Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też kiedyś ( z ciekawości tylko niestety :( ) oglądałem wersje niebieską. Powiem szczerze, zegarek miazga. Gdybym dysponował takim budżetem byłby to mój pierwszy nabytek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przymierzałem wczoraj Submuriner'a i kolejny raz przekonałem się, że jest to ideał, do którego zmierzam.

 

Natomiast, oglądałem także Sky Dweller'a. Moim zdaniem, zachwycający. W szczególności, bardzo podoba mi się pomysł na wskazanie miesiąca (czarny prostokąt w oknie za indeksem godzinowym). Właściwość, która zwróciła też moją uwagę to znaczny ciężar zegarka, a przynajmniej takie odniosłem wrażenie, co dla mnie jest zaletą, bo lubię czuć, że mam zegarek na ręku.

Edytowane przez KamilZlg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem wczoraj Submuriner'a i kolejny raz przekonałem się, że jest to ideał, do którego zmierzam.

 

... i nie zawiedziesz się. Gorąco polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle przymierzałem, ile testowałem przez kilka dni Orienta Stara Somesa

 

DSCF2003.jpg

 

Polecam naprawdę z czystym sumieniem. Zegarek uniwersalny, na odpowiednim pasku pasujący do każdego stroju. A oryginalny pasek to jeden z najlepszych pasków, jakie trzymałem w reku.

Zegarek z tych, co to na zdjęciach wyglądają zwyczajnie a po wzięciu do reki ma tyle smaczków, że szybko się nie znudzi.


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Minusem będzie tylko to, że zegar nie będzie już tak ładnie cienki i wygodny....

Nie tylko. Będzie też pewnie z 30% droższy.

 

A OS somes bardzo. I pasuje faktycznie do każdego stroju, chyba jednak poza garniturem.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, Somes jak najbardziej uniwersalny. Najczęściej noszę do koszulek, polówek, jakiś mniej oficjalnych marynarek i jest super. Do garniaka będzie SARB035 i nie chcę innego :) Co do smaczków to tylko sygnowanej koronki mi lekko brakuje, ale wole za to wskaźnik rezerwy chodu.


Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutna miazga!! Zamieszał mi przeokrutnie w głowie i odrazu pokrzyżował moje plany zegarkowe... Oj będę teraz o nim intensywnie myślał :D

 

post-27475-1369926927,4224_thumb.jpg

 

post-27475-1369926967,0513_thumb.jpg

 


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc ostatnio w Kruku na Pl. Trzech Krzyży przymierzyłem 3 Rolki.

 

11855616.jpg

 

datejustii.jpg

 

Zdecydowanie najlepiej na żywo zaprezentował się czarny Explorer. Biały ładnie wygląda na zdjęciach katalogowych, natomiast na nadgarstku nie powala. Rozmiar zegarka perfekcyjny, świetnie leży na nadgarstku.

Datejust II zawiódł mnie. Z zewnątrz ten zegarek moim zdaniem nie ma nic ciekawego.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutna miazga!! Zamieszał mi przeokrutnie w głowie i odrazu pokrzyżował moje plany zegarkowe... Oj będę teraz o nim intensywnie myślał :D

 

post-27475-1369926927,4224_thumb.jpg

 

post-27475-1369926967,0513_thumb.jpg

Spojrzałem kątem oka i pomyślałem "Zeitwerk", ale przypatrzyłem się i to jednak nie on :). Nie mniej zegar zacny :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Michał GO są bardzo ok :)

Bartek Rolex po mimo,że też nie widziałem na żywo, to czarny mi się podoba.

Edytowane przez Maks 3

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś mierzyłem Blancpain F.F. Świetny zegar, nie zgodzę się, że na żywo tracą te zegary. Co ciekawe nie wygląda na swój rozmiar(45mm) na nadgarstku. Optycznie mniejszy niż AP Diver. Nie wiem, może dlatego, że cały czarny... Jakbym miał wolne środki brałbym bez zastanowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden inny zegarek mnie na żywo tak nie rozczarował jak Blancpain FF :) A żeby nie rozmywać, to dzisiaj jeszcze Seventies wywołał u mnie pozytywne wibracje :

 

post-27475-1369943230,4411_thumb.jpg

 

post-27475-1369943260,4325_thumb.jpg

 


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, zastanawiasz się nad tym "Z" na torcie? ;)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo opcji chodzi mi po głowie. Nie wiem, czy poczekać, dozbierać i wtedy zaszaleć kupując coś naprawdę konkretnego, czy na spokojnie jak dotychczas budować systematycznie kolekcję... Zamarzył mi się ostatnio AP Offshore Jarno Trulli, po dzisiejszym mam straszną chcice na GO PanoMatic Counter XL, chodzi mi też po głowie jakiś ośmiodniowy Panerai, chciałbym też w końcu siedmiodniowego portugalczyka, fajne są GO Seventies, nie bez szans jest Patek Aquanaut... Jak sam widzisz konkretny misz masz :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niestety... ;) Wiesz, wszystko może poczekać, każdy z tych zegarków jest konkretny, kozacki (itd itd) ale później będziesz je sprzedawał po to, żeby kupić następne zegarki. Więc może lepiej byłoby dozbierać, odżałować trochę i "kupić te marzenie" którego prędko nie sprzedasz? :)

Edyta: wyszukałem tego AP na chrono. Jest to około 1/2, 1/3 ceny Zeitwerka. Nie lepiej spełnić marzenie niż kupować kolejny zegarek który po jakimś czasie Ci się znudzi?:)

Edytowane przez Patom

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie wiem, pożyjemy zobaczymy :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seventies to napewno nie ale z Sixties Square Chronograph chetnie bym sie zaprzyjaznil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja jakiś już czas temu też miałem chwilę na "polatanie" po sklepach, więc kilka zegarków przymierzyłem. Ach te portugalczyki :wub: . Gdyby ten AP miał sekundnik to byłby zegarkiem idealnym. Coś wspaniałego :) Tarcza w AP jest fantastyczna. Kolor mnie po prostu powalił. Tak dobrze wykonanej bransolety nigdy nie miałem w rękach.

post-49157-0-62028600-1369945777_thumb.jpg

post-49157-0-39399900-1369945803_thumb.jpg

post-49157-0-40869700-1369945821_thumb.jpg

Edytowane przez Patom

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten portugalczyk - ładny skurczybyk! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edyta: wyszukałem tego AP na chrono. Jest to około 1/2, 1/3 ceny Zeitwerka. Nie lepiej spełnić marzenie niż kupować kolejny zegarek który po jakimś czasie Ci się znudzi?:)

 

Zeitwerk jest moim marzeniem, ale nie sądzę żebym mógł sobie pozwolić na taki wydatek, sumienie by mi nie pozwoliło :) Zostawmy Bartek ten temat, albo przenieśmy sie na pw.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michał, już piszę :)

@anda, tylko który Ci się podoba? Dla mnie obydwa są piękne :). Szkoda, że ten tourbillon jest aż tak drogi :(.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten biały - przepiękny, ale gdzieś tam widziałem też niebieskiego portugalczyka - chyba jeszcze lepszy :)

Niestety, na razie mogę tylko pomarzyć... Ale kiedyś tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeitwerk super jednak Seventies już dawno przypadł mi do gustu. Jakiś czas temu wspominałem Ci m.in o nim, podoba mi się jego "prostota"


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.