Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

Cuervo & Sobrinos

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo jestem ciekaw Waszych opinii nt tej firmy , spodobał mi się zegarek z kolekcji Esplendidos z cyfrowymi wskazaniami , niestety nowość i na stronie go jeszcze nie ma .

 

Napiszcie co wiecie nt tej firmy i subiektywne opinie tez mile widziane

 

 

http://www.cuervoysobrinos.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc po raz pierwszy dowiedziałem się o niej na spotkaniu.

Zegarki bardzo mile mnie zaskoczyły, a jeszcze milej humidor :D


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem o firmie i zajrzałem na stronę

2802_1c.jpg

Ten mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środku ETA; design rzecz gustu, może się podobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne zegarki- niektore. W starym spokojnym stylu.

Pozdrawiam. Borys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę porządny humidor w zestawie, cena nie jest zła :)


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jak cena ( pieknego zresztą ) slynnego portugalczyka chronograf z IWC , też bazującego na ETA

...który ratuje honor IWC będąc najtańszym portugalczykiem.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nasz rację Darku, ale łatwiej byłoby mi się przekonać do tego Portugalczyka (i tak kupiłbym Zenitha).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ich palety coś w sobie ma jeszcze Esplendidos /ETA 2824-2/, 28800 A/h, 37x47mm

2412_8nd.jpg

- gdyby nie cena: 6990 EU.

To już wolę coś w stali od JLC albo GP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ten zegarek, mam wiele innych przed oczami, tak z brzegu to jakiegoś FC w "kancie" :idea:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z ich palety coś w sobie ma jeszcze Esplendidos /ETA 2824-2/, 28800 A/h, 37x47mm

2412_8nd.jpg

- gdyby nie cena: 6990 EU.

To już wolę coś w stali od JLC albo GP.

:shock: To zegarki oparte na tej ecie moga tyle kosztować.? Nawet jak na złoto to chyba za dużo?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:shock: To zegarki oparte na tej ecie moga tyle kosztować.? Nawet jak na złoto to chyba za dużo?

jak widać, potrafią...

(cena za "ArmbandUhren Katalog 2006").

A znalazłyby się pewnie jeszcze droższe i to bynajmniej nie jubilerskie, oparte na tej 'ecie'.

Zresztą - na innej jest --->> http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic....BF%2A+eta#11171

EDIT:

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic....najdro%2A#20020 - nawet jeszcze droższy na ETA ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem go:

Preziuso 'Gran' Chrono Robusto Meteorite' na ETA Val. 775x - tylko b. lekko modyfikowanej! = 141.000 franków szwajc.:

preziuso2004robustosdk9.jpg

- czyli najdroższy zegarek niejubilerski z ETA na świecie (acz w kopercie z meteorytu!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się przyglądałem, co on taki "poszarpany" :wink:


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszarpana, ale rys na kopercie "nie bedzie znac".

Pozdrawiam. Borys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak samo jak cena ( pieknego zresztą ) slynnego portugalczyka chronograf z IWC , też bazującego na ETA

 

Równie dobrze zamiast Portuguese Chrono-Automatic mógłbyś wymienić niejeden czasomierz Ulysse Nardin, bo również i ten producent ma wysokie ceny swoich zegarków, a sięga po kalibry ETA i to dużo częściej niż IWC. Jednak w przypadku IWC (UN również) przynajmniej wiemy za co płacimy...

 

3712rgglass1qg9.jpg

 

...który ratuje honor IWC będąc najtańszym portugalczykiem.

 

Irytujesz mnie :?. To chyba najbardziej nieprzemyślany Twój post. Smutne to i rozczarowujące, że na naszym Forum w ogóle padają tego typu stwierdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jak cena ( pieknego zresztą ) slynnego portugalczyka chronograf z IWC , też bazującego na ETA

 

Równie dobrze zamiast Portuguese Chrono-Automatic mógłbyś wymienić niejeden czasomierz Ulysse Nardin, bo również i ten producent ma wysokie ceny swoich zegarków, a sięga po kalibry ETA i to dużo częściej niż IWC. Jednak w przypadku IWC (UN również) przynajmniej wiemy za co płacimy...

 

3712rgglass1qg9.jpg

 

...który ratuje honor IWC będąc najtańszym portugalczykiem.

 

Irytujesz mnie :?. To chyba najbardziej nieprzemyślany Twój post. Smutne to i rozczarowujące, że na naszym Forum w ogóle padają tego typu stwierdzenia.

 

Podzielam radość Filipa i Darka z tego, że piękny chrono Portugalczyk jest całkiem niedrogi, dzięki temu że ma w środku obrobione przez IWC Valjoux, a nie drogiego inhałsa :twisted:

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się przyglądałem, co on taki "poszarpany" :wink:

fragment koperty z meteorytu w zbliżeniu:

post-330-0-22513300-1330521606.jpg

mi się to podoba... 8) - 1 wada-cena;choć_temat,zdaje_się_bardziej_pasujeTUTAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Podzielam radość Filipa i Darka z tego, że piękny chrono Portugalczyk jest całkiem niedrogi, dzięki temu że ma w środku obrobione przez IWC Valjoux, a nie drogiego inhałsa :twisted:

 

Ja również cieszę się, że Portuguese z chronografem poprzez swoją w miarę atrakcyjną cenę, jest dostępny dla trochę szerszej grupy klientów, ale z pewnością nie ratuje honoru IWC, bo niby z jakiego powodu IWC miałoby utracić ten honor :?:. Właśnie to stwierdzenie było powodem mojej irytacji i uznałem je za nieprzemyślane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podzielam radość Filipa i Darka z tego, że piękny chrono Portugalczyk jest całkiem niedrogi, dzięki temu że ma w środku obrobione przez IWC Valjoux, a nie drogiego inhałsa :twisted:

 

Czyli w moim Poljocie chronografie z 90 roku, tkwi rowniez Valjoux- obrobiony przez Rosjan, podobnie jak ten w IWC. W ten sposob nieswiadomie zblizylem sie do zegarkowego absolutu.

Pozdrawiam. Borys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podzielam radość Filipa i Darka z tego, że piękny chrono Portugalczyk jest całkiem niedrogi, dzięki temu że ma w środku obrobione przez IWC Valjoux, a nie drogiego inhałsa :twisted:

 

Ja również cieszę się, że Portuguese z chronografem poprzez swoją w miarę atrakcyjną cenę, jest dostępny dla trochę szerszej grupy klientów, ale z pewnością nie ratuje honoru IWC, bo niby z jakiego powodu IWC miałoby utracić ten honor :?:. Właśnie to stwierdzenie było powodem mojej irytacji i uznałem je za nieprzemyślane.

Mariusz dziękuję Ci, że jesteś i się nie zmieniasz.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.