Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków ETERNA

Rekomendowane odpowiedzi

On 2/8/2017 at 7:49 PM, Leon1981 said:

Spoko. Tak chodzi o brak lumy. Chcialem znac wasza opinie. Wiadomo ze gust to rzecz obiektywna i cenie wasza podpowiedz.

 

Nie bardzo wiem o co chodzi z lumą w tej ofercie, ale czarna luma w KonTiki powinna świecić tak:

 

 

 

źródło: http://forums.watchuseek.com/f71/eterna-kontiki-mini-review-2661274.html

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KRZYSIO ta niebieska z jasnymi indeksami jest obledna.

 

Osobiście wydaje mi się, że niebieskie są fajne i ta jasna ze złotymi indeksami oraz czarna z białymi też są OK. Trudno się zdecydować i tutaj dużą rolę gra opłacalność zakupu. Jak dla mnie to każda z nich jest do przytulenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biała z niebieskimi indeksami też raczej słabo świeci. Musiałaby być ta z niebieską tarczą i jasnymi świecącymi indeksami ;)

Biała przestawała mi świecić po 20-30min,

znany jest również problem świecenia wskazówek w innym kolorze niż tarczy...

 

Nie bardzo wiem o co chodzi z lumą w tej ofercie, ale czarna luma w KonTiki powinna świecić tak:

 

attachicon.gifeterna llume.jpg

 

źródło: http://forums.watchuseek.com/f71/eterna-kontiki-mini-review-2661274.html

Twoje przytoczone zdjęcie albo kłamie, albo namieszali jak przy wskazówkach!

Czarne indeksy powinny mieć czarne tło daty!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biała przestawała mi świecić po 20-30min,

znany jest również problem świecenia wskazówek w innym kolorze niż tarczy...

Możesz rozwinąć myśl?

 

Twoje przytoczone zdjęcie albo kłamie, albo namieszali jak przy wskazówkach!

Czarne indeksy powinny mieć czarne tło daty!!!

 

Niekoniecznie. Wygląda na to, że jest to zdjęcie białej z białymi indeksami. Wersja z czarnymi powinna świecić tak: http://forums.watchuseek.com/f71/eterna-kontiki-mini-review-2661274-post23380698.html#post23380698

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że czarne indeksy ( czarne wypełnienie trójkątów ) świecą na zielono ? Luma świecąca na zielono zwykle jest biała, taka bardziej jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pokaże jak naprawdę świeci ta wersja ze złotymi indeksami.

post-94831-0-87863400-1486980044.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

święcenie to może za duże słowo. raczej podświetlenie. ale powiem szczerze, że robi wrażenie. super efekt:-)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tych zdjęć z galerii, to trochę trudno ocenić. Nie jest zupełnie ciemno i ledwo świeci na zielono. Mam nadzieję, że to nie wszystko na co ją stać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tych zdjęć z galerii, to trochę trudno ocenić. Nie jest zupełnie ciemno i ledwo świeci na zielono. Mam nadzieję, że to nie wszystko na co ją stać :)

Nie, nie wszystko. Świeci dobrze jak pokazana wyżej biała z granatowymi indeksami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tych zdjęć z galerii, to trochę trudno ocenić. Nie jest zupełnie ciemno i ledwo świeci na zielono. Mam nadzieję, że to nie wszystko na co ją stać :)

Krzysio

Teraz w pracy jestem,wieczorem zrobię fotkę bo mam tą wersje.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, z góry dziękuję.  Postanowiłem zapolować na taką do kolekcji, bo nada się do garnituru jak żadna inna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, z góry dziękuję.  Postanowiłem zapolować na taką do kolekcji, bo nada się do garnituru jak żadna inna ;)

 

Świat się kończy! Ostatnią rzeczą o jakiej bym pomyślał mając na celowniku złotko i to jeszcze do garniaka, to jak długo i intensywnie świeci. ;) Jak masz opcję kupienia, to nie ma co się zastanawiać i szukać wymówek w lumie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam wymówek, tylko robię porządne rozpoznanie. To będzie już moja trzecia Eterna i coś muszę sprzedać, żeby ją przygarnąć. Czarnej się nie pozbędę, bo za ładnie bryluje na tle pozostałych.  Jak nowa biała znajdzie sobie domek, to oczywiście przygarnę niezwłocznie. Niestety cena nowego egzemplarza w tym wydaniu to już inna bajka . Co do lumy to ważna rzecz, bo musze świecić przykładem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam wymówek, tylko robię porządne rozpoznanie. To będzie już moja trzecia Eterna i coś muszę sprzedać, żeby ją przygarnąć. Czarnej się nie pozbędę, bo za ładnie bryluje na tle pozostałych. Jak nowa biała znajdzie sobie domek, to oczywiście przygarnę niezwłocznie. Niestety cena nowego egzemplarza w tym wydaniu to już inna bajka . Co do lumy to ważna rzecz, bo musze świecić przykładem ;)

Dla tej warto nawet czarną opchnąć. ;) Przymierzysz, zrozumiesz. Naprawdę dobry kierunek.

 

I jeszcze jedno... na tamtych zdjęciach w galerii masz bardzo uczciwie potraktowany temat święcenia lumy. Tak świeci w ciągu dnia . Jak Ci to nie daje spokoju, sprawdź jak świeci w egzemplarzu, który planujesz nabyć. Zdjęcie przy dużym czasie naświetlania i wysokim ISO niewiele Ci powie. Stąd też swojej nie męczę wieczorną sesją foto. ;)

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już mnie przekonałeś. Czarnej nie oddam, raczej tę nową sprzedam.  Chciałbym mieć obie równocześnie, a czas pokaże jak będzie. Oczywiście za jakiś czas dam znać jak wyszło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot i zdjęcia obiecanebbfd93f39eb7b7049ed63f3c656b2e31.jpg175f37edce83bfff74f0eedf2c13368b.jpg84d039021cff0f720fc0443c4426ff80.jpgd949c9b088c851154196227aeaaa3dad.jpg

Dodam tylko że to chyba najładniejszy zegarek w tym stylu jaki mam w swojej kolekcji Jak kupisz żałować ni będziesz

Ps.Sorry za jakość telefonem robione

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie świeci - nie ma się do czego przyczepić. Podoba mi się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długo naświetlałeś?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna, ale i tak KonTiki ładniejsza :)529ca075d452ce1125602de16fc610e7.jpg

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długo naświetlałeś?

Nie skłamie jak powiem 30 sekund latarką z telefonu,ten zegarek światła dziennego nie widzi w oryginalnym pudełku leżakuje

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tomaszek

Vaughan klasaświetna Eterna

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem czarą FH..

 

Trzeba było przy niej zostać, bo to fajny zegar jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Może kiedyś do niej wrócę. Jest tyle zegarków do przymierzenia, a nie da się mieć wszystkich.

 

Realnie i tak da się nosić maksymalnie 2-3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.