Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xxxyyy

Jakiej wielkości i typu macie TV i z jakiej odległości oglądacie

Jaki telewizor posiadacie-wielkość i typ  

95 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

a co to jest smart TV?

 

dodam jeszcze, że byłem kiedyś w mieszkaniu, gdzie stał tv (właściwie to to nazywało się chyba projektor telewizyjny??) o przekątnej bodajże 62 cale, takie dziwne ustrojstwo, że najlepiej obraz widać było tylko siedząc dokładnie na wprost. W każdym razie w pokoju o boku ok 4m nie dało się tego oglądać. Jak w kinie, w pierwszym rzędzie.


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos jak smartfon tylko TV - czyli wszystkomajacy TV : pełna przegladarka internetowa, wi-fi (DLAN tez) , widgety z mozliwoscia dowolnej konfiguracji, skype twittery i inne facebooki, samsung APPS (czyli sklep z programami, grami itp ) itd, 3D, mozliwosc komunikowania sie z komputerem czy telefonem poprzez wifi, nagrywanie na USB i dysk zewn(to tez maja i zwykle TV niektore) Ipla.pl, vod.pl , (zlookaj: http://www.samsungsmarttv.pl/ )

 

A co do tego projektora 62cale i 4 m... o tym wlasnie mowie.. ze jak jest za blisko to jest kaszana ale niektorzy to widze ze nawet jakby siedzieli na telewizorze to by byl dla nich zamały :)


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to jest 42" plazma Panasonic. Oglądam z odległości od 2.5 do 4.5m, bliżej przy materiałach HD, dalej przy standardowym sygnale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

63" plazma 3m-6m i 40" LCD 1,5m-2m na którym głównie gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

to ja chyba bardzo przepisowo..LG full HD 32' i ogladam to z odległosci 3 metrów - odczuwamy z partnerką komfort :)

 

-mój sasiad ma plazme 50' w pokoju z takimi samymi gabarytami i juz takie komfortu u niego nie odczuwam,bo wzrokiem musze gonic postacie na ekranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frytejro, bez sensu to domniemanie, ze jak się męczy, to się zużywa - w takim razie siłownia jest masakrycznie niezdrowa, bo się mięśnie zyżyją :) Organizm to nie kołowrotek, to tak nie działa. A że wolisz wierzyć w miejskie legendy zamiast naykowych opracowań (choćby popularno-

Naukowych), to już Twoja sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46 cali, Sony Bravia

 

Przy pierwotnym ustawieniu mebli w salonie oglądałem z 3,5 m, było idealnie. Teraz, siedząc pod ścianą, mam do telewizora 6,20... i jest za mały :D

Obraz, znaczy się, ok, odległość nie przeszkadza, ale jak puszczam film z napisami, albo w tv coś podpisują, to już kiepsko...


Można bez końca patrzeć na ogień, wodę i parkującą kobietę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46 cali, Sony Bravia

 

Teraz, siedząc pod ścianą, mam do telewizora 6,20... i jest za mały :)

 

To niemożliwe. Tak daleko nie sięgają piloty.

:D


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Frytejro, bez sensu to domniemanie, ze jak się męczy, to się zużywa - w takim razie siłownia jest masakrycznie niezdrowa, bo się mięśnie zyżyją :) Organizm to nie kołowrotek, to tak nie działa. A że wolisz wierzyć w miejskie legendy zamiast naykowych opracowań (choćby popularno-

Naukowych), to już Twoja sprawa...

broń Boże nie pouczam :D ale

 

Tata,a Marcin powiedział ze jego tata powiedział że : :)

miesnie na siłowni dlatego rosna bo je forsujemy,wypełniają sie kwasem mlekowym który powduje ich niedotlenienie,czasami na siłowni one pękają co bardzo boli - wiec jak sie przyczepic dobrze to..to jest jeszcze gorsze niż plazma 50 cali w drewnianym wychodku z serduszkiem na drzwiczkach :D heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niemożliwe. Tak daleko nie sięgają piloty.

:)

 

hehehe :D no 46 cali a odleglosc 6,2 to moze byc mało - jednak powinien byc z 62 cale min by bylo jak bozia przykazała. Ale zawsze chyba mozesz sobie napisy powiekszyc? powinna byc taka finkcja w TV (przynajmniej ja mam) ..

 

 

@mrovka.. tego juz pisac nie chciałem, bo by wyszlo ze wszystko wiem najlepiej :) ale to samo bym napisał :D - reasumujac by nie drazyc tematów chorobowych - wszystkiego uzywamy z umiarem :]


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok koledzy dzisiaj jeszcze dokładnie przejrzałem sporo tv dostępnych Media Markcie i Saturnie i doszedłem do wniosku że nie ma sensu zamieniać 37 cali na 42 cale. Z kilkumetrów różnica jest naprawdę symboliczna, jak już zmieniać to na coś większego a z odległością od tv zawsze można coś pokombinować, pokój ma ze 6 metrów choć ja mam na tą chwilę ustawione to wszystko tak by oglądać z 3m.

 

Tak że będę zmieniał na przynajmniej 46 cali choć te LCD w tych rozmiarach jeszcze są dość drogie. Taniej wychodzi plazma 50 cali i chyba na taką się zdecyduję, jakoś ładniejsze naturalniejsze kolory moim zdaniem. Poczekam z parę miesięcy nie ma się co spieszyć a z pewnością potanieją jeszcze tv.

 

Podobnie było ostatnio- w lutym 2010 kupiłem 37 cali w tej cenie w której teraz spokojnie można dostać 42-43 cale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak zamówiłem Panasonica 50 cali model TX-P50C3E, ma być u mnie w poniedziałek. Może to nie jakiś full wypas, ale tv służy mi przede wszystkim do oglądania a nie innych bajerów. Mam nadzieję że spełni oczekiwania i nie będę żałował przesiadki z 37 cali LCD.

Dziękuje wszystkim którzy się udzielali w tym wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będziesz mega zadowolony z takiej zmiany rozmiaru tv.

 

hehe oby tylko nie odbiła mi się czkawką ta plazma i odbicia wszystkiego od ekranu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam. Moj LED tez ma lustrzana matryce - jak jest zgaszony to sie jak w lustrze ogaldam, a jak wlacze TV to tego naawet nie zauwazam wiec luzik :lol:


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was posiada plazme Panasonica model TX-P50C3E lub analogiczny model 42 calowy. Jeśli tak bardzo proszę o priv, mam pewne problemy z ustawieniem obrazu i innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor 32 cale służy jedynie do gier ps3 oraz filmów blu-ray sporadycznie do podłączenia laptopa by pracować na dużych arkuszach Excel. Odległość dostosowuje do potrzeb, ale ok. 1-3m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie podbić temat. Czy do niewielkiego salonu ( 20 m2) można wstawić telewizor na 55 cali? Czy będzie za duzy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 cali, odległość 1,5m-1,8m mam TV ale abonamentu TV nie mam gdyż nie oglądam. TV głownie do filmów na DVD czy do konsoli.

 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie podbić temat. Czy do niewielkiego salonu ( 20 m2) można wstawić telewizor na 55 cali? Czy będzie za duzy? 

 

Nie, jest ok. O ile nie będziesz oglądał TV z odległości 1m.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 50 cali, oglądam go często z 2 metrów i jest jak najbardziej ok (o ile sygnał co najmniej HD). Przy gorszym sygnale np. 480p oglądam go z 3 m i jest tak sobie ;-) ale jeszcze wystarczająco dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po swiezym zakupie 65", ogladany z odleglosci okolo 3 m i wszyscy jednoznacznie stwierdzili ze po kilkudniowym okresie przyzwyczajania (przesiadka z 42") jest OK i gdybysmy kupili 55" to bysmy zalowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dziś, przy full HD i więcej - to i większy możesz kupić, byleby nie oglądać z absurdalnie bliskiej odległości. Ja mam 60 cali z 5 metrów - zdecydowanie mógłby być większy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42 led, 2,5-3m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.