Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, butik będzie okazały, ale jeszcze w tamtym tygodniu wyglądał tak. Nie jestem przekonany czy w nowym miejscu i z nowym wystrojem uda się zachować dotychczasowy charakter tego miejsca. :(  

post-57210-0-34951700-1406635771_thumb.jpg

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image_zpsfb2d0853.jpg

Bardzo wygodny zegar, wykonanie bez zarzutu, chyba jednak czarna bardziej mi sie podoba

Edytowane przez nash13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia po przymiarce białej Daytony ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia po przymiarce białej Daytony ?

Kwintesencja wygody mysle, bardzo fajny solidnie wykonany zegar. Wydaje mi sie IMO ze czarny robi chyba wieksze wrazenie, cena ok, 10400 chf i jest w miare jako taka dostepnosc ( ten byl dostepny od reki, Pani w sklepie mowila ze maja 5-6 na rok ale raczej salesmenska sciema:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daytona daje radę bezwzględnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się od dłuższego czasu próbuje przekonać do Daytony i jestem chyba na dobrej drodze ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Ja się od dłuższego czasu próbuje przekonać do Daytony i jestem chyba na dobrej drodze ;)

 

Ja nie próbuję, bo mnie się ten zegarek nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok . Nie musi każdemu się podobać . Ale to świetny zegarek jest i tyle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z datą mam to samo co Ty Darku.Garniturowiec czy też vintage może jej nie mieć,ale pozostałe typy zegarków powinny ja posiadać.

Wczoraj kilka przymiarek zrobiłem,ale ten wywarł na mnie najważniejsze wrażenie. Jest bardzo płaski jak na automat.

aZeooe.jpg

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten fredek jest bardzo ładny, grubość niecałe 9mm. Co do płaskiego automatu, przymierz Zenitha Elite, to dopiero zobaczysz płaski automat ;)

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten fredek jest bardzo ładny, grubość niecałe 9mm. Co do płaskiego automatu, przymierz Zenitha Elite, to dopiero zobaczysz płaski automat ;)

Jeśli chodzi Ci o ten, to mierzyłem. Rzeczywiście płaski i układa się znakomicie na nadgarstku.

post-57210-0-40067300-1408015176_thumb.jpg

post-57210-0-75246500-1408015180_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się od dłuższego czasu próbuje przekonać do Daytony i jestem chyba na dobrej drodze ;)

 

Daytona to jedyny Rolek którego naprawdę chciałbym mieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem kultowość Daytony ale wyglądem zaczyna przypominać baner reklamowy Rolexa...więcej wersów zmieścili tylko na nowym Deepsea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przymierzyłem sobie kilka kandydatów w cenie do około 5000 zł.

 

Epos na zdjęciach nie powala ale na żywo zrobił na mnie ogromne wrażenie - bardzo dopracowana koperta/koronka i sam mechanizm ładnie ozdobiony. Co prawda szkieletor mnie nie interesuje, ale nie mieli modelu OH.

 

Następnie był Longines Hydro Conquest (ten najnowszy) z niebieską tarczą. Masywny zegarek jednak zbyt sportowy jak dla mnie (niestety zdjęć brak)

 

Na koniec ML Pontos Day Date z niebieską tarczą - po prostu piękny zawsze mi Pontosy się podobały, ale ten niebieski jest niesamowity - bardzo ładny odcień niebieskiego. Pan w Aparcie namawiał mnie, że to już najwyższa półka, indeksy ze srebra i cały ręcznie robiony w Szwajcarii na własnych mechanizmach hehe :)

 

Jak już będę miał cały budżet na nowy zegarek Pontos oraz EPOS 3424OH będą bardzo mocnymi kandydatami.

 

 

post-12004-0-08791300-1408262882_thumb.jpg

post-12004-0-23848000-1408262892_thumb.jpg

post-12004-0-39306800-1408262995_thumb.jpg

post-12004-0-37645200-1408263005_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było kilka przymiarek :-)

 

Omega Mark II -bardzo fajny zegar,dobrze leży na ręku no i ten vintage style. Niezaprzeczalnym atutem jest wydłużenie bransolety,super patent,może wprowadzą go do Seamasterów.

XTddZw.jpg

4QgfjP.jpg

 

Tag Carrera zaskoczył mnie dość mocno wyczuwalnym luzem bransolety między uszami. Przy cenie na metce ponad 19k to trochę razi

dFawAv.jpg

 

Przymiarka z ciekawości - brzydal

Sd2hxk.jpg

 

Na końcu PO Big Size, świetny zegar :-)

uKIyF1.jpg

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo nie byłem przekonany do omegi po ale im więcej ją oglądam tym bardziej dojrzewam do tego zegarka. Z tych wszystkich które mierzyłeś zdecydowanie najfajniejszy zegar. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Mark II jest bezbłędny tylko niestety trzeba mieć konkretną rękę aby dobrze wyglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadgarstek 18cm,czyli wcale nie taki duży i Mark ładnie leżał.

Jest to gruby zegar,ale wysokość i szerokość koperty jest OK


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Wysokość i szerokość są bardzo ok, ale grubość - spotęgowana kształtem koperty zdecydowanie - zabójcza :) Jak założyłem na swój nadgarstek to choć na wysokość i szerokość leżał właśnie bardzo miło, to grubość sprawiła, że równie dobrze mógłbym sobie osełkę góralską przywiązać do ręki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczne odczucia po przymiarce Marka II - bardzo ładny zegar, z fajną średnicą i L2L, ale zmieścić go pod jakikolwiek mankiet byłoby raczej trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio w Wawie i nie mogłem sobie odmówić wizyty w Galerii Mokotów. Chciałbym tego z czarną tarczą. W każdym razie taki jest plan na 2015.

post-51316-0-33473500-1408476052_thumb.jpg

post-51316-0-35819800-1408476064.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.