Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że Reverso classica będę mógł przymierzyć. Nic z tego... a te mierzone są ładne ale drogie

Ładny ale mało czytelny...

To pozostaje ten :)

Albo na rower ten

post-105425-0-95204600-1545237372_thumb.png

post-105425-0-56962000-1545237595_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymiarki w GM?

 

Tak, dokładnie - Galeria Mokotów w Warszawie :)  Niestety tych modeli co chciałem przymierzyć nie było (Reverso Classic Large lub Medium z małą sekundą) ale za to obejrzałem takie piękne cudeńka od Lange i Vacherona, że głowa boli. Szczególnie VC zrobił na mnie mega wrażenie. 

Klasa zegarki i całe szczęście że są aż tak drogie ... :wacko:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie to miejsce, bo można przymierzyć wiele bardzo ciekawych zegarków, nie tylko Rolexa i Omegę. :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie to miejsce, bo można przymierzyć wiele bardzo ciekawych zegarków, nie tylko Rolexa i Omegę. :D

 

Zgadza się. Trzy osoby z obsługi, mają czas dla Ciebie. Wybór np. Vacherona czy Langego jest spory. Do tego Zenith, Hublot - bardzo polecany przez sprzedawców, Cartier i Jeager i coś tam jeszcze. Przymierzałem i oglądałem dobrą godzinę. W tym czasie przewinęło się raptem 4 klientów. Wziąłem na warsztat tak z ciekawości nawet markę Panerai. Jednak to chyba nie zegarki dla mnie, przynajmniej na dzień dzisiejszy. U innych na ręce wyglądają dobrze, na mojej słabiutko. Cartier Santos - fajniutki, ale ten sztywny pasek z mety mi go obrzydził.

W tym roku już koniec przymiarek a ja nie wiem, co do gangu kupić :(  

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, weź Lange i VC, a za rok odķupie od Ciebie za 50% ten, ktory Ci sie bedzie mniej podobać ;-)

Finansowo wybór zegarka to nic w porównaniu z wyborem np mieszkania czy samochodu, ale kupowalem kilka mieszkań i samochoďów i nigdy nie miałem tylu wątpliwości i nie rozwazalem tylu opcji, co przy zakupie zegarka... i zazwyczaj trwało to dużo krócej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek,

okres przedświąteczny to często pochopnie podejmowane decyzje w ferworze pośpiechu i zakupowego szaleństwa. Mam na razie jednego faworyta w postaci JLC MCD 39 i chciałem do niego porównać parę innych zegarków. Zwolniłem trochę tempo poszukiwań bo ten, na którego tak długo czekałem siedzi teraz na moim nadgarstku i cieszy.

Lange i VC to fantastyczne zegarki, jednakże ich ceny są bardzo ale to bardzo wysokie. Na dzisiaj progiem bólu w kwestii ceny garniturowca jest poziom +/- 20k i tego będę starał się trzymać.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, w 100% sie zgadzam, dlatego napisalem mój wczesniejszy post z "mrugnięciem". Nie ma co się spieszyć, a tak naprawdę, to właśnie szukanie i wybieranie jest przecież najfajniejsze.

Ja się w przeszłości pospieszyłem i będę cos sprzedawać, a nie lubię i nie umiem tego robić.

 

Edit: ceny ALS i VC są...brutalne. Uświadamiają nam, jaka przepaść nas dzieli od bardziej "cywilizowanego" zachodniego świata. I nie piszę tego po to, by ktoś odpisał, ze na świecie miliardy głodują, więc nam się w głowach poprzewracało.

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Edit: ceny ALS i VC są...brutalne. Uświadamiają nam, jaka przepaść nas dzieli od bardziej "cywilizowanego" zachodniego świata. I nie piszę tego po to, by ktoś odpisał, ze na świecie miliardy głodują, więc nam się w głowach poprzewracało.

Czy chcesz przez to powiedzieć, że ceny ALS i VC dla "cywilizowanego" zachodniego świata nie są brutalne!?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny te same, ale koledze chyba o parytet chodziło. Choć dla mnie nawet jakby taki Laurent Ferrier kosztował 70 tys. zł, próg bólu jest dużo niżej :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjaśnił przedmówca - odnosiłem się do siły nabywczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak też zrozumiałem twój wpis i częściowo się z nim zgodzę a częściowo nie. ;-) Wiadomo, że Europa Wschodnia to nie "Zachód". Jednak Zachód zachodowi też nie jest rowny. Hiszpania to nie Dania a Austria to nie Luksemburg. Także, jeżeli mowimy o sile nabywczej. Napiszę z własnego podwórka. Jasne że dla przeciętnego Austriaka taki Longines, Tag czy nawet Omega jest jest zdecydowanie bardziej w zasięgu ręki niż dla przeciętnego Polaka. Nie oznacza to jednak, że wydatek kilku tysięcy euro, zwłaszcza na zegarek, do dla takiego Austriaka to "pryszcz". Większość nie wezmie takiego zakupu nawet pod uwage. Natomiast co do cen ALS, bo o nich była mowa, to ceny są tak kosmiczne, że ciężko porównywać i względną "brutalność". Bo czy trzeba odłożyć całe dwie roczne pensje (średnie bo wiadomo, że wszędzie są ludzie którzy taki zegarek mogą kupić bez mrugnięcia okiem) czy cztery to taki zegarek tylko pozostanie brutalnym marzeniem. I to miałem na mysli.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek,

okres przedświąteczny to często pochopnie podejmowane decyzje w ferworze pośpiechu i zakupowego szaleństwa. Mam na razie jednego faworyta w postaci JLC MCD 39 i chciałem do niego porównać parę innych zegarków. Zwolniłem trochę tempo poszukiwań bo ten, na którego tak długo czekałem siedzi teraz na moim nadgarstku i cieszy.

Lange i VC to fantastyczne zegarki, jednakże ich ceny są bardzo ale to bardzo wysokie. Na dzisiaj progiem bólu w kwestii ceny garniturowca jest poziom +/- 20k i tego będę starał się trzymać.

 

Jak nic nie wymyślisz, polecam swojego Zenka, do oddania jest;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie wymyślisz, polecam swojego Zenka, do oddania jest;)

Mowisz o tym z mala sekunda B) ? Napisz cos wiecej na PW jesli to ten, Wesolych ;) 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie przymiarki 5cb5f0677a4eb1a45932e797475ae241.jpg948bf19e9e5a4ec544f7a0fe9d6de9bb.jpg15fddc7bacd46bbcc6175adc15183307.jpg

 

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajne Zenki, choć IMO jeden z nich fajniejszy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne Zenki, choć IMO jeden z nich fajniejszy ;-)

Który?

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Który?

Jak dla mnie zdecydowanie ten, na którym jest więcej kolorów. Jestem wielkim fanem czerwonych wskazówek sekundowych ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zdecydowanie ten, na którym jest więcej kolorów. Jestem wielkim fanem czerwonych wskazówek sekundowych ;-)

Ile masz zegarków z czerwoną sekundą?

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ile masz zegarków z czerwoną sekundą?

Na razie jeszcze żadnego, ale nie przeszkadza mi to bardzo lubić kolory w zegarkach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jeszcze żadnego, ale nie przeszkadza mi to bardzo lubić kolory w zegarkach ;-)

Czyli taki cichy wielbiciel...

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ale mam z żółtą i niebieską  :P

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam z żółtą i niebieską :P

Pokazuj wszystkie

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pokazuj wszystkie

Nie ma czego pokazywać, nudy straszne  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie przymiarki

 

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

I który został wybrany?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.