Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków ETERNA

Rekomendowane odpowiedzi

To piękne zegarki są a pomarańczowa chętni bym ją nabył lecz w tym momencie kasy brak.Kiedyś muszę ją mieć

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się Kolegi proces docierania do sedna... ;)

 

Chyba na razie nie dotarłem do sedna, bo starsze wzory podobają mi się, ale na ten moment zakupiłem nową wersję :) Też mi się podoba i co zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To piękne zegarki są a pomarańczowa chętni bym ją nabył lecz w tym momencie kasy brak.Kiedyś muszę ją mieć

coraz gorzej z dostępnością tych starych wersji ;) szczególnie w dobrych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się nimi cieszyć dopóki są, bo tak szybko odchodzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jej szybko nie będziesz chciał sprzedać i może zdążę kasę nazbierać to się dogadamyBo nie chciał bym żadnego zegarka na to konto sprzedawać

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Jaka SW jest w pierwszym wydaniu KonTiki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na razie nie dotarłem do sedna, bo starsze wzory podobają mi się, ale na ten moment zakupiłem nową wersję :) Też mi się podoba i co zrobić ?

Rozumiem, bo mój proces też trochę trwał... Na szczęście dzięki dwóm Kolegom skończył się dość szybko i mam jedną z najładniejszych wersji. Gdyby nie "Trójzęby" skończyłoby się zapewne na dwóch KonTiki. Do pary, na co dzień wziąłbym jeszcze którąś z tych (chodzi o kolory tarczy):

 

KonTiki-Date_Press_7101.jpg

 

choć może kiedyś:

 

Eterna-SuperKontiki-Chronograph-Blue-001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te na pierwszym zdjęciu są piękne i też obydwie by się chciało mieć. Chrono to już zupełnie co innego i za nim nie przepadam.. Chyba dlatego, że jest już zbytnio przeładowany. Te z pierwszego zdjęcia to klasyka gatunku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysio, jak będziesz miał okazję, obejrzyj ten model chrono na żywo, zajrzyj mu w "dupkę", ma pięknie wyeksponowany mechanizm manufakturowy (duże szkło z tyłu), a też świetnie leży na nadgarstku - jedyne, co mi jakoś nie pasuje, to ten mesh, ja bym raczej brał firmową gumę, ale szkoda że Eterna nie pomyślała o jakimś ciekawszym kajdanie...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, na żywo nawet u Dolińskiego tej wersji nie uświadczysz. Tak samo jeśli chodzi o niebieskiego klasyka na gumie, też nie uświadczysz. pomijam fakt, że one w zakupie są sporo droższe ...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda na zdjęciach rewelacyjnie, ale gdzie ją można obejrzeć na żywo w PL?

W Katowicach w Centrum Trzy Stawy - mały sklep z zegarkami "Waldi-Time"


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Doliniorze mają takie cacka? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, bo mój proces też trochę trwał... Na szczęście dzięki dwóm Kolegom skończył się dość szybko i mam jedną z najładniejszych wersji. Gdyby nie "Trójzęby" skończyłoby się zapewne na dwóch KonTiki. Do pary, na co dzień wziąłbym jeszcze którąś z tych (chodzi o kolory tarczy):

 

 

 

choć może kiedyś:

 

 

 

Którą wersję kolorystyczną w końcu Kolega zakupił? Z kontekstu nie wywnioskowałem  :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą wersję kolorystyczną w końcu Kolega zakupił? Z kontekstu nie wywnioskowałem  :)

Którą wersję kolorystyczną w końcu Kolega zakupił? Z kontekstu nie wywnioskowałem  :)

Ja zrozumiałem (nie wiem czy słusznie), ze żadnej z tych nie kupił bo kupił ChrWard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą wersję kolorystyczną w końcu Kolega zakupił? Z kontekstu nie wywnioskowałem :)

Skoro jedna z najładniejszych, to musiało paść na: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/133950-eterna-kontiki-date/

 

Gdyby nie ChW, nie byłoby dylematu i na co dzień byłaby druga, tym razem któraś z niebieskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję, wersja zjawiskowa. Ja takiej wcześniej nie widziałem. Skoro masz jedną z najladnieszych wersji, to rzeczywiście nie ma sensu ograniczać się do jednego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, cały Ci się ten zegar schował i niewiele widać :) Przechodzisz do konspiracji ? Kiedy się pochwalisz Etką na pasku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimno dziś to sie schował :) KRZYSIO pasek się szyje - jako, że ma to być 100% handmade nie będę artysty poganiał :) Jak tylko będę miał pasek + zapięcie motylkowe w komplecie (bo będzie i motylek) od razu założę i pochwale się w klubie jak to wyszło.

 

Uchylę Ci rąbka tajemnicy - pasek będzie... skórzany  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się koniecznie, bo mój pasek hand made również się szyje jak mniemam :) Potrzebuję tylko porządnego motylka, ale jak na razie nic nie wpadło w oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede miał motylka świetnej jakości sygnowanego logo Eterna - jednak nie oryginal, bede miał 2-3 szt. Jak byś był zainteresowany pisz na priv. Moge miec dowolną sygnaturę/ logo/ inicjały na zapince. Beda jednak dopiero za około 1,5 tyg.

Edytowane przez Michal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.