Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków ETERNA

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.Napisałem mejla do dolińskich z zapytaniem o bransoletkę do mojej eterny.odpisali mi 2620zł.Normalnie dostałem w pysk tą cena.Myślałem że ok.1000-1500max ale tyle.tym bardziej że zegarek taki sam na pasku a na bransolecie to różnica ok500zł.Więc ja rozumiem że osobno kupując wychodzi drożej ale tyle .Czy może się mylę to mnie nakierujcie ale tyle nie dam napewno.Ile może kosztować taka bransoletka czy ktoś wie może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak być,ale to rzeczywiście sporo. Dlatego często się powtarza rada, że jeśli kupuje się zegarek, to zawsze lepiej kupić go na bransolecie. Nawet jeśli wolisz nosić na pasku, to pasek dużo łatwiej i taniej można dokupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he już za późno :)Może kupię jakiegoś porządnego mesha i do tego jakiś pasek od kolegów i tyle...Mesha założę na wakacje a pasek na po wakacjach i też będzie dobrze.Zobaczymy co mi dalej wyjdzie z tą orginalną bransą na razie jeszcze czekam.

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra teraz bede w trojmiescie przez swieta - wiec gdzie tu mozna obejrzec Eterny i ogolnie jakies fajne sklepy z zegarkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne miejsce gdzie zobaczysz Eterny to Timetrend w galerii Manhattan w Gdańsku. IWC w Aparcie, Rolex w Kruku - oba w Galerii Bałtyckiej. W Gdyni m.in Omegi u Nagela w Klifie.

Edytowane przez Tomaszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.Napisałem mejla do dolińskich z zapytaniem o bransoletkę do mojej eterny.odpisali mi 2620zł.Normalnie dostałem w pysk tą cena.Myślałem że ok.1000-1500max ale tyle.tym bardziej że zegarek taki sam na pasku a na bransolecie to różnica ok500zł.Więc ja rozumiem że osobno kupując wychodzi drożej ale tyle .Czy może się mylę to mnie nakierujcie ale tyle nie dam napewno.Ile może kosztować taka bransoletka czy ktoś wie może?

Cena to grube przegięcie - kosztuje więcej niż sygnowany mesh do Breitlinga!!

Edytowane przez Tomaszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena to grube przegięcie - kosztuje więcej niż sygnowany mesh do Breitlinga!!

też mnie zwaliło z nóg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie tak tylko napiszę, że moja KonTiki robiła +10 sekund/dzień, tuż po zakupie, następnie 6 sekund/dzień kilka tygodni później i myślałem, że tak zostanie. Byłbym w sumie zadowolony.

Ale stało się tak, że był wieczór kultury rosyjskiej i grzane wino z dżinem. Nie wiem dokładnie, co tam mogło się stać, ale od tamtej pory zegarek podregulował się tak, że spieszy raptem pół sekundy dziennie :D.

COSC pełną gębą :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów postanowiłem przyłączyć się do klubu z moją Eteną Soleure Moonphase zegarki Eterny tak bardzo mi się spodobały, że jeszcze w tym roku na pewno do mojej kolekcji dołączy KonTiki FHpost-74936-0-05690500-1422571580_thumb.jpgpost-74936-0-02225500-1422571622_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu, jeden z dwóch moich ulubionych modeli :)

Dzięki a jaki jest twój drugi ulubiony model KonTiki FH czy może 1948 Grand Date lub zupełnie coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FH ma nieco bardziej "sportowe" zacięcie :)

Na bransolecie ciekawsza jest czarna. Srebrna najlepiej się nadaje do pasków. Póki co noszę srebrną na kajdanie, ale zamierzam jakiś pasior dokupić :)

Czteroręka jest kapitalna w każdym calu i akurat mój egzemplarz bardzo pozytywnie mnie zaskoczył w kwestii dokładności. Minęło już ponad pół roku i ani przez sekundę nie pojawiła się w mojej głowie myśl o odsprzedaży. Pewnie dlatego, że nigdy nie kupuję pod wpływem impulsu.

 

W Twoim przypadku też brałbym czarną, dla różnorodności - masz już srebrną Moonphase. 

A poza tym to gratuluję - przepiękna Soleure.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślędzę wpisy w wątku już od dawna ale dzisiaj chciałbym oficjalnie zgłosić akces do klubu miłośników Eterny za sprawą nowego członka rodziny - model Eterna 1948. Chodziły za mną Madison ze spherodrivem, Vaughan no i oczywiście Kontiki ale trafiła się okazja, żeby kupić tanio czarnego 1948, który też mi się zawsze podobał, więc... póki co zacznę od niego swoją przygodę z Eterną. Swoją drogą dziwna sprawa, bo we wszystkich specyfikacjach ten model ma ETĘ 2824-2 a na wachniku widzę napis "26 jewels", co by sugerowało, że to jednak Sellita (ETA ma 25 kamieni, jeśli się nie mylę?). Ktoś może wie, o co chodzi?

post-66359-0-59800900-1422725422_thumb.jpg

Pozdrawiam,

Leszek

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest link do oficjalnej strony: http://www.eterna.com/en/1948/1948-date

Ale zdjęcia są tam kiepskie, lepiej poszukać na googlach. Jutro przy dziennym świetle zrobię trochę więcej zdjęć, bo przy lampie kiepsko wychodzą.

Indeksy są dosyć specyficzne - co drugi jest nakładany, a co drugi jest płaski (malowany).


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Chodziło mi o link, gdzie kupiłeś tę Eternę.

 

Koniecznie zrób jej sesję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zegarek. W środku Sellita.

No właśnie ilość kamieni wskazuje na Sellitę, ale wszędzie piszą, że ETA, włącznie ze stroną Eterny, którą przed chwilą podawałem...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Chodziło mi o link, gdzie kupiłeś tę Eternę.

 

Koniecznie zrób jej sesję.

Kupiłem w USA na stronie http://www.thewatchery.com/- mieli jakiś czas temu wyprzedaż i cena zeszła do 750$.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny mają nawet niezle. Dzięki za link i jutro koniecznie wrzuć fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.