Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków ETERNA

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz trochę inaczej zapodam :) Oceńcie sami jak to wygląda.

post-94831-0-88118200-1485276360_thumb.jpg

post-94831-0-63799400-1485276365_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstra - idealna do kompletu do tej jasnej :-) Kupiłeś czy przymiarka ? Jakie Twoje odczucia względem nowszej wersji.

Edytowane przez Michal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek Kolego. W rzeczywistości prezentuje się fantastycznie. Wypowiem się jak przetestuję, bo jeszcze się porządnie nie wygrzała - na zewnątrz -3 stopnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ostatnio jak czytam temat to tylko same "dupcie" i "gumy" kontiki :D .

A tu taka BABCIA z 1930 r. ze srebrną koronką.

Wklejam dla potomnych zanim zniknie w czeluściach bazarku.

post-69782-0-69250300-1485295666_thumb.jpg

post-69782-0-67379400-1485295724_thumb.jpg

post-69782-0-84147600-1485295766_thumb.jpg

post-69782-0-98454600-1485295838_thumb.jpg

1_t.jpg 2_t.jpg 3_t.jpg 4_t.jpg 5_t.jpg 6_t.jpg 7_t.jpg 8_t.jpg 9_t.jpg 10_t.jpg 11_t.jpg 12_t.jpg 13_t.jpg 14_t.jpg 15_t.jpg 16_t.jpg 17_t.jpg 18_t.jpg 19_t.jpg 20_t.jpg 21_t.jpg 22_t.jpg 23_t.jpg 24_t.jpg
Zobacz całą galerię | Aukcjoner.pl - darmowe galerie na Allegro

 

pozdrawiam

 


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna Babcia! Gratuluję.

 

@Krzysio: Nareszcie prawdziwa Date! Tak trzymać!

 

Po dzisiejszym dniu stwierdzam, że Królowa jest tylko jedna! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna ta czarna stara wersja. Ma w sobie dużo charakteru. Jednak jasna mi nie podchodzi (oglądałem).

 

Jasną wole moją :) Myślę jednak, ze starą powinni nadal produkować, a nowa wersja to powinien być nowy odrębny model.

post-12004-0-48925200-1485766249_thumb.jpg

Edytowane przez Michal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się obejrzeć jasną wersję starszej KonTiki i również mam mieszane uczucia. Na zdjęciach wygląda świetnie, w naturze wolę jednak czarną z jasnymi indeksami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się obejrzeć jasną wersję starszej KonTiki i również mam mieszane uczucia. Na zdjęciach wygląda świetnie, w naturze wolę jednak czarną z jasnymi indeksami.

Tak jak pisałem powyżej - dokładnie tak  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna ta czarna stara wersja. Ma w sobie dużo charakteru. Jednak jasna mi nie podchodzi (oglądałem).

 

Jasną wole moją :) Myślę jednak, ze starą powinni nadal produkować, a nowa wersja to powinien być nowy odrębny model.

 

 

Wczoraj udało mi się obejrzeć jasną wersję starszej KonTiki i również mam mieszane uczucia. Na zdjęciach wygląda świetnie, w naturze wolę jednak czarną z jasnymi indeksami.

 

Tą oglądaliście: 1220.41.67.1183 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - taka ze srebrnymi indeksami.

Jedną taką widzę. Czyżby to to: 1220.41.66.1184 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to ja oglądałem taką i do niej się ustosunkowuję

post-94831-0-39507200-1485773694_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to ja oglądałem taką i do niej się ustosunkowuję

 

Jak rozumiem poszło o kolorystykę, bo wykonanie jest to samo co wersji z czarną tarczą, czy może nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie - ta z jasną to była four hand, taka jak na zdjęciu.

 

Jakość wszystkich identyczna, ale dla mnie jasna nowsza wersja ma po prostu większą klasę. Czarna stara wersja jak najbardziej na plus.

 

Może mi się dostanie na forum ale jeśli rozpatruje tylko jasną wersje to:

- nowa ma klasę i taka trochę ala Omega, wszystko na żywo bo przy renderach graficy Eterny chyba byli na kacu

- starsza wersja trochę kiczowata, nakładane indeksy się błyszczą, są ordynarnie duże (w czarnej mi to nie przeszkadzało)

- jestem 100% przekonany do mojego wyboru nowej jasnej wersji (zresztą gdybym nie był bym jej nie kupił bo nie musiałem)

 

Z kolei czarna nowa wersja okropna  :P

 

Moim zdaniem nowa wersja dostaje po uszach gdyż zastąpiła bardzo charakterną starą wersje, a to zupełna zmiana stylistyki.

 

 

To wszystko to jednak rzecz gustu bo wszystkie sa znakomicie wykonane :)

 

KRZYSIO ta wersja co ty oglądałeś zawsze mi się baaaardzo podobała na renderach, na żywo nie widziałem niestety.

 

Na dole jeszcze porównanie rendera z rzeczywistością - na renderze tarcza płaska/martwa, a w rzeczywistości jest tu życie :) Na żywo jeszcze zyskuje. Te małe trójkątne indeksy to też nie jest płaski druk - one są mocno wypukłe - trochę jakby nałożyć krople wody w kształcie trójkątów.

post-12004-0-54340500-1485776275_thumb.jpg

post-12004-0-12987000-1485777033_thumb.jpg

Edytowane przez Michal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o jasną four hand to najbardziej mi się podoba ta choć dla mnie wszystkie starsze wersje są świetne nie umniejszając nowym modelom 283ff236c0c19559d05e64e1fce8f945.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie - ta z jasną to była four hand, taka jak na zdjęciu.

 

 

Jakość wszystkich identyczna, ale dla mnie jasna nowsza wersja ma po prostu większą klasę. Czarna stara wersja jak najbardziej na plus.

 

Może mi się dostanie na forum ale jeśli rozpatruje tylko jasną wersje to:

- nowa ma klasę i taka trochę ala Omega, wszystko na żywo bo przy renderach graficy Eterny chyba byli na kacu

- starsza wersja trochę kiczowata, nakładane indeksy się błyszczą, są ordynarnie duże (w czarnej mi to nie przeszkadzało)

- jestem 100% przekonany do mojego wyboru nowej jasnej wersji (zresztą gdybym nie był bym jej nie kupił bo nie musiałem)

 

Z kolei czarna nowa wersja okropna  :P

 

Moim zdaniem nowa wersja dostaje po uszach gdyż zastąpiła bardzo charakterną starą wersje, a to zupełna zmiana stylistyki.

 

 

To wszystko to jednak rzecz gustu bo wszystkie sa znakomicie wykonane :)

 

KRZYSIO ta wersja co ty oglądałeś zawsze mi się baaaardzo podobała na renderach, na żywo nie widziałem niestety.

 

Na dole jeszcze porównanie rendera z rzeczywistością - na renderze tarcza płaska/martwa, a w rzeczywistości jest tu życie :) Na żywo jeszcze zyskuje.

 

Radio Erewań znów zaczęło nadawać? ;) Four Hands to inny zegarek. 

 

Poważnie, cały czas operujemy w obszarze co się komu podoba, jednym nowa, innym stara (tak ta nazwaną "kiczowatą" ;)). Na temat starej i nowej KonTiki Date już się wypowiadałem więc nie ma sensu się powtarzać. 

 

Odnośnie do KonTiki i Jej klasy:

 

post-52348-0-36145300-1485777610_thumb.png

 

B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, poszło o kolorystykę w takim wymiarze :


Takiej wersji jak Twoja niestety nie spotkałem - jest czadowa, choć kolor złoty to nie moje klimaty :) Tutaj jednak pasuje.

post-94831-0-16998300-1485778182_thumb.jpg

post-94831-0-31951800-1485778276.jpg

post-94831-0-59241500-1485778396_thumb.jpg

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o jasną four hand to najbardziej mi się podoba ta choć dla mnie wszystkie starsze wersje są świetne nie umniejszając nowym modelom

 

Z ust mi to Kolega wyjął.

 

Dokładnie tak, poszło o kolorystykę w takim wymiarze :

Takiej wersji jak Twoja niestety nie spotkałem - jest czadowa, choć kolor złoty to nie moje klimaty :) Tutaj jednak pasuje.

 

Dopóki nie spotkałem KonTiki, to też nie były (i nadal nie są) moje klimaty. Jak widać, odpowiedni zegarek zmienia perspektywę.

 

@ledr: Jak tam Twoja KonTiki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w Kontiki są... bransolety. W obu wersjach identyczne także tu "sporów" chyba juz nie bedzie. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Kontiki ... każdej wersjii :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja KonTiki Date z dużymi trójkątami ma w sobie to coś. Można się o tym jednak przekonać wyłącznie na żywo. Praktycznie każda wersja kolorystycznie może się podobać. Mnie urzekła czarna trochę z przypadku, ale jest super ;) Niestety ceny tego modelu idą w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Super!

 

Najlepsze w Kontiki są... bransolety. W obu wersjach identyczne także tu "sporów" chyba juz nie bedzie. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy Kontiki ... każdej wersjii :-)

 

Dobrze zrozumiałem, że potwierdzasz to co mi się wydawało mianowicie, iż bransolety są te same?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.