Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków ETERNA

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem, policzyłem i wychodzi zakup z podatkiem ok 1160 USD x 4,0956 = 4750zł to jednak sporo. Używka na bazarku ostatnio była 3200zł a egz białej FH za 3600zł. Przegapiłem sprawę, bo nowa w outlecie u Dolińskiego była do wzięcia za 4000zł :(

No i wracamy do meritum:

 

Kwesta co kto chce i za ile...

Która była u Dolińskiego, Date czy FH? O Date wiem, że była nówka złota tyle, że ja już swoją wtedy miałem. Jakbym przytulił po koleżeńsku, celem przekazania dalej, to pewnie bym się na niej przejechał. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Dolińskiego widziałem tę złotą Date za niecałe 4000zł ale za długo nie leżała. Zakup na Ebay to z automatu doliczy 1/4 ceny na podatek :(

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja,kupowałem zegarki z Austrii,UK,Turcji i nic mi nie doliczali jedynie za przesyłkę więcej płaciłem

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niestety w przypadku zakupu w USA tak nie działa. Wszystko co kosztuje więcej niż 150$ jest objęte podatkiem i trzeba się z tym liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Dolińskiego widziałem tę złotą Date za niecałe 4000zł ale za długo nie leżała. Zakup na Ebay to z automatu doliczy 1/4 ceny na podatek :(

O tej samej mowa.

 

Ja tam bym się nie martwił, tylko śledził rynek. Trafi się okazja, kupisz. Nie będzie okazji, dojrzejesz do ceny i kupisz. Nie ma "letko". KonTiki to dama więc wymagająca jest. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Jaka tu nuda.... Tylko KonTiki, KonTiki i jeszcze raz KonTiki... Ma ktos jakas ciekawa Eterne czy firma konczy sie na KonTiki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka tu nuda.... Tylko KonTiki, KonTiki i jeszcze raz KonTiki... Ma ktos jakas ciekawa Eterne czy firma konczy sie na KonTiki...

Cóż zrobisz jak nic nie zrobisz i z głowy nie chce wyjść? Wcześniej, masz kilka ciekawych sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Macałem niebieska starą KonTiki na gumie. Jechałem z pieniędzmi w ręku kupić ten zegarek bo na fotkach spoko, ładnie wygląda ale pierwszy kontakt i... No way! Przede wszystkim tarcza, mega syntetyczne wrażenie tak tylko potrafię to opisać. Wykonanie koperty na wysokim poziomie. Tylko nie piszcie, że trzeba dorosnąć... Ja wyrosłem...

 

Airforce to już co innego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi :) mnie starsza wersja KonTiki urzekła  i nie wydaje mi się aby była syntetyczna, ale to moja opinia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku braku konta walutowego dojdzie jeszcze przewalutowanie po złodziejskim kursie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej chyba było by mieć kogoś w USA. I wysyłać przez Polamer jako prezent albo używka.

 

Choć i to pewnie nie gwarantuje że przesyłka nie trafi do oclenia.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macałem niebieska starą KonTiki na gumie. Jechałem z pieniędzmi w ręku kupić ten zegarek bo na fotkach spoko, ładnie wygląda ale pierwszy kontakt i... No way! Przede wszystkim tarcza, mega syntetyczne wrażenie tak tylko potrafię to opisać. Wykonanie koperty na wysokim poziomie. Tylko nie piszcie, że trzeba dorosnąć... Ja wyrosłem...

 

Airforce to już co innego!

Dokładnie miałem to samo wrażenie ze swoją (miałem czarno-pomarańczową). Tarcza, indeksy i wskazówki były dla mnie jakoś tak biednie wykonane...

Najlepsza Eterna jaką miałem to Airforce Chrono. Kapitalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i miałbym kogoś w USA, ale na oszustwo podatkowe się nie piszę. Nie zapłacisz - nie masz gwarancji. Moim zdaniem nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka tu nuda.... Tylko KonTiki, KonTiki i jeszcze raz KonTiki... Ma ktos jakas ciekawa Eterne czy firma konczy sie na KonTiki...

1a3df3caca562a531d164c3d6e3c602e.jpg

 

Sent from my E6653 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej chyba było by mieć kogoś w USA. I wysyłać przez Polamer jako prezent albo używka.

 

Jeżeli zadeklarujesz przedmiot jako używany albo faktycznie będzie używany - nie masz możliwości dodatkowego ubezpieczenia paczki w polamer, a standardowe jest niewystarczające. Poza tym tracisz ochronę paypala - dla mnie odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapinka taka wolna od rys to stan ekstra - jesli nie były rysy usuwane.

Wyglada na idealny. Jasna jednak do mnie wogole nie gada, czarna świetna - ale to tylko moje prywatne preferencje.

 

Gratuluje zakupu.

Edytowane przez Michal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad oby było tak jak piszesz, bo to niezły nabytek jest ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno to stanowić większego problemu - wersja jest dość ładna ;) Podrzuć dane na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.