Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Yargoth

Zegarki ze szklanego ekranu

Recommended Posts

Masz racje, ja zerknąłem jak miał Casio na łapie :) Teraz będziemy oglądać Rolexy ze wschodu  :P  :D 

Oj "specjaliści"  ;)

hamilton-jack-ryan-kakhi-titanium.jpg

A Casio również miał.

SGW-300H-1AV

jack-ryan-shadow-recruit-casio-3.jpg

Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Character: Capt. Benjamin L. Willard

Actor: Martin Sheen

Watch: Seiko 6105

http://watchesinmovies.info/movies/apocalypse-now-1979/

^_^

„Czas Apokalipsy” Francisa Forda Coppoli to dwa arcydzieła w jednym. Powstał bowiem monumentalny obraz wojny w Wietnamie widzianej przez artystę z Ameryki, starającego się umożliwić społeczeństwu tego kraju po raz kolejny zmierzenie się ze swoim szczególnie ważnym doświadczeniem drugiej połowy XX wieku. Autor przeniósł jednocześnie na ekran, dokonując adaptacji, genialną powieść Conrada Korzeniowskiego „Jądro ciemności”.

Pozdrawiam, Marek

Wczoraj w tv grali.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Only Fools Do Not Fear The Sea

W serialu Prawda o sprawie Harry'ego Queberta, Dempsey nosi  oczywiscie  TH m.in., Monaco, Carrera , Carrera chrono.

W filmie Beverly Hills Cop II, wspominany jest zegarek firmy Patek Philippe, gdzie kolega z komisariatu pyta głównego bohatera (Axel Foley): Jesus, look at that watch! Is that a Patek Philippe? (8:28).

W scenie na torze wyścigów konnych, Maxwell Dent (grany przez Jürgen Prochnow) ma na ręce zegarek z bardzo dobrze widocznym logo Patek Philippe (1:18:58).

Niestety, nigdy nie trafiłem na ten model. Ktoś wie - czy to był specjalny model przygotowany na potrzeby filmu? Czy wyjątkowo nieudany "kolekcjoner", co przy tym - bardzo popularnym już po 1. części tytule, byłoby niewyobrażalne!

Sorry za słabą jakość fotki, ale to zdjęcie z TV ;-)

post-106790-0-63267600-1548806542_thumb.jpg

Edited by farmerPS

Ostatnio obejrzałem ponownie "88 minut" z Alem Pacino. Nosil on w tym filmie Tag Heuer Monaco na bransolecie.

JTW

ktoś rozpozna zegarek Ivana Drago z filmu Creed 2? Raczej nie King, chyba też nie gwm5610.

Tak, wiem, nie najlepszy screenshot :)

27e139a3c767337d187db81074702f31.jpgffb8f7f63edfcb7c60f5ae4c02665def.jpg

Taplaltakl.

Z wystającymi przyciskami to może być 5600C.

Co-Axial

Krzysio Ibisz ?

Modszy brat .

Mam wątpliwość. Americaine został wprowadzony w 1989 roku, film jest z 1968. Może to któryś inny Tank.

Tank Cintree.

Zegarek z brytyjskiego serialu Skins. Wydaje mi się że nie jest to tradycyjny zegarek a zegarek binarny. Swoją drogą bardzo fajnie wygląda. Może ktoś wie co to za zegarek?

post-106828-0-05613800-1551228428.png

Najprawdopodobniej Rolex Daytona. W serialu Rolexy nosili też Gennaro i Pietro (na pewno Datejust, chyba też Submariner), ale ciekawszą postacią pod względem zegarkowym był Ciro. Niestety oglądając nic nie zidentyfikowałem, ale - jako, że za chwilę wychodzi nowy sezon i trzeba będzie sobie odświeżyć - to może zrobię kilka screenshotów.