkowany)

Hamilton Khaki X-Wind Złocony -> http://zegarkiclub.pl/forum/topic/171098-hamilton-khaki-x-wind/

Omega Planet Ocean 600M -> http://zegarkiclub.pl/forum/topic/171095-omega-seamaster-planet-ocean-600m/

Bardzo fajna ta PO.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitał. Apollo Osiem aktualnie dostępny w butiku na Pl. 3+, ale trzeba zapytać, bo wyciągają spod lady. Do mnie zadzwonili (stały klient ;)) i jestem nim zachwycony, a 3 inne zegarki są już na CH24, żeby zarobić na ten ;))

Fajny. Butik jak zwykle śmieszny z tym wyciąganiem spod lady. To nawet limitka nie jest. Bez problemu do zamówienia w Kruku

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Butik jak zwykle śmieszny z tym wyciąganiem spod lady. To nawet limitka nie jest. Bez problemu do zamówienia w Kruku

 

W rzeczy samej nie jest to limitka, ale produkcja ograniczona. To dopiero piąty egzemplarz u nich od wprowadzenia na rynek i generalnie nie wystawiają, a dzwonią do klientów że jest. Oczywiście "spod lady" to mocna przesada, bo zamówić zawsze można i poczekać :)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej nie jest to limitka, ale produkcja ograniczona. To dopiero piąty egzemplarz u nich od wprowadzenia na rynek i generalnie nie wystawiają, a dzwonią do klientów że jest. Oczywiście "spod lady" to mocna przesada, bo zamówić zawsze można i poczekać :)

Nawet jakby dostali 50 to by mówili że dostali 5. Po drugie, nawet jeżeli ograniczyli produkcję miesięczną to będą go tłuc 10 lat :D

Jak ja nie lubię butiku na 3+... Postawiłem na nich swoje trzy krzyżyki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

I to jest uczciwe podejscie do sprawy B)

  I dlatego Strojny stracił miano AD Omegi.

 

Co się stanie ze zwróconym zegarkiem kolegi ? dostanie nowe śruby, zostanie odświeżony, dostanie nowe karty 

(mi wymieniali więc to nie jest problem) i ktoś go kupi jako zupełnie nowy. Sam BM Omegi na pytanie odnośnie "nowości" zegarka a konkretnie stanu FABRYCZNIE NOWY odpowiedział: zegarek jest fabrycznie nowy dopóki nie zostanie sprzedany i  podbita karta gwarancyjna, zegarek z wystawy jest zegarkiem fabrycznie nowym. koniec cytatu. Skoro Szwajcaria może spokojnie przysłać duplikat karty to dany egzemplarz może być wiecznie nowy. Nie myślicie chyba, że Omega utylizuje każdy zegarek który ma jakąś skazę ?

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta PO 43,5 całkiem fajna jest, ale strasznie szybko Ci się zapięcie porysowalo.

W sumie to jak to najłatwiej spolerować?

7c82acb9df88bc5cda92b875b91b6398.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego Strojny stracił miano AD Omegi.

 

Co się stanie ze zwróconym zegarkiem kolegi ? dostanie nowe śruby, zostanie odświeżony, dostanie nowe karty 

(mi wymieniali więc to nie jest problem) i ktoś go kupi jako zupełnie nowy. Sam BM Omegi na pytanie odnośnie "nowości" zegarka a konkretnie stanu FABRYCZNIE NOWY odpowiedział: zegarek jest fabrycznie nowy dopóki nie zostanie sprzedany i  podbita karta gwarancyjna, zegarek z wystawy jest zegarkiem fabrycznie nowym. koniec cytatu. Skoro Szwajcaria może spokojnie przysłać duplikat karty to dany egzemplarz może być wiecznie nowy. Nie myślicie chyba, że Omega utylizuje każdy zegarek który ma jakąś skazę ?

To pewnie przez barierę językową...BM jest Francuzem a po francusku na przykład słowo „kolaboracja” ma neutralny wydźwięk i oznacza po prostu współpracę. A starszy Polak ( bo młodszy już wie że firmy kolaborują by kosić premium za logo ) od razu kręci nosem. Pewnie „fabrycznie nowy” też ma różne znaczenia w zależności od kodu kulturowego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

@MocnyFull, byłeś po tą omege?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta PO 43,5 całkiem fajna jest, ale strasznie szybko Ci się zapięcie porysowalo.

W sumie to jak to najłatwiej spolerować?

 

Gąbka, najlepiej Jan Niezbędny, ta twardsza część jest z takiego samego materiału z jakiego robią profesjonalne materiały polerskie. Polecam, polerowałem na mat całe bransolety z doskonałym efektem. Tylko przećwicz na czymś tańszym.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie juz czytalem gdzies, ze gabka ale jakos tak nie chce ryzykowac. Moja poza tym nie wyglada na razie zle tylko sprawdzam ;) 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jaki pasek polecacie do PO 45.5? Czy to prawda ze te od 8500 nie będą pasowały do 2500?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 2015 lub 2016 czerwone. Potem drewniane.

 

Na pewno od 2016 już drewniane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Bondowskie nato dotarło. Jakość pozostawia trochę do życzenia, ale jest fun :)

post-89329-0-69434200-1550310650_thumb.jpg

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na tydzień trzeba ponosić.9d754d728621a897c98ce1b5b41baa3c.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

O 6 minut zdjęcie zrobiłeś za wcześnie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jakaś bez kraty ;) Coś podobnego...?!

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajna koszula :)

Podziękował :-)

Taka jakaś bez kraty ;) Coś podobnego...?!

Mariusz, bo w końcu nie samą kratą człowiek żyje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 6 minut zdjęcie zrobiłeś za wcześnie.

Następnym razem się poprawie :) obiecuje :D

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.