Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dorian g.

Co chciałbym zmienić aby poprawić funkcjonowanie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Nie można, i dobrze, bo Ci co piszą merytoryczne posty "+100 " by się męczyli :)

Racja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś zdenerwujesz to da Ci jedna ;)

Z zemsty:) , ty to zignorujesz a On czuje się lepiej ze dokuczył...ot cala tajemnica .

 

strzele Ci 5 to zobaczysz jak zadziala ;)

 

Edit. nadal masz 3. Musi Cie nie lubic wiecej osob :)

 

Takie życie - widać czasem nie warto pisać co się myśli  -_-  od dzisiaj się to zmieni będę tylko słodził  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Tak sobie myślę, że chciałbym wprowadzić obowiązek usuwania stopki z Tapatalk-a  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niby pierdoła - ale jakoś się z Tobą Szymon - w 100% zgadzam. Też jestem za. Wkurza to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

No ale jakt tu się chwalić że mam, że mnie stać?

 

Napisane na sprzęcie i nie jest to stopka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że chciałbym wprowadzić obowiązek usuwania stopki z Tapatalk-a :ph34r:

Popieram!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

To niby pierdoła - ale jakoś się z Tobą Szymon - w 100% zgadzam. Też jestem za. Wkurza to.

 

No ale jakt tu się chwalić że mam, że mnie stać?

 

Napisane na sprzęcie i nie jest to stopka ;)

 

Ja to nawet nie wiem, które wkurzają mnie bardziej, czy standardowe "Wysłane z mojego TELEFONU X przy użyciu Tapatalka", czy te "pseudo wyluzowane" "tapnięte z tostera" czy inne tego typu. facepalm.giffacepalm.giffacepalm.gif
 
Kur... też mam internet w telefonie i mogę z niego na forum pisać, ale jakoś nie muszę o tym wszystkim oznajmiać..... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur... też mam internet w telefonie i mogę z niego na forum pisać,  .... :blink:

Tez mam, mam w nim nawet polskie znaki. Tylko. ze ja kur... nie moge z niego pisac :) Nie bardzo sie na tym znam ale moze ktorys z kolegow bedzie widzial o co kaman. Moge dodac np. komus plusa ale nie moge wyslac posta. Moge go sobie napisac ale nacisniecie "napisz" nie wywoluje zadnej reakcji. Problem dotyczy  BB Z10 i tego forum, na innym forum dziala. 


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam klikam w te zwiezdy 

i tylko mi w oczach błyska. :wacko:

 

Widocznie ten licznik mam

tylko 0-1 ? :)

Więcej zer niż jedynek

a i one nie chcą błyskać!  :(

 

Oby do chuinki *, :D

to se włączę swoje  :P

i bedzie mi migać

jak musztardówa 

na niebiesko. ;)

 

* chojaka

Edytowane przez lec

<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś już o tym wspominał.

Strasznie denerwujące jest gdy chcę zacytować post lub kilka w których jest dużo emotikonek i forum ze względu na ich ilość na to nie pozwala -_- .

Fajnie gdyby udało się to zmienić.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zarejestrowałem się na forum aby odpowiedzieć w pewnym temacie. Niesamowity tu syf jeśli chodzi o reklamy. Wiadomo - to podstawa jeśli forum ma się samo utrzymywać a wręcz zarabiać, no ale da się zachować umiar i przemycić je.  Teraz to wręcz odstrasza. Dawno nie byłem na takiej stronie aby to tak wyglądało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Witam

Zarejestrowałem się na forum aby odpowiedzieć w pewnym temacie. Niesamowity tu syf jeśli chodzi o reklamy. Wiadomo - to podstawa jeśli forum ma się samo utrzymywać a wręcz zarabiać, no ale da się zachować umiar i przemycić je.  Teraz to wręcz odstrasza. Dawno nie byłem na takiej stronie aby to tak wyglądało :D

 

Polecam Firefoxa z rozszerzeniem Adblock Plus. Ja nie mam ani jednej reklamy ;)

 

Ze swojej strony zapytam, czy na silniku na którym mamy forum jest opcja dodania przycisku "otwórz wszystkie nieprzeczytane posty w nowych kartach"?

Tak było kiedyś daaaaaawano temu i było to bardzo wygodne niż otwieranie każdego tematu osobnym klikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na silniku na którym mamy forum jest opcja dodania przycisku "otwórz wszystkie nieprzeczytane posty w nowych kartach"?

Oooo to by mi dziennie zaoszczedzilo kilka minut cennego czasu  :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też :) Fajnie by było...

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Wypróbuję w domu.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Czy da się aby zdjęcia automatycznie były zmieniane na link w cytacie? Na innych forach dzieje się to automatycznie i jakoś problemu nie ma. A naprawdę ułatwiłoby to sprawę. Ja na przykład cytując często zapominam żeby zdjęcie usunąć (i podejrzewam, że nie tylko ja), bo mam nawyk z innych forów: cytuje, odpowiadam.

Edytowane przez Szymon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się aby zdjęcia automatycznie były zmieniane na link w cytacie? Na innych forach dzieje się to automatycznie i jakoś problemu nie ma. A naprawdę ułatwiłoby to sprawę. Ja na przykład cytując często zapominam żeby zdjęcie usunąć (i podejrzewam, że nie tylko ja), bo mam nawyk z innych forów: cytuje, odpowiadam.

 

Bardzo dobra propozycja.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam. Odruchowo się czasem cytuje że zdjęciem. Łatwiej by było :) I nie byłoby problemu z łamaniem regulaminu.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie ma. Trzeba szukać dodatku do przeglądarki - może ktoś znajdzie.

Znalazłem na Firefox: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/SnapLinksPlus/

Super się sprawdza.

 

Po staremu wygodniej, poza tym dodatek otwiera wszystko w nowych kartach, ale za każdym razem jest to pierwsza strona tematu, więc i tak trzeba klikać aby dostać się na koniec wątku do nowego postu.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, w jednym przypadku działa taka opcja - nie są cytowane miniatury, których nie dodano do wpisu.

 

 

post-6402-0-56915300-1465475208_thumb.png


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po staremu wygodniej, poza tym dodatek otwiera wszystko w nowych kartach, ale za każdym razem jest to pierwsza strona tematu, więc i tak trzeba klikać aby dostać się na koniec wątku do nowego postu.

Widzisz, nie wiesz, a myślisz, że tak jest. Otóż dodatek sprawdza się super i przechodzi do ostatniego czytanego (pierwszego nieczytanego) jeśli zaznaczysz te małe kropki po lewej stronie od tematów. Sprawdzone, działa na 100%.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tego w opisie nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żeby daty postów były zapisywane w taki sposób:

15 czerwca 2010

zamiast tak, jak jest teraz, czyli

15 czerwiec 2010

Gdyż w 2010 jest jeden czerwiec, więc mamy 15 (dzień) czerwca 2010, a nie piętnasty z kolei (miesiąc) czerwiec w 2010.

(data przykładowa)

Jeżeli nie mam racji, nie bijcie.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.