Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków ETERNA

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki gajs , mam już ją dosyć długo i cały czas mi się podoba.  Świetny jest ten model


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko prawda ale jak postawisz ok 5000 vs 8000 u nas, to niejeden się skusi. Ja do tej pory mam tylko jeden zegarek z USA ale to już inna historia. Nie chce mi się bawić z podatkiem.

 

To nie jest ok. 5k. i jak napisałem powyżej zapominamy o gwarancji.

 

Jak masz ubezpieczenie i zakład pracy Ci płaci prawie darmo i o niebo lepsza niż w Polsce

Użycie implikacji logicznej w tym wypadku jest jak najbardziej na miejscu... ;) Sorry, ale odpadam i wracam do Eterny:

 

Dzięki gajs , mam już ją dosyć długo i cały czas mi się podoba.  Świetny jest ten model

Uraczysz nas kolejnymi zdjęciami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek

Mam nadzieje że o mnie pamiętasztylko tak ze dwa miesiące wcześniej by kapitał zebrać

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując w USA tanio musisz pogodzić się z ew. brakiem gwarancji lub gwarancją utrudnioną. Jak ktoś wcześniej stwierdził wszystko rekompensuje cena. Ja tak nie uważam, dlatego wolę zakup z gwarancją  choć przyznam szczerze nie zawsze się da. Jak to w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek

Mam nadzieje że o mnie pamiętasztylko tak ze dwa miesiące wcześniej by kapitał zebrać

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Piotrek,  dam znać gdybym sprzedawał 

 

@tts

niestety nie potrafię robić zdjęć, szkoda bo to jest naprawdę fajny zegarek że o mechanizmie nie wspomnę 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

...

 

@tts

niestety nie potrafię robić zdjęć, szkoda bo to jest naprawdę fajny zegarek że o mechanizmie nie wspomnę

Genialny, a mechanizm... miód!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysio

Z tymi gwarancjami nawet jak tu mieszkasz nie zawsze jest wesoło.Znajomy kupił na jamashop Taga który po niedługim czasie śpieszył 5 min na dobę,wysłał na ich gwarancji i czekał na zegarek pół rokuStwierdził że koniec z takimi okazjami

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Irku

Z góry dziękuję

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, dam znać gdybym sprzedawał

 

@tts

niestety nie potrafię robić zdjęć, szkoda bo to jest naprawdę fajny zegarek że o mechanizmie nie wspomnę

Kochałbym jak swoją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysio

Z tymi gwarancjami nawet jak tu mieszkasz nie zawsze jest wesoło.Znajomy kupił na jamashop Taga który po niedługim czasie śpieszył 5 min na dobę,wysłał na ich gwarancji i czekał na zegarek pół rokuStwierdził że koniec z takimi okazjami

 

 

To główny powód dla mnie jeśli chodzi o zakupy w USA. Jedyne co mnie może przekonać, to brak możliwości zakupu w EU. Głównie jest to sprawa ceny przy drogich zegarkach, czasem brak modelu w zasięgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To główny powód dla mnie jeśli chodzi o zakupy w USA. Jedyne co mnie może przekonać, to brak możliwości zakupu w EU. Głównie jest to sprawa ceny przy drogich zegarkach, czasem brak modelu w zasięgu.

Jak chciałbyś kupić u AD zegar to ceny są porównywalne z waszymi nie ma lekko;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszmy się tym, co mamy. Mieszkałem w USA i nie chciałbym teraz wrócić tylko po to, żeby kupować tańsze zegarki... Wolę Europę z droższymi:-)

A skoro Kontiki chwilowo ustąpiła pełnej elegancji, to też wrzucę coś dla oka. Tylko żeby nie było - ja swoją Kontiki Date też chętnie do garniaka założę, mam nawet do niej specjalnie kupionego granatowego aligatora...;-)

Eterna1948_05.jpgscreen shots

Eterna1948_01.jpgclick image upload

Eterna1948_04.jpgadult photo sharing


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skoro Kontiki chwilowo ustąpiła pełnej elegancji, to też wrzucę coś dla oka. Tylko żeby nie było - ja swoją Kontiki Date też chętnie do garniaka założę, mam nawet do niej specjalnie kupionego granatowego aligatora...;-)

Naprawdę miłe dla oka i eleganckie. Czy to ta, która "pływała"? Do swojej Date, też mam specjalny garniakowy pasek i też z aligatora. ;) Czyżby z tego samego kanału? Mimo, że Date jest w zał. zegarkiem sportowym, to... trudno ją tak traktować. Na tle 1948 widać jednak różnicę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Tomku, ale na szczęście nie ucierpiała, może tylko po pasku trochę znać:-) A aligator od CW - z przeceny. Jakby granatowe pływały na Florydzie, to by dopiero była atrakcja;-)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Tomku, ale na szczęście nie ucierpiała, może tylko po pasku trochę znać:-) A aligator od CW - z przeceny. Jakby granatowe pływały na Florydzie, to by dopiero była atrakcja;-)

Oj tam, "głupi nie zauważy, mądry stwierdzi, że tak ma być". Klasa ta Eterna! 

Czyli ten sam dostawca. W sumie czarnych aligatorów też nie widziałem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ledr, jaki rozmiar ma koperta od 1948 i ile ma L2L?

Koperta na suwmiarce ma 43, chociaż pamiętam, że jak kupowałem, to miała mieć 42, a teraz wszędzie piszą o 44;-) Duża jest. Ale ja lubię takie, nie przeszkadza mi nawet do koszuli i marynarki... L2L to 50mm. Trzeba przymierzyć przed zakupem, dużo zależy od wyprofilowania uszu, stylu, wysokości koperty, itd. Wbrew pozorom w miarę wysoka koperta dobrze się komponuje z większą średnicą. Ale rozumiem, że ktoś, kto lubi tradycyjne, płaskie, eleganckie zegarki garniturowe, uzna, że ten jest za wielki:-)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Eterna to właśnie moje klimaty - obłędnie wygląda, jest prosta i elegancka. Jednak ciemna tarcza w tym przypadku daje efekty  :)

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ledr - adult photo sharing... ;)

Foty są z darmowego hostingu postimage - hosting sam dodaje linki do reklam przy zdjęciach:-)

Ale za to możesz wrzucić dowolny rozmiar i ilość na forum.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka se Eterna

 

 

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

 

 

Świetny - nie znałem tej wersji.

 

 

 

Pogoda sprzyja :-) 

post-12004-0-72541800-1487161828_thumb.jpg

Edytowane przez Michal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, na ubranie Eterny każda pogoda jest dobra. Gdzie masz nowy pasek ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, na ubranie Eterny każda pogoda jest dobra. Gdzie masz nowy pasek ???

No ba :-) Ale juz jutro zrobi miejsce innemu zegarkowi - bedzie musiała sie dzielić nadgarstkiem.

 

Gdzie pasek ? Miał byc na poczatku, miesiąca, a dzis przecież dopiero 15 haha. Jeszcze chwile musze zaczekać ale dzis ma byc gotowy. Jako, ze rozbudziłem tym paskiem Twoja ciekawość KRZYSIO specjalnie dla Ciebie sampel z produkcji :-) Szycia jak na tratwie Kontiki - bedzie moc ! Od lewej strony tez bedzie miał specjalne smaczki.

post-12004-0-51026000-1487172113_thumb.jpg

Edytowane przez Michal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał84

Pasek zapowiada się znakomicie Który majster Ci to dzieło tworzy ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster, który słynie na forum z szyć robionych niczym laserem :-) Niektórzy wystraszyli sie tego kontikowego szycia. Wyrób tworzy Fixxxer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow!!

Jestem ciekaw efektu końcowego

Do mojej też by pasował idealnie ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.