Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cytochrom

Nasze nowe nabytki vintage

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Angelo

Spoko jak pojadę do pl to go sprawdze najwyżej pójdzie do śmieci...

Dzięki za odpowiedz...

Mógłbyś spojrzeć na DJ w zapytaniach o autentyczność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Super heuer...

@Gasp50 A merc w awatarze twój ?

W140 600 v12 ?

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokażę tylko dwa kawałki, bo i tak jest spora szansa, że to wystarczy, że weźmiecie mnie za świra :)

afd5ccb3-b0a1-4e16-8024-41b70ca0c6c5_zps

a żeby nieco Was skonfundować - inny kawałek tego samego zegarka...

92496503-7e4c-4b61-9f6d-93127dd393ca_zps

Pozdrawiam,

Świat schodzi na psy! :(

Wasyl kupił kwarca!!! :blink:

Strach pomyśleć co będzie dalej ;)  :D .

To je to???

Fajne - pzdr.

post-34994-0-19630700-1412180902.jpg

Edytowane przez lamwoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie wiem co sie z Tomkiem wyrabia.. Kamertona jeszcze mogłem zrozumieć .... ale to? :P

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ja mam powiedzieć? Przecież ja co i rusz coś brzydszego i bardziej bateryjnego zanabywam. Wiecie, zamówię m doszliśmy do zwykłych codziennych kwarców to projektowane były tak, jakby miały trwać wiecznie. I to mi się w nich podoba

Tak Lamwoj, to je ono.

Pozdrawiam


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm........ fajny nabytek ,muszę się przyznać, że oprócz kamertonów ,jest to jedyny egzemplarz ,który mnie interesował i interesuje jako przedmiot kolekcjonerski. Tak jak pisze Wasyl swoja obudową ,solidna bransoletą nawiązuje do modeli 176.0015 i 176.0014,które faktycznie wyglądają jak gdyby miały wytrzymać wieczność ;) i choć to jest kwarc to gdybym był na takim etapie jak Ty Wasyl ze swoimi zbiorami tez bym ją przygarnął. I bądźmy szczerzy wcale nie jest brzydka :rolleyes: ...to jedne z najładniejszych kwarców tamtego okresu......

Nawiasem mówiąc nie należą do najtańszych a kupić egzemplarz w dobrym stanie to trzeba się sporo napocić bo choć można je jeszcze spotkać bez większego problemu to nabyć egzemplarz w zadbanym stanie to już duży sukces  B)

Edytowane przez Stary

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nabyć egzemplarz w zadbanym stanie to już duży sukces  B)

 

Tego nie wiemy, potrzeba zdecydowanie więcej zdjęć :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Piotrek ma kolejny telewizorek. Cieszy, że nie tylko mi odbiło na punkcie TV :). A omega pomimo tego, że quartz, to z pewnością ma w sobie coś niepowtarzalnego i rzadko spotykanego. Gratuluję. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

To możliwe, że masz oryginalnego Breitka Aerospace'a

Take cos powinno byc w srodku ?

Przepraszam za odwrotne zdjecie... Takie wyslano mi...

Na ipadalu niepotrafie tego odwrocic...

post-66955-0-84964800-1412260449_thumb.jpg

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Gratuluję oryginalnego Breitka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Dzieki wielkie bardzo sie ciesze :D

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMGP0250.JPG


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał! 

 

Piękne! :wub:

Gdzie Wy znajdujecie takie landryny? :blink:  :wacko:  :D


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

ultra to import z Kanady zaś super kupiony na jarmarku dominikańskim

 

pozdrawiam

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie, na jarmarku dominikańskim ???

Kurczę a ja w tym roku stwierdziłem, że nie jadę bo nigdy nic tam fajnego nie znalazłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny strzał Rafał!


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w tym roku była bryndza na jarmarku - mam wrażenie iż z roku na rok jest coraz gorzej. Jednak w weekend czasem warto przejść - dojeżdżają handlarze I można coś wychaczyć. Cała idea 3 tygodni oraz wysokich opłat placowych odstraszyła wielu stałych sprzedawców.

Ogromna szkoda że na nowe Sherpy nie ma szans- nawet zakup szkła graniczy z cudem. Z werkami łatwiej - zatoka zawalona jest dawcami - enicar eksportował na daleki wschód ogromne ilości zegarków w tym na cal. 1145.

 

pozdrawiam I dziekuję


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Enicary mi do tej pory nie pasowały, to te dwie Sherpy przyciągają uwagę. Zwłaszcza ultra po lewej, bardzo ładny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał no widzę, że odstawiłeś JLC i gonisz Primabalerona z Enicarami ;) ;) ...... no jak w taki tępię będzie zakupował (po dwie sztuki na raz ) to do świąt go przegonisz :D ...Bardzo ładne to fakt ciężko te egzemplarze znaleźć dobrze zachowane ale kto szuka i jest cierpliwy to cieszyć się będzie B) Gratulacje .......jarmark powiadasz ..... u mnie na jarmarku to tylko wata cukrowa i piłki na gumkach :lol: :lol:


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w Gwiezdnych Wojnach. Jak pojawiał się krążownik Imperium to najpierw się zaczynał

V__0E3F_zps7bb7d6bf.jpg

potem leciał, leciał, leciał.... aż w końcu było widać, że duży skurczybyk :)

WP_20141003_003_zps5e9e7441.jpg

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.