Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nowy 15400 wymaga nadgarstka 18+ . To juz spory zegar nie mowiac o Diverze ktorego wlasnie gabaryty na dluzsza mete najbardzjej mi przeszkadzaly w codziennym uzytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadgarstka nam ok 17,5 cm ale bransoleta w tym AP powoduje ze on wyglada na duzo większy niż jest

Średnica samej koperty to 42mm

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz bardzo szeroki nadgarstek :).

A gdzie przymierzałeś?

 

Koperta ma znacznie więcej, nawet 50 mm z uwagi na specyficzny sposób mocowania bransolety. Stąd wersja 15400 ze "średnicą" podawaną w katalogu czyli 41 mm wymaga "szerokiego" nadgarstka, co widać na Twoich zdjęciach.

A jak ogólne wraźenia po przymiarce?

Edytowane przez egonax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia bardzo pozytywne jezeli chodzi o AP no i Chopard chyba sie zakochalem :)

 

Mierzyłem w Warszawie na Placu Piłsudskiego

Całkiem spontanicznie wyszło :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po chłopie :D, miłość i rozsądek to dwie sprzeczności. Mam nadzieję, że jednak wygra spontaniczność i następnym razem wyjdziesz z zegarkiem ;)  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają może AP RO z białą tarczą? Bo wybieram się na przymiarki i wybrać się nie mogę ;).

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają może AP RO z białą tarczą? Bo wybieram się na przymiarki i wybrać się nie mogę ;).

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają może AP RO z białą tarczą? Bo wybieram się na przymiarki i wybrać się nie mogę ;).

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Z biała nie widziałem ale tam co chwile pojawia cos nowego tak warto zaglądać tam

 

Mierzyłem tam kiedy FM za 3 000 600 płn masakra jak masz świadomość ze masz na ręku trzy swoje mieszkania :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba bym umarł ze strachu, że coś "mu" się stanie w czasie mierzenia. :)  :D Generalnie mierzę zegarki, na które mogę sobie pozwolić. :(


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z biała nie widziałem ale tam co chwile pojawia cos nowego tak warto zaglądać tam

 

Mierzyłem tam kiedy FM za 3 000 600 płn masakra jak masz świadomość ze masz na ręku trzy swoje mieszkania :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s

przez Tapatalk

Można wiedzieć gdzie w Warszawie jest AP?

 

Czy ktoś wie,gdzie jeszcze można zobaczyć zegarki AP? (chyba w Katowicach jeszcze?)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w Katowicach i przymierzyłem parę zegarów:

 

1. Nowa AT 15000 Gauss - żółtą wskazówkę chyba bym urwał po miesiącu. Irytująca franca, poza tym szeroka polerka prze środek bransolety. Nie lubię tego bo po kilku miesiąca będzie wyglądała ja po kilku latach użytkowania.

2. Rolex Explorer - przemasakryczna nuuuuda, mój Sub przy nim wypadł jak MB&F :lol:

3. Rolex Explorer 2 Polar - super świeży zegar, na lato bajka.

4. Milgauss z zielonym szafirem - słabo, jakiś taki mało wyrazisty, tarcza blada, nic mi tam nie grało. Na fotkach po 100-kroć lepiej

5. Submariner Smurf( niebieski w białym złocie) - przykuwający uwagę, śliczny kolor i mega ciężki. Cena 120tysi skutecznie odstrasza, ja nie dałbym za niego nawet połowy.

 

Maks3 - AP tylko w Warszawie. W Katowicach nie uraczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę ostatnio pomierzyłem:

 

Rolex_Submariner_Date_Green_1300739881.j

 

Fajny, przyjemny kolor, ale przez tą krótką chwilę nie odczułem legendarnej wygody.

 

680341d1334382180-omega-seamaster-vs-rol

Biorąc pod uwagę zachwyty Kolegów postanowiłem sprawdzić, czy na żywo zrobi na mnie większe wrażenie niż na fotkach. Nie zrobił. Oczywiście wykonanie bardzo fajne, ale "się mnie po prostu nie podoba". Jeszcze może w takiej kreacji, jak ostatnio jeden z forumowych Kolegów prezentuje by uszedł, ale... szału nie ma :)

 

l.jpg

Tylko, że na jubilee i z niebieską tarczą (ze srebrną nie mieli). Zdecydowanie najbardziej pozytywne wrażenie, fajny klimat, no i skurczybyk dosłownie przykleja się do nadgarstka :)

 

Mierzyłem jeszcze Oyster Perpetual Date 34 mm, wydał mi się już trochę mały, ale też pewnie kwestia przyzwyczajenia.

Generalnie fajne nawet te Rolki, choć chyba jednak smaczków w wykończeniu więcej moje niewprawione oko dostrzegło w GSach na przykład.

 

Jakby ktoś był zainteresowany i miał kartę w kruku, do dwudziestego któregoś (ósmego?) maja mają 15% off.

 

Mierzyłem też parę Omeg, m.in. Moonwatcha 39.7 mm - bardzo fajny, 300m (z falami fajniejsza, choć i tak jak dla mnie wygodniejsza od Suba - wiem, nei ta klasa), no i Marka II - piękna buźka, ale jest skurczybyk nieprzyzwoicie gruby :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie wrzuciłeś zdjęć nadgarstkowych :(


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mam opory przed fotografowaniem sobie nadgarstka w salonach, w sumie nie wiem dlaczego, ale tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mam opory przed fotografowaniem sobie nadgarstka w salonach, w sumie nie wiem dlaczego, ale tak mam.

Nie jesteś sam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dobrze wiedzieć ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem swego czasu...

Gdy kilka razy zapytałem, czy mogę i padła z uśmiechem odpowiedź: "pewnie" :) przestałem się tym przejmować.

Czasem tylko, gdy sprzedawca widzi co robię słyszę pytanie w stylu: "Będą konsultacje w domu, z żoną?" Albo jeszcze milsze: "Pewnie Pan z forum, miło poznać - ja też. Mam login taki i taki..."

Więc bez krępacji...

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość osób, które profesjonalnie zajmują się sprzedażą zegarków są również aktywnymi uczestnikami naszego forum, i tak jak napisał mój przedmówca, uważają fotografowanie przymierzanego zegarka, jako coś całkowicie normalnego, a "przyglądanie" się potencjalnemu nabytkowi tylko wzmaga apetyt, a oto przecież chodzi byśmy powrócili do salonu w przekonaniu, ze to ten jedyny, który chcemy mieć, nawet jeżeli jesteśmy jednym na stu klientów, który powróci. Zdjęcia nadgarstkowe są ciekawe i ukazuje zegarek w przyszłym środowisku, a wierzcie mi, że ten sam zegarek różnie wygląda na różnych nadgarstkach. IMHO :)     


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mam opory przed fotografowaniem sobie nadgarstka w salonach, w sumie nie wiem dlaczego, ale tak mam.

 

Nie jesteś sam. :)

I ja dołączam do nieśmiałej gromadki :P W formie wyjątkowego wyjątku zdarzyło mi się, ale ogólnie jakoś to mnie też krępuje :wacko:

 

 

edit: ale chętnie oglądam zdjęcia robione przez Kolegów :lol::D

Edytowane przez ricardo216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzyłem sobie Longinesa Military 1938. Ładny zegarek, o odpowiednim rozmiarze. Szkoda, że nie ma wypukłego szkiełka i... tego "czegoś", co czyniłoby go - jak w przypadku LLD - czymś więcej niż jedynie solidną reedycją. Tym czymś mogłoby być właśnie szkiełko. A, no i wodoszczelność 100M też by go uatrakcyjniła. Bo bez tego cena zbliżająca się do 5000 zł wydaje się być jednak zbyt wygórowana.

 

Longines-Heritage-Military-1938.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj będąc późnym wieczorem w ZT / nie przepadam za tymi świątyniami handlu / oczywiście chciałem zobaczyć jak wyglada odmieniony salon OCDC. Jest teraz w nim jasno i dużo, dużo ładniej niż poprzednio :) Moją uwagę w salonie przykuła dobrze wyeksponowana gablota Orisa, a skoro jest gablota i są w niej zegarki to jak tu nie założyć czegoś nowego na rękę ?

 

- ORIS - nr ref.: 7330765304155 z linii Aquis Date

Zegarek o sporej średnicy 43 mm na mój nadgarstek w sam raz, dla osoby szczupłej może to być jednak zbyt dużo. Jest świetnie wykonany, koperta i bransoleta to stal szlachetna 316 L, wewnątrz pracuje automatyczny kaliber SW 200-1. Koronka jak to w takich zegarkach do nurkowania i pływania z wodoszczelnością do 300m zakręcana. Bransoleta zapinana motylkiem. Szkło szafirowe z antyrefleksem. Dekiel przeszklony - co dla wielbicieli 'nurków' może być pewną niedoskonałością. Ja natomiast lubię przeszklone dekle pozwalające popatrzeć na mechanizm dlatego moim zdaniem w tej klasie wodoszczelności w tym zegarku to raczej miły dla oka smaczek niż wada. Wskazówki i indeksy pokryte są superluminową. Obrotowy pierścień z ceramicznymi elementami dopełniają całości. Jestem zaskoczony wysoką jakością wykonania tego zegarka ! Przymierzyłem, popatrzyłem na jego odbicie w lustrze na moim nadgarstku i zaczyna się ... :) Bardzo poważnie biorę tego Orisa pod zakupową uwagę. Oczywiście to nie wstyd, ale okazuje się że 'nurka' nie mam w swojej kolekcji :(

A, skoro nie mam to może warto mieć ... ?

post-24159-0-50995000-1400319521_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemny zegarek, rozmiar odpowiedni - tylko kupować.

To stal, czy tytan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.