Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

dariusz chlastawa

Spotkanie nieformalne 2011

Recommended Posts

Witam

 

podobnie jak w latach ubiegłych proponuję nieformalne spotkanie w przeddzień spotkania oficjalnego.

Data - 10 czerwca 2011 ( piątek ) godzina 18:00

 

Miejsce ( tradycyjnie już chyba ) Pub Lolek na Polach Mokotowskich

 

Wstępną rezerwację już zrobiłem , proszę o wpisywanie się chętnych , celem ustalenia liczby uczestników ( zapisy do końca kwietnia)

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę o 2 miejsca :lol:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślałem, że to już stała tradycja.

 

Będę.


Można bez końca patrzeć na ogień, wodę i parkującą kobietę...

Share this post


Link to post
Share on other sites
:) przybędę .

Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgłaszam się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Na 99,99% będzie mi miło się z kolegami spotkać.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie opuściłem dotąd żadnego spotkania nieformalnego więc i tym razem z ogromną przyjemnością się stawię B)


_________
Klaudiusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam nadzieję, że jeszcze można się dopisać.. będę ja pewnie +1

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z pewną dozą nieśmiałości się zgłaszam...

pozdrawiam


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Zgłaszałem chęć uczestnictwa w obu spotkaniach przy okazji spotkania oficjalnego, więc potwierdzam swój udział jeszcze raz :)

Pozdrawiam,

Michał.

 

Posted 17 November 2010 - 19:17

 

Czyli spotkanie nieoficjalne 10.06.2011. - piątek

 

Obie daty mam już w kalendarzu.

 

Pozdrawiam,

 

Michał.

 

This post has been edited by mlp: 17 November 2010 - 19:20


Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.