Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy nie za mały - w pilocie to wuypadało by by uszy wychodziły ze dwa centymetry poza nadgarstek z każdej strony... Poszukaj czegoś większego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za pełną akceptację ;) Fajnie też wygląda jak złączę nadgarstki i przełożę zegar. Wtedy mam wrażenie, że skrojony pode mnie :lol:

A tak na poważnie mierzyłem też wczoraj JLC Deep Sea Chrono. Rozczarował,smutny, mało czytelny przez zbyt cienkie wskazówki no i ta cena 39.500 :rolleyes: Oczywiście mozna go dużo taniej kupić poza Polską ale i to mnie nie przekona do zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek79 damka jak nic. ;):D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek zegarek ok tylko na tym zdjęciu uszy chyba ciut wystają poza nadgarstek chociaż to może wina zdjęcia :D

 

A poważnie to zegarek bardzo mi się podoba tylko żeby miał te 25mm mniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś do kolegi z Apart przyjechał Zenith. Strasznie się napaliłem, powiedzcie proszę, że nie za duży :lol:

zdjciesa.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

....i nie za gruby...

zdjcie2de.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Hahaha :lol: . Ile to ma mm szerokości i grubości ? :blink:


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja jest ,ale wygląda niezbyt świeżo..Poza tym JLC w chrono ma jedną wg.mnie wadę - nie ma sekundnika.,patrzysz ma "martwą" tarczę.

Akis, też to zauważyłem. Musiał sporo przeleżeć na witrynie. Jakby ktoś był poważnie zainteresowany to pewnie i z 35% przeceny na niego dali :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10mm, u sure? Wygląda na dwa razy grubszy. Tak na oko na 18.35mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot fajny a najlepsze jest w nim to że ludzie z Zenitha też dostrzegli problem i na Basel pokazali 40 mm -w sam raz dla Pań i ...dla mnie : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spy mozesz miec racje. Pewnie spisalem grubosc ale werku. Teraz nie mam jak sprawdzic poprawnych danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek79 - w nadgarsku masz 16,5cm?

Edytowane przez reXio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już wiem jak wyglądałby na moim nadgarstku. Trzeba namówić Michała albo Irka żeby przymierzyli tego pilota i zrobili fotki. Może na ich nadgarstkach będzie w miarę normalnie wyglądał :D.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że nawet na moim niemałym przecież nadgarstku ten zegarek będzie wyglądał komicznie :) Chory rozmiar.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki barokowy trochę :D. Ciekawe dla jakich odbiorców ten zegarek został stworzony...


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do noszenia na kurtce dla pilotów.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie na udzie :D.

Ostatnio mierzyłem jeszcze takiego Zenka. Zrobił na mnie spore wrażenie.

post-49157-0-60982000-1367302321_thumb.jpg


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą kurtką było na serio :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Ja myślałem, że sobie jaja robisz :D. Ciekawie musi wyglądać użytkowanie go. Lecisz sobie F16 i nagle chcesz sprawdzić która jest godzina :D:lol: .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio, serio :) Gdzieś tak kiedyś na jakimś forum wyczutytałem, natomiast ile w tym jest prawdy, tego nie wiem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawigatorzy podczas wojny nosili tak duże czasomierze właśnie na kurtkach skórzanych. Wliczając oświetlenie, wibracje i dokładność, taki rozmiar nie jest w ogóle przesadzony. Codziennie na rękę- nie, nie włożyłbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.