Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam aż mi sprowadzą srebrną tarczę gładki bezel na jubilee.Także na tą chwilę biorę ze srebrną tarczą a bransoleta jest nadal sprawą otwartą.Muszę porównać na miejscu.Fatycznie leży bardzo ok ,ale musiałem się z tym oswoić... ;)

 

Dodam jeszcze ,że ten silver to taki bardziej wchodzący w złoto.Bardzo dobrze to wyglada na żywo, i myślę ,że w codziennym użytkowaniu będzie jeszcze lepiej bo jednak halogeny w salonie nie pamagają w podejmowaniu szybkiej decyzji...

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 jubilee + karbowany bezel to jest tak miodne połączenie 

 

Mojej żonie się to połączenie bardzo podoba.Do mnie karbon nie przemawia, bynajmniej w tym co mierzyłem a było to czarna , biała i srebrna.Dziś domówiłem jeszcze rhodioum na gładkim i taki jak ma Muzzy karbonowy.Będę mierzył jak dojadą.Jakiś wybiorę na pewno. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak?73217ef9a25b1c2a3d841449465a60ce.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda. Jaka to ref?

329.33.44.51.01.001 - butik Kruka w Poznaniu.

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojej żonie się to połączenie bardzo podoba.Do mnie karbon nie przemawia, bynajmniej w tym co mierzyłem a było to czarna , biała i srebrna.Dziś domówiłem jeszcze rhodioum na gładkim i taki jak ma Muzzy karbonowy.Będę mierzył jak dojadą.Jakiś wybiorę na pewno. :)

 

Nie jest może obiektywny, ale dla mnie Rhodium to zdecydowanie najładniejsza i najbardziej uniwersalna tarcza, ale  najlepiej to widać w dziennym świetle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bhawo ten Pan! I chyba jest też najmniej inwazyjna (prócz srebrnej) jeśli chodzi o brak AR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest może obiektywny, ale dla mnie Rhodium to zdecydowanie najładniejsza i najbardziej uniwersalna tarcza, ale najlepiej to widać w dziennym świetle.

W dziennym świetle miażdży ją niebieska...zresztą w słabym świetle też....wtedy rhodium jest ...czarna ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ale  najlepiej to widać w dziennym świetle.

 

 

Właśnie doszedłem do tego samego wniosku ,że od kiedy chodzę po salonach i oglądam zegarki i je przymierzam na żadnego nie mogę się zdecydować.. ;)

 

W dziennym świetle miażdży ją niebieska...zresztą w słabym świetle też....wtedy rhodium jest ...czarna ;-)

 

Niebieski bardzo lubię tyle tylko ,że mam już 2 zegarki z tarczami w kolorze niebieskim... ale może faktycznie dobry pomysł jeszcze pomierzę aby mieć pewność ,że to co wybieram jest najlepsze.Jutro zadzwonię i zamówię na przymiarkę.Mam nadzieję ,że będą mieli w sieci..

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przymierzyć GMT, ale oczywiście nie było wiec założyłem heritage Black Bay. Czy koperta w tych modelach jest taka sama? 

post-57210-0-28897200-1540738071_thumb.jpg

post-57210-0-32594900-1540738092_thumb.jpg

post-57210-0-67361600-1540738121_thumb.jpg

post-57210-0-05230000-1540738137_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przymierzyć GMT, ale oczywiście nie było wiec założyłem heritage Black Bay. Czy koperta w tych modelach jest taka sama?

I jak oceniasz tę kopertę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawcą kopert, subiektywnie oceniając bardzo mi podpasowała, dobrze układa się zegarek na moim 17,5 cm nadgarstku, ucha nie wystają poza, zwężają się ku końcowi co przypomina trochę stare referencje Suba. Wysokość zegarka jak dla mnie akceptowalna. Nie mam też zastrzeżeń do jakości wykonania koperty, więc moja ocena jest ze wszech miar pozytywna.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Witam,

Wybrałem się dzisiaj do Kruka w Szczecinie na przymiarkę Omegi PO i Tudora BB (GMT) ale nie było ani jednego egzemplarza :-/

Korzystając z okazji wrzuciłem na łapkę taką kostkę (bo mam możliwość kupić za bardzo przyzwoitą kwotę)

post-105307-0-26691000-1540815657_thumb.jpegpost-105307-0-45534500-1540815672_thumb.jpeg

 

ale jakoś ten sikor nie wpisuje się w moje poczucie estetyki. Może za duży dla mnie?

 

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudora w Szczecinie nie widziałem nigdy. Omegi też. Pojedź do Berlina - blisko masz.

 

A Monaco - „hate it, or love it”.

 

Jak dla mnie wyglada ok - i kolorystycznie, i wielkościowo.

Edytowane przez Tomaszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

No i niestety trza drałować do Berlina. Szczecin - wiocha z tramwajami ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Fajne miasto, mieszkałem tam parę lat. Na marginesie - w 3mieście Tudora też nie uświadczysz. A Omegę tylko w jednym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celem dzisiejszych przymiarek miało być sprawdzenie wersji rozmiarowych Longines Conquest Heritage i Rado Captain Cook. Przy okazji udało się obejrzeć kilka innych modeli. I tak...

- Seamaster. Dużo bardziej podoba mi się ta nowa wersja ale chyba to nie do końca "mój" model.

- Moonwatch CK2998. Rewelacyjny!

- Longines 1967. Na żywo wypadł lepiej niż się spodziewałem. Tarcza nie sprawiała wrażenia strasznie przeładowanej (no może tylko troszeczkę) a data nie rzucała się aż tak w oczy. Podoba mi się tyle że jest dość gruby.

- Longines BigEye. Świetny, klimatyczny pilot. Będę nad nim myśleć. ;-)

- Hamilton Intramatic Chrono. Miła niespodzianka. Myślałem o Longinesie 1973 a tu w ręce wpadł Hami. Idealny rozmiar i fajne smaczki niewidoczne na komórkowej fotce. Świetny jest.

- Longines Flagship Heritage. Całkiem calkiem ale bije go

- Longines Conquest Heritage. W moim przypadku rozsądna jest tylko wersja 40mm. 34mm wyglądał na moim nadgarstku groteskowo (na zdjęciu tego jakoś nie widać). A szkoda tego hesalitu. :-( Tak czy inaczej nr 1 na mojej liście jako kandydat na najbardziej elegancki zegarek w kolekcji.

- Rado Captain Cook. Niestety wersja 45mm odpada. Może i niebrzydka ale za potężna i gruba jak dla mnie. Natomiast wersja 37mm zauroczyła mnie. Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż się spodziewałem. Ależ ten zegarek ma klimat. Zarówno wersja limitowana jak i zwykła na bransolecie. Tylko mały jest. Czy za mały na 18,5cm nadgarstek? Kurczę nie wiem.54304142a85f780bdccd6bec6d0a8f9a.jpg14b6f97dfa785e895343c301f07f42e3.jpg3c0aaea9b581f93e5032e45334e3ea8e.jpg908ad214d927fd50845a9f59cdd0ba7b.jpg630262da39d7f4813fb4206f84bc98b1.jpg63ba038a89199b4691eef17f646bf1a3.jpgf975ff8b342134383a9f5db98b0a2b73.jpg051c518c4c7de6e08aab4916fdf75096.jpgfe1521ddf0183f519146341e904e89c6.jpgb0ef5adc6c338bc89974b6340d7e83bd.jpg1867b996a39c00e48ff1a049b224bafe.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, IMO TE 34-37 to trochę zbyt mało :) RADO 45 - nawet na moje nadgarstku wygląda zbyt potężnie (kwestia proporcji). Inne Lonżiny super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Longines z data na 12 faworyt dla mnie no i gdyby ten hamilton mial logo omegi to by omega nie byla potrzebma do przymiarki, a zapomnial bym jeszcze o longinesie chrono z czarna tarcza jest piekny. Z calej tej stawki rado wyglada najslabiej dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, IMO TE 34-37 to trochę zbyt mało :) RADO 45 - nawet na moje nadgarstku wygląda zbyt potężnie (kwestia proporcji). Inne Lonżiny super.

Obawiam się Tomku, że masz rację. :-) Jednak ten Cook jest tak niesamowity, że ciężko mi go sobie z głowy wybić. I tak się łudzę.

A ten Moon.... ach! Tyle, że nie chcę teraz aż tyle wydawać.

 

@Saper223 Conquest Heritage jest rzeczywiście przepiękny. Bardzo rzadko zakładam garnitur ale tak mi się podoba, że chciałbym go mieć. Nawet jakbym miał go wyjąć z pudełka tylko kilka razy w roku.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Rozmiar tego Rado to był przecież kiedyś standard :-) IMO dobry standard ;-) Ale rozumiem Twoje rozterki, bo u mnie on śmiga na nadgarstku 16,5-17 cm i nie mam wątpliwości, że jest w sam raz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - czy istnieje możliwość obejrzenia małego Rado Captain Cook gdzieś w Poznaniu? Ktoś może widział go w którymś sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar tego Rado to był przecież kiedyś standard :-) IMO dobry standard ;-) Ale rozumiem Twoje rozterki, bo u mnie on śmiga na nadgarstku 16,5-17 cm i nie mam wątpliwości, że jest w sam raz :-)

Wygląda bardzo dobrze.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.