Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Recommended Posts

Cziłała (czy tam jakaś Chiuquacauqa, czy jak tam się to pisze :D) to byłby zdecydowanie lepszy pomysł, a tak to mam traumę do końca życia z takimi psami, mimo, że ten nie wygląda na groźnego, to bałbym się pogłaskać

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Bardzo zrównoważony, ale rodzice też z konkretnej krzyżówki (ojciec słowacka hodowla, matka z linii czeskiej) Dość mocny charakter, ale przyjacielski wobec rodziny baaaardzo. Dla nas słodziak :)

Pozory często mylą. Takie wilkowate są często dobrze ułożone i jak właściciel pozwoli, można je głaskać. A te Cziłały to rozpuszczone przez kobity znerwicowane hałaśliwe małe zgredy, tylko by szczekały, gryzły i srały gdzie popadnie ;)

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Właśnie takich psów najbardziej nie lubię Takie małe, niewychowane co Ci szczeka pod nogami :D Ostanio podszedł na plaży do mnie mopsik i dał się pogłaskać, od tamtego czasu jestem zakochany w tych malutkich kuleczkach

Pozory często mylą. Takie wilkowate są często dobrze ułożone i jak właściciel pozwoli, można je głaskać. A te Cziłały to rozpuszczone przez kobity znerwicowane hałaśliwe małe zgredy, tylko by szczekały, gryzły i srały gdzie popadnie ;)

Bardzo zrównoważony, ale rodzice też z konkretnej krzyżówki (ojciec słowacka hodowla, matka z linii czeskiej) Dość mocny charakter, ale przyjacielski wobec rodziny baaaardzo. Dla nas słodziak :)

Fajna mieszanka czechosłowacka ;)

Ładne psisko ^_^

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Taki małe są najbardziej niebezpieczne - jak dorwie, to zaliże

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pierwszy ...

Twój, czy żony ?

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Hello,

Pan kotek Ozzy był chory i leżał w łóżeczku,

i przyszedł Pan Doktor...

A nieee, trochę inaczej jednak było...

Nie leżał w łóżeczku tylko na stole u weterynarza i

uje@#ł Pana Swojego w rękę ...

reka.JPG

Nie miałem pojęcia, że ten mały gówniarz ma tyle siły, żeby mi zrobić 8 dziur w palcu i dłoni... Nie raz się naprawdę mocno skaleczyłem, ale tak jeszcze mi krew nie leciała :P

I tak to jest z tymi kotami... Weźmie człowiek, a potem nawet nie potrafi mieć o coś takiego pretensji...

Pozdrawiam

Edited by Sebaa_75

"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Kot potrafi bardzo mocno ugryźć. Jeszcze mocniej drapać.

Chwyt za kark u weta to podstawa.

Guest The Lord

A to mój przyjaciel w poszukiwaniu cienia...  :)

fado1.jpg

Znowu to samo, mimo, że Twój pies wygląda słodko, to czuję jakiś wewnętrzny lęk :D A są takie "wilkowate" rasy, tylko, że mniejsze?

Guest The Lord

Znowu to samo, mimo, że Twój pies wygląda słodko, to czuję jakiś wewnętrzny lęk :D A są takie "wilkowate" rasy, tylko, że mniejsze?

Niepotrzebnie, kochane z niego psisko. W ogóle owczarki niemieckie są bardzo inteligentne, pojętne i przywiązane do rodziny. Trzeba tylko przetrwać pierwszy okres, kiedy dorastają, wszystko gryzą no i lubią rozrabiać oraz pokazać własne zdanie. Trzeba więc mieć trochę cierpliwości, uczyć psiaka, co w przypadku owczarków nie jest szczególnie trudne. Później to już sama radość.  :)

Każdy ma kolego jakieś lęki :) Jeśli ktoś kiedyś np. Zobaczył jak taki pies komuś robi krzywdę, to czuję lęk. Oczywiście nie słusznie, bo wiem, że wszystko zależy od wychowania psa ;)

Takie lęki się leczy.

Dziewczyny spały po imprezie a ja psa do pokoju wpuściłem   :D   :D

Zdjęcia z tamtej soboty 7 rano   B)

post-68206-0-47019100-1532375300_thumb.jpg

post-68206-0-68846600-1532375304_thumb.jpg