Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Zenith super.to "coś" wcześniej to brzydactwo...a drogie że ło matko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło Jezuuu!!! Koszmarek :wacko:. Nawet nie bardzo widać która godzina.

Ciekawy jestem czy kiedyś wymyślą samochody z przezroczystą maską i silnikiem :lol:

 

ferrari robił (a może robi) takie samochody :)

 

pozdr

grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przymierzyłem...tylko.

PP 5204-001

 

:wub:

post-11280-0-19157100-1362422246_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia ? :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...czułem się stłamszony tą ceną (300kCHF) ;)

Wizualnie powalił mnie widok mechanizmu...mógłbym godzinami siedzieć w salonie i nic,tylko się gapić...boski!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przymierzyłem...tylko.

PP 5204-001

 

:wub:

Boski :wub::rolleyes: . Lepiej nadgarstkowej nie robić, bo jeszcze "pani za ladą" będzie się dziwnie patrzeć :D.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Znajomy ma, jak sie widzieliśmy to stwierdziłem ze lepiej nosić deklem do góry i sam przyznał racje :)

 

Jesteś pewien, że ma ref. 5204, a nie 5004? 5204 jest od roku w ofercie Patka i powstało pewnie kilkanaście sztuk do tej pory :)

 

Piękny zegarek, w którego powstanie mocno zaangażował się T. Stern.

 

Tu kilka słów od niego na jego temat:

 

http://www.youtube.com/watch?v=WZQ7gdoks5s

 

I.

Edytowane przez Pan Igor

I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Igor, że jesteś bardzo podatny na ten cały Patkowy BS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Jubiltomie w Arkadii mierzyłem nową omegę PO chrono w tytanie. Zegarek bardzo ładny, ale tak wielki że praktycznie nie nadaje się do niczego.

Najbardziej zabawne jest to jak Pan wychwala 8500 pod niebiosa jaki to on niezawodny i w ogóle, jaki to super in house omegi.

Mówię mu że to chyba eta, trochę się oburzył i stwierdzi że eta to należy do omegi więc ETA = OMEGA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Jubiltomie w Arkadii mierzyłem nową omegę PO chrono w tytanie. Zegarek bardzo ładny, ale tak wielki że praktycznie nie nadaje się do niczego.

Najbardziej zabawne jest to jak Pan wychwala 8500 pod niebiosa jaki to on niezawodny i w ogóle, jaki to super in house omegi.

Mówię mu że to chyba eta, trochę się oburzył i stwierdzi że eta to należy do omegi więc ETA = OMEGA.

Wszystko fajnie, ale nie 8500, a 9300, a ta ETA to "trochę" zmodyfikowana jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ETA do Omegi ? Chyba do Swatcha. Zresztą jedno i drugie i jeszcze kilka innych. Trzeba było Go uświadomić. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Igor, że jesteś bardzo podatny na ten cały Patkowy BS :)

 

Jedna z trzech marek, która naprawdę mnie przekonuje. Żaden zegarek nie sprzeda się bez marketingu, ale nikt nie ma tak wysublimowanego jak PP. I szczerze - 200 lat sukcesu rynkowego Patka są na to pewnym dowodem. Żaden Hublot czy Richard Mille (są modele, którymi bym nie pogardził) nie ma szans na jakąkolwiek konkurencję. Dla mnie zegarki wiążą się z klasyką, a mniej z modą i high-tech.


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Jubiltomie w Arkadii mierzyłem nową omegę PO chrono w tytanie. Zegarek bardzo ładny, ale tak wielki że praktycznie nie nadaje się do niczego.

Najbardziej zabawne jest to jak Pan wychwala 8500 pod niebiosa jaki to on niezawodny i w ogóle, jaki to super in house omegi.

Mówię mu że to chyba eta, trochę się oburzył i stwierdzi że eta to należy do omegi więc ETA = OMEGA.

 

I słusznie się oburzył, bo to żadna ETA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z trzech marek, która naprawdę mnie przekonuje. Żaden zegarek nie sprzeda się bez marketingu, ale nikt nie ma tak wysublimowanego jak PP. I szczerze - 200 lat sukcesu rynkowego Patka są na to pewnym dowodem. Żaden Hublot czy Richard Mille (są modele, którymi bym nie pogardził) nie ma szans na jakąkolwiek konkurencję. Dla mnie zegarki wiążą się z klasyką, a mniej z modą i high-tech.

PP ma wysublimowany marketing ?... a z której strony?

 

Pytanie, na ile Ty kupujesz (czy lubisz) konkretne zegarki a an ile cały nadęty snobizm stojący za marką PP (bo pod tym względem to równać się z nimi może tylko ROLEX).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I słusznie się oburzył, bo to żadna ETA...

No nie słusznie bo On twierdził że mechanizm 8500, 9300 robi omega a nie eta dla omegi.

A to już mała różnica!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Jubiltomie w Arkadii mierzyłem nową omegę PO chrono w tytanie. Zegarek bardzo ładny, ale tak wielki że praktycznie nie nadaje się do niczego.

 

A mierzyles go na nadgarstku, ktory ma ____________ cm??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A mierzyles go na nadgarstku, ktory ma ____________ cm??

 

17cm więc chrono wygląda komicznie.

Miałem starą po 45,5 mm i leżała świetnie, a tu nawet zwykła PO 45,5 mm nie leży dobrze.

Jedynie 42 mm można jeszcze jakoś przełknąć na takim nadgarstku jak mój.

Edytowane przez S-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istotnie chrono nowe jest duże i grube, i trzeba mieć odpowiednio szeroki nadgarstek, żeby nie wyglądać, jak Chińczyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam oj to wielka szkoda bo sie nawet troszke podpalilem na ta nowa PO 9300 cal ale z moim nadgarstkiem raczej niemam szans 16.5 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio mierzyłem Tudora Pelagosa.

Jakość wykonania poprostu powala i jest niesamowicie lekki.

Ale niestety bardzo duży jak dla mnie, dużo większy i grubszy niż stara PO 42mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj... na żywo bajka... zdecydowanie numer 1 na liście...

 

tudor-heritage-chronograph-watch-4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.