Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków ETERNA

Rekomendowane odpowiedzi

Konrad ładna jest i choć dla mnie zbyt odjechana, to jednak ma w sobie to coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos ile kosztuje Kontiki Date czarna na pasku uzywana w super stanie na naszym polskim rynku? Jak widze to tylko operujecie USD i EURO .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos ile kosztuje Kontiki Date czarna na pasku uzywana w super stanie na naszym polskim rynku? Jak widze to tylko operujecie USD i EURO .

 

Pewnie więcej niż nowa sprowadzona przykładowo z Niemiec. Kolega sokolow oferował kilka dni temu taką nową za 3800 zł jak pamiętam - kupujesz nową od niego w Polsce, z gwarancją takze po co sie bawić w używaną, która wyjdzie drożej :)

 

Co do ceny używanej to jeśłi ktoś kupił nową w Polsce powiedzmy za około 6500 zł to używanej w super stanie pewnie taniej jak za 5000 zł sprzedać nie będzie chciał bo nie będzie mu warto. 

Na tą pomarańczową fajnie popatrzeć, ale jakoś nie przemawia do mnie - raczej szybko się znudzi. Wiadomo jednak,że co komu się podoba.

Na tą pomarańczową fajnie popatrzeć, ale jakoś nie przemawia do mnie - raczej szybko się znudzi. Wiadomo jednak,że co komu się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo zastanawialem sie na sprzedaza swojej Date na pasku i nie wiem czy bedzie mi sie kalkulowac sprzedaz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tę pomarańczową bym chętnie wciągną tyle że budżet w tym roku już naciągnięty Breitling Steinhart Vis trzeba będzie sfolgować może kiedyś

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo zastanawialem sie na sprzedaza swojej Date na pasku i nie wiem czy bedzie mi sie kalkulowac sprzedaz .

 

Wrzuć foto, żeby było wiadomo jaka dokładnie wersja, to go sobie obejrzymy  :)

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć foto, żeby było wiadomo jaka dokładnie wersja, to oszacujemy :)

 

Koledzy, a od kiedy to na forum wyceniamy zegarki? Regulamin uległ zmianie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie dziś u Kolegi poprzednią wersję KonTiki ( tę z dużymi trójkątami ) i porównałem z moją nową wersją. Stwierdzam, że jakość wykonania się raczej nie zmieniła, obydwa wykonane porządnie. Zastosowany ten sam mechanizm Sellita 200. Jeśli chodzi o design, to wielu tutaj twierdzi, że stary kultowy, ale ja mam dylemat. Bardzo mi się podoba ta poprzednia wersja z racji zarysu atolu na tarczy, ale jasna wersja. Tu bym się przychylił do opinii, że jest ładniejsza od mojej :) Co do czarnej nie mam zdania , ale niedługo mam nadzieję też porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galeria Konrada  z pomarańczką śmiga aż miło - ja oglądam właśnie w tej chwili i otwiera się bez problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to jak niewiem Dalej nie mogę wejść na tą galerie przez Twój profil też

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez działa bez problemu.

 

piotrek39 masz jakieś lewe konto :-) heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam przez tapa nie można wejść do galerii.

 

PS. Piękna eterna

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z komputera działa, telefonem przez stronkę też. Z tapciaka nie korzystam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się przez stronę z komputera i  smartfona działa.  Widać współpraca z Tapatalk szwankuje.


Ma ktoś może Eternę Soleur Moonphase ? Bardzo mi się podoba a nie mam gdzie pooglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pasek i zapięcie jest od innego modelu. Miałem kiedyś ta wersje kolorystyczna na bransolecie, odwazna kolorystyka,można go kochać lub nienawidzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz. Zegarek bardzo odważny i wyrazisty w formie i może się podobać, jednak pasuje tylko do określonych stylizacji. Takie zapięcie motylkowe to w sumie fajna sprawa, tylko trudne do zdobycia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś obiecałem trochę lepsze zdjęcia nowej KonTiki w czarnej wersji kolorystycznej, więc proszę:

 

http://iv.pl/images/50727208395415633096.jpg

 

http://iv.pl/images/44236544367631166941.jpg

 

http://iv.pl/images/86648839492154981623.jpg

 

http://iv.pl/images/28439785421127525055.jpg

 

http://iv.pl/images/41065076512621983768.jpg

 

Nie twierdzę, że są idealne, ale coś już widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa wersja kolorystyczna. Zapięcie motylkowe też bardzo na plus. Zostawiasz sobie?

zastanawiam się. pewnie na dniach zmienię pasek i albo się przyzwyczaję do niej, albo znajdzie się kupiec.

tak dla porównania

7174777_IMGP3279.JPG

7174778_IMGP3277.JPG

jest ciemno, więc zdjęcia marnej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak na nie patrzę, to faktycznie te starsze wersje coś w sobie miały. Pomarańczowa jest bardziej odważna ale i bardziej wyrazista :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak na nie patrzę, to faktycznie te starsze wersje coś w sobie miały. Pomarańczowa jest bardziej odważna ale i bardziej wyrazista :)

Bardzo podoba mi się Kolegi proces docierania do sedna... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.