Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Jxxer napisał(-a):

Byłem oglądać L2.821.4.72.6 ale był tylko 40mm i na żywo nie przypadł mi do gustu, lubię raczej mniejsze zegarki a ten wydawał się bardzo duży. 

Drugim rozważanym zegarkiem był L2.819.4.93.2 bo po prostu bardzo mi się podoba ale nigdzie gdzie pytałem nie mieli go na stanie żeby przymierzyć (rzadki okaz 😉), druga sprawa to to że jak na to co oferuje to cena jest wyjątkowo wysoka ( prosta tarcza, brak nakładanych indeksów...).

Silver Arrow na podstawie zdjęć w sieci odrzuciłem od razu i w ogóle nie brałem go pod uwagę, ale wystarczyło jedno spojrzenie na żywo i od razu wiedziałem że to jest to czego szukam😍.

 

Zegarek nosi się świetnie, jest lekki i dosyć cienki. No i ta dokładność robi na mnie ogromne wrażenie, wreszcie mam zegarek któremu mogę ufać 😃 

 

 

Super, gratulacje! Moim zdaniem z tych trzech wybrałeś zdecydowanie najładniejszy! Ja tak mam z wspominanym przeze mnie Longines Record Heritage - w ogóle go "nie planowałem", a jak obejrzałem przypadkowo w sklepie to się zakochałem od pierwszego wejrzenia. Jednak nie lubię kupować zegarków bez okazji, a Oris był już w drodze, więc czekam teraz niecałe dwa miesiące na najbliższą okazję i wpadnie do mojej kolekcji. 

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał może przyjemność oglądać poniższe egzemplarze na żywo i ma być może zdjęcia?

 

chrome_ejs2vbspV3.jpg.14e57eef0b2b8c06d58c153f754fc124.jpg  chrome_5TYQmU3iy6.thumb.jpg.ee79654042a2c34b85f21247950aacac.jpg


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kornel91 napisał(-a):

nDxuZA1.jpg

Świetny jest! I pasek mu bardzo pasuje.

 

Poszedłem dzisiaj do Rolexa na Placu Konstytucji obejrzeć powyższe Longinesy i... na żywo duży zawód. :( Za bardzo się błyszczą, te niebieskie indeksy są strasznie stłumione, szkoda. Wiadomo, że światło w salonie nie pomaga, ale tak czy inaczej nie prezentowały się jakoś wybitnie. Zostaję przy decyzji zakupu Longines Record Heritage Chrono, który skradł moje serce od razu. 

 1921218718_WhatsAppImage2022-11-17at15_34.28(1).thumb.jpeg.16c9e237f486efe256dd0e0f65efc7b2.jpeg1064037052_WhatsAppImage2022-11-17at15_34_28.thumb.jpeg.943de48915a09b9e5a631b76c294eda2.jpeg

 

 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Nomateus napisał(-a):

 Zostaję przy decyzji zakupu Longines Record Heritage Chrono, który skradł moje serce od razu. 

I to jest bardzo dobry wybór!


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nomateus dzięki. Fajny zegarek bardzo go lubię 😀

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś wpadło coś nieoczywistego do kolekcji , moj pierwszy Longines ! 
Mega piękne kombo na pasku od JFS .
Dzieki Filip za szybki Deal !
7060517B-C0EA-4816-BB1D-5DA0855C0AEA.thumb.jpeg.4f68d6583617ca9c15504c6d7ea9df9d.jpeg
Ja również szczerze gratuluję - jest piękny.
Eh, gdybym nie miał już wersji podstawowej, to pewnie skończyłoby się rywalizacją z Tobą o zakup.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, alpaczino napisał(-a):

Eh, gdybym nie miał już wersji podstawowej

 

A Twój LLD to nie jest przypadkiem wersja z L633.5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, alpaczino napisał(-a):

Ja również szczerze gratuluję - jest piękny. emoji1303.png
emoji848.png Eh, gdybym nie miał już wersji podstawowej, to pewnie skończyłoby się rywalizacją z Tobą o zakup. emoji6.png

Pozdrawiam

Dziękuje bardzo !

w sumie nawet dobrze , ze obyło się bez konkurencji 😀

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rads napisał(-a):

Pomyślałem sobie, że skoro nazbierałem kilogramy materiałów poświęconych zegarkom Longines (współczesnym i vintage), to co pewien czas – a może nawet regularnie? – wrzucę jakieś ciekawe zdjęcie + podstawowe informacje typu rok, referencja i mechanizm. Może komuś się przyda jako inspiracja, przydatna informacja przy planowaniu zakupów lub przynajmniej nacieszy oko 😉 Co Wy na to?

 

Bardzo fajna inicjatywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
A Twój LLD to nie jest przypadkiem wersja z L633.5?
Tak mój LLD ma L633 (płynniejszy sekundnik )
P.S.
Ale masz oko!

Pomyślałem sobie, że skoro nazbierałem kilogramy materiałów poświęconych zegarkom Longines (współczesnym i vintage), to co pewien czas – a może nawet regularnie? – wrzucę jakieś ciekawe zdjęcie + podstawowe informacje typu rok, referencja i mechanizm. Może komuś się przyda jako inspiracja, przydatna informacja przy planowaniu zakupów lub przynajmniej nacieszy oko  Co Wy na to?
 
Wspaniały pomysł

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.