Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Yargoth

Zegarki ze szklanego ekranu

Recommended Posts

Wygląda jak Tudor BB, ale to jest jakaś hybryda :)

no właśnie, spodobało mi się to ana-digi, tak jak zawsze lubiłem Seiko H558-500x - "zegarek Arniego" :)

Zegarek działał w serialu? Może to ujecie kamery/stop klatka przerobionego zdjęcia.

Zegarek działał w serialu? Może to ujecie kamery/stop klatka przerobionego zdjęcia.

Działał działał. Był pokazany przez moment, ale wystarczająco długo żeby było widać- normalnie pracowała wskazówka sekundnika, zmieniały się cyfry na wyświetlaczu elektronicznym.

Poszukałem trochę, ale nie znalazłem...

Najbardziej faktycznie przypomina wspomnianego tudora, tylko ten elektroniczny wyświetlacz... Oczywiście rzecz gustu, ale mi się podoba- dzięki negatywny kolorom nieźle komponuje się z tarczą, nie zaburza zbytnio. Pytanie tylko czy to seryjna produkcja, czy wytwór na potrzeby serialu. Na planie serialu zgodnie z informacjami z sieci pojawiły się suunto vector i core, nixon player, MTM Black Patriot, Smith&Wesson S.W.A.T watch. O tym nurku na razie nie wspomniano.

Edited by pitdoggy

W serialu Supernatural pojawił się taki nurek, czy ktoś może rozpozna model?

Ktory odcinek i minuta?

W filmie "Atomic Blonde" z Charlize Theron w roli głównej, niebagatelną rolę odgrywają zegarki Carl F. Bucherer, a zwłaszcza ten:

00_10910_08_33_21_up.jpg

Pełne info o zegarkach w filmie tutaj:

https://productplacementblog.com/movies/carl-f-bucherer-swiss-luxury-watches-in-atomic-blonde-2017/

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

W którymś z końcowych odcinków drugiego sezonu, tytułowy Ray Donovan daje synowi na urodziny IWC :)
RayDonovan_IWC2.jpg

Mała ciekawostko okołozegarkowa- jeden z bohaterów serialu "Zabójcze umysły". Jason Gideon grany przez Mandy Patinkina zawsze nosi zegarek z kopertą przekręconą na wewnętrzną stronę nadgarstka.

Na początku myślałem, że to na potrzeby serialu, ale jeżeli obejrzymy zdjęcia Patinkina w sieci- na wielu "prywatnych" fotografiach ma właśnie tak założony zegarek, więc to chyba po prostu przyzwyczajenie samego aktora.

post-68893-0-86949200-1513709408_thumb.jpg

Witajcie. Mam jedno pytanie, mam nadzieję, że to odpowiednie miejsce. Wiecie może co to za zegarek? Chociaż jakieś pomysły...? Niestety wszystkie zachodnie źródła milczą na ten temat. Film z 2000 roku. 

10dfkpj.jpg

Witajcie. Mam jedno pytanie, mam nadzieję, że to odpowiednie miejsce. Wiecie może co to za zegarek? Chociaż jakieś pomysły...? Niestety wszystkie zachodnie źródła milczą na ten temat. Film z 2000 roku. 

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj1pLGnuq7YAhUQGuwKHYkeAooQFggnMAA&url=https%3A%2F%2Fpl.wikipedia.org%2Fwiki%2FKategoria%3AFilmy_z_2000_roku&usg=AOvVaw3nQH3i5nVAAf553JslYHpF

Pozdrawiam, Marek

Guest jarozlaw

spadłem z krzesła, bez jaj, prawie nogi nie złamałem...

Właśnie na HBO "leciał" film "Inferno".

Jakież było moje zdziwienie, jak okazało się, że jeden z bohaterów nosi Citizena AT8011-04E.

Irrfan Khan, który gra Harrego Simsa nosi właśnie Citizena

Inferno_01Unknown.jpg

Ciekawe, że nigdzie nie ma info (ja przynajmniej nie znalazłem), a przecież to, wbrew pozorom, bardzo charakterystyczny zegarek. Wiem, bo mam ;)  W sumie dziwne, nie wygląda to za bardzo na zamierzone, przecież Citizen by się chwalił. Inna sprawa, oglądając film wygląda na drogi zegarek, jak najbardziej pasujący do sytuacji w jakiej się znalazł. Kto by powiedział, że to zegarek za niecałe 2000 PLN...

14939918047_db5273ca32_b.jpg

Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Zegarki z tej półki cenowej co raz się pojawiają. W "Quantum of Solace" Felix nosił X-Winda (którego i ja miałem w tamtych czasach  :D  )

KJ0ES9m.jpg

Edited by teston

Pozdrawiam

TomeK (Teston)