Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

@pablo122 ma rację, temat był wałkowany dziesiątki razy, nawet w Twoim temacie wspominałem, jedyne do czego prowadzi to do niepotrzebnych animozji pomiędzy użytkownikami i radości zwolenników azjatyckich substytutów-  "jak szwajcarzy mogli, to i nasze chinole są ok"

 

Pomimo  dobrych chęci,  dzielisz zamiast łączyć.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wystarczy jeden temat na temat homarów i tam można zbierać wszystkie przypadki. Problem w tym że grupa niedojrzalych mężczyzn nie potrafi oddzielić emocji od rozsądku i nawet ten jeden temat staje się przeszkodą.

 

Jeśli ktoś nie chce się wypowiadać niech milczy, a nie stawia kropkę nad i, za wszelką cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@starywilk Problem jest w tym, że Ty się chcesz wypowiadać za wszelką cenę, a innych którzy tu wchodzą ten temat nie interesuje.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz, poczytaj, miałem czelność zwrócić uwagę na nazewnictwo, to Ci co się mienią kulturą, bo cham to przecież ja..

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/144400-tisell-marine-diver-date-mkiii-recenzja/page-75?do=findComment&comment=2476243

 

Moim zdaniem powinieneś uzgodnić swoje działania w tym temacie z administracją.

Generujesz tylko chaos swoim tematem.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek główny nieczynny, później się przetransferuje. Policzmy forumowe homary Rodanii Geometer

 

 

Dla czego wpychasz się tutaj? To że zamknęli Ci wątek było czymś spowodowane. To jest delikatnie mówiąc nieodpowiednie, czytałeś regulamin? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz jeszcze będzie policzmy BP FF, bo przecież każdy diver jest jego homarem, a Omega robi divery. No i tak w kółko. Mąć gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamknęli tylko mi wątku, w wątku wypowiadało się wiele osób. Dla mnie był ciekawy.

 

Wskażcie proszę dobre miejsce, gdzie można poczytać, podzielić się wiedzą o designie, inspiracjach, homarach, wzorach i patentach, aby nie potrzebnie nie denerwować niektórych użytkowników i nie powielać błędów.

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

StaryWilk - wbiłeś się do tematu Omegowców, narobiłeś na wycieraczkę i jeszcze się dziwisz, że nikt się nie cieszy. Dyskusja na temat homage i tego czy pierwsze było jajko czy kura, nie ma już sensu, w Twoim temacie wszystko zostało powiedziane z każdej strony zagadnienia, po co dalej drążyć? Każdy forumowicz i tak ma wyrobione swoje zdanie na ten temat i dalsza dyskusja nikogo nie przekona.

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamknęli tylko mi wątku, w wątku wypowiadało się wiele osób. Dla mnie był ciekawy.

 

Wskażcie proszę dobre miejsce, gdzie można poczytać, podzielić się wiedzą o designie, inspiracjach, homarach, wzorach i patentach, aby nie potrzebnie nie denerwować niektórych użytkowników i nie powielać błędów.

Jak wykazała praktyka, najlepiej w domowym zaciszu, na forum internetowym problem generuje konflikty, trudno Ci to zrozumieć?

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamknęli tylko mi wątku, w wątku wypowiadało się wiele osób. Dla mnie był ciekawy.

 

Wskażcie proszę dobre miejsce, gdzie można poczytać, podzielić się wiedzą o designie, inspiracjach, homarach, wzorach i patentach, aby nie potrzebnie nie denerwować niektórych użytkowników i nie powielać błędów.

Nie dociera, może dużymi literami to jest o OMEGACH nie o homarach i nikogo tutaj to nie interesuje, tutaj czyta się o OMEGACH!!!

Dla Ciebie ten wątek jest ciekawy, jak widzisz dla miłośników Omeg nie jest ciekawy, PROSZĘ usuń się z tego miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak może żeby przerwać całkiem zbędną i nikomu nie potrzebną dyskusję nad homarowym piekłem, proponuję chwilę wspomnień dla kolegów @nicon i @rmickey  :P

a539cb015c643803.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak może żeby przerwać całkiem zbędną i nikomu nie potrzebną dyskusję nad homarowym piekłem, proponuję chwilę wspomnień dla kolegów @nicon i @rmickey  :P

Kto Ci dał dostęp do mojej skrytki bankowej? :P

 

Mam taki sam zestaw (o ile to niebieska wersja SMPc, bo nie widać po tym kameleonie), w takim samym dobrym, chińskim etui :) Tylko po skórzanym pasku poznałem, że to nie moje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci dał dostęp do mojej skrytki bankowej? :P

 

Mam taki sam zestaw (o ile to niebieska wersja SMPc, bo nie widać po tym kameleonie), w takim samym dobrym, chińskim etui :) Tylko po skórzanym pasku poznałem, że to nie moje ;)

 

No to nie taki sam, bo moja czarna :).... etui China, ale bardzo dobrze się sprawdza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nudzi się ten brzydal z plastikowym szkiełkiem, do tego paskudny klon Rodanii Geometer? ;)

 

Wszystko już na tym świecie było .... a fakt, że marny ten plastik, rysy łapie, ogólnie brzydal, ale on już do Ciebie nie wróci  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamknęli tylko mi wątku, w wątku wypowiadało się wiele osób. Dla mnie był ciekawy.

 

Wskażcie proszę dobre miejsce, gdzie można poczytać, podzielić się wiedzą o designie, inspiracjach, homarach, wzorach i patentach, aby nie potrzebnie nie denerwować niektórych użytkowników i nie powielać błędów.

 

Dotychczasowe doświadczenia wskazują, że nie da się spokojnie dyskutować o zegarkach homage i "inspirowanych" na tym forum.

Może załóż własne? Będziesz jego administratorem i być może zdołasz nakierowywać dyskusję na oczekiwane przez Ciebie tory.

My nie mamy już sił ani ochoty na dalsze sprzątanie, zamykanie, upominanie.

PS. I proszę bardzo o nieczynienie off-topicu w tym temacie.

Edytowane przez tarant

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Już przymiarki do powrotu nicon? Będziesz miał najbardziej kalsyczną parkę. :) Świetny jest ten 14060M, ale ceny oszalały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Hollowfront

Hej Wszystkim, uff, mogę zameldować, że proces wymiany zakończony sukcesem. Trwał on tylko 3 dni robocze, bransoleta idealnie skrócona, śrubki w stanie nienaruszonym.

Teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że cieszę się z zakupu nowego, wymarzonego Seamastera :wub:

 

W.B.

post-108382-0-66246600-1550596708_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim, uff, mogę zameldować, że proces wymiany zakończony sukcesem. Trwał on tylko 3 dni robocze, bransoleta idealnie skrócona, śrubki w stanie nienaruszonym.

Teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że cieszę się z zakupu nowego, wymarzonego Seamastera :wub:

 

W.B.

Super, graty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

No jest, jeszcze chwilę się muszę wstrzymać, ale do Moona na 100% wrócę, to będzie mój drugi i ostatni zegarek :). Oszalały to ceny Pepsi i Kermita, Suby i Explorery się jeszcze jakoś trzymają chociaż już powoli do góry. Przyjdzie czas i na nie ;).Parka będzie klasyczna to prawda, ale ja jestem konformistą, podoba mi się to co większości i to co sprawdzone i klasyczne. Ty też masz super klasyczną parkę Moon-Explorer, chociaż z tego co ostatnio pisałeś to chyba 14060M nadal posiadasz, więc klasyczne trio.

Klasyczna to w mojej opinii zaleta, take zegarki się nie nudzą. Jak jeansy czy brogsy. ;) Nie mam suba, rozważałem go tylko zamiast Explorera. Jeśli zdecyduje się na trzeci to raczej coś od Tudora. No chyba ze znajdę odwagę nosić Pama. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hej Wszystkim, uff, mogę zameldować, że proces wymiany zakończony sukcesem. Trwał on tylko 3 dni robocze, bransoleta idealnie skrócona, śrubki w stanie nienaruszonym.

Teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że cieszę się z zakupu nowego, wymarzonego Seamastera :wub:

 

W.B.

Super, że wszystko skończyło się szczęśliwie, niech cieszy jak najdłużej :)

 

A u mnie dziś VerySpeedyTuesday :D

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Kapitalne zdjęcia! :wub:


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.