Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków ETERNA

Rekomendowane odpowiedzi

Na amazon była za 1800$ a to jak na USA drogo znaleść można taniej ty trafiłeś świetnie

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak bym ją zwiną nie przeszkadzało by mi to jak za dobrą kase

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare/nowe wersje spokojnie w EU są dostępne poniżej 1k EUR + kw. Wystarczy poszukać. Wiem, bo sam jeszcze niedawno polowałem ale uznałem, że co za dużo to niezdrowo... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość urko12

taki leci do mnie

 

tylko nie wiem jeszcze czy się zaprzyjaźnimy ;)

Pięknota. U mnie w tej kolorystyce Fortis Flieger Cockpit, limitka na 95 urodziny firmy, jest jednym z najbardziej lubianych zegarków.

Jako że jestem na forum Eterny pierwszy raz witam wszystkich serdecznie. Panowie mam w swoich zbiorach taką oto staruszkę i korzystając z waszej wiedzy na temat marki chciałbym się zapytać z czym mam do czynienia. Nr ser z dekla 3906108, nr werku 4086849, podpowiada mi że egzemplarz pochodzi z końca lat 50 ale logo jest bez charakterystycznych kropek więc jak się gdzieś doczytałem zegarek powinien być ok.10 lat starszy. Czy mogę się także dowiedzieć coś o samym werku. Za info z góry wielkie dzieki.

i jeszcze jedna fotka

Cześć, miło że jesteś z nami. Na skomplikowane pytania nie odpowiem. Na oko to on taki w stylu Legacy, ale są tu znawcy, ja do nich nie należę.

Edytowane przez urko12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ona swieci w nocy ? Mozna jakies zjecia noca wykonane prosic? Sam poluje na taka ale jakos nie odwazylem sie kupic zza oceanu ? Moja jest czarna i chetnie bym sie zamienil na niebieska lub ta poamranczowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sokolow bardzo dobra decyzja świetna referencja i odziwo bardzo uniwersalna, najładniejsza z Date które miałem !, to jedyny zegarek który ostatnimi czasy żałuję że sprzedałem ,próbowałem odkupić ,ale nie dało rady, gratulacje !, świeci na jasno żółty kolor.

 

post-33440-0-43420600-1484337393.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde... to Ty mi mówisz, żebym zostawił, a 2 osoby proponują, że ją przejmą bo jest niefajna :D komu tu wierzyć ;)?

zgapiłem się, bo na bransolecie była za podobne pieniądze, ale nie zdążyłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak była na bransolecie, to trzeba było brać. Sama bransoleta jak wiesz warta z 1000zł. Sam jestem ciekaw tej wersji kolorystycznej, chociaż to nie moja bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknota. U mnie w tej kolorystyce Fortis Flieger Cockpit, limitka na 95 urodziny firmy, jest jednym z najbardziej lubianych zegarków.

Cześć, miło że jesteś z nami. Na skomplikowane pytania nie odpowiem. Na oko to on taki w stylu Legacy, ale są tu znawcy, ja do nich nie należę.

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze starych Kontiki śni mi sie ta wersja

 

Ta wersja kompozycyjnie to istne mistrzostwo. Jest po prostu mega :)

post-94831-0-51634000-1484344650_thumb.jpg

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu dostępnych wzorów stwierdziłem, że skusiłbym się jeszcze na taką :  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzór coraz mniej dostępny, bo już nie produkują. Ja się skusiłem od razu na kajdanie i nie żałuję :)

 

Kontikinakajdanie.jpgonline photo sharing


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ten z czarnymi indeksami to jednak wole taki heh Jak sie tylko uszyje pasek to bedzie wymiatać :-)

Wierze jednak ze ten z niebieskimi indeksami moze sie podobać.

post-12004-0-29311600-1484398872_thumb.jpg

Edytowane przez Michal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

W moim przypadku caly czar KonTiki prysl jak pomacalem na zywo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do KonTiki to trzeba dojrzeć. Ja od razu wiedziałem, że chcę ją mieć. Jednak nie wystarczy pomacać :)

post-94831-0-98740900-1484409761_thumb.jpg

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzór coraz mniej dostępny, bo już nie produkują. Ja się skusiłem od razu na kajdanie i nie żałuję :)

 

online photo sharing

 

Klasyk pełną gębą! Ten egzemplarz był powodem "mojego upadku". I prawda, do KonTiki trzeba dojrzeć, a może to po prostu kwestia zdjęć i chyba trochę też fakt, że Date pozostawała, przynajmniej na forum trochę w cieniu FH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.