Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Angelo

ale kilka postow wyzej napisales ze breitling za duzy otd...

warto chyba dolozyc i kupic iwc bo maja cos w sobie... ich wyrachowanie jest poprostu obledne...

a chodzenie w ogromnym brajtku jest dla mnie dziwne troche jesli nie jestes postawnym facetem... moze to wygladac wrecz komicznie...

 

tez sie przymierzam do nowego nabytku, ale oczywiscie uzywanego zegarka casualowego co byscie polecili

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duża jest wersja GMT, która ma 47 mm. Zwykły Chronomat ma 44 mm i jest ok. Tyle samo ma Omega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

co byscie polecili jako zegarek casula...

taki do koszuli, do pracy... 

uzywany... 

dosyc prosty... ale bez przesady... moze byc wiecej niz 3 wskazowki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

no niewiem jakos nie przemawia do mnie eterna...

budzet no niewiem zalezy za co  ;)

ale powiedzmy 5/10/20 tys...

napewno nie zloto bo juz nie chce...

zegarek chce kupic za kilka miesiecy bo narazie sie troszke splukalem... powiedzmy za dwa miesiace

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż temat w innym, bardziej odpowiednim dziale. Tutaj robimy OT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

ok ok spoko juz zalozylem

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem takiego:

 

a6f2c0a42c7b7fa7.jpg

 

I tak jak pisałem: gdyby był cały matowy to byłby już dawno mój. Ten się za bardzo świeci.

Jest jeszcze wersja z tarczą "carbon black", dla mnie ładniejsza, ale z kolei ma nie wiedzieć dlaczego biały dysk daty, który gryzie się wg mnie z tarczą.

Możliwe że w końcu kupię wersję z matowym bezelem, polerowaną koperta i paskiem. 

 

Nie bez znaczenia w porównywaniu Breitling/Omega jest to, że te pierwsze mogę mieć od polskiego dystrybutora poniżej cen jakie są na Chrono24, z kolei Omega jest o jakieś 10% droższa.

Dla mnie ten breitling jest mega odpustowy. Sama marka też kojarzy mi się z blink blink, jedynie seria transocean jest godna uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegarek trzeba bylo brac ;)

nie zrozum mnie zle ale porownywanie breitlinga do omegi ma sie jakos nijak...

dla mnie breitling jest poprostu brzydkim zegarkiem... mam dziwne odczucia co do tych zegarkow...

mam jednego vintydza ale jakos ta marka do mnie nie przemawia... pewnie teraz dostane becki od fanow marki ale poprostu takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam angelo

Miałem podobne zdanie ws.Breitlinga. Do czasu kiedy go bliżej poznałem, tzn wyoglądałem, wymacałem i wyprzymierzałem. To co mi się podobało z aktualnej kolekcji było bardzo fajnie: design, wykonanie, cena.

I wiesz co? Miałem już zamówioną PO big size, w dobrej cenie, którą odmówiłem. Akurat wtedy wszedł nowy colt i sobie go upatrzyłem. teraz mam go na ręce i jestem zadowolony, bo jakoś nagle zacząłem zauważać wokoło, że każdy kto ma coś lepszego na ręce w moim otoczeniu, to omega ;) Oczywiście colt to tani model i pewnie też ich się namnoży, ale to trochę potrwa. 

Nie dyskredytuję omegi, ale to dla mnie paradoksalnie najbardziej chyba pospolita premium marka zegarkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo świecący. Mam na oku matowego w wersji GMT ale to po pierwsze jest zegarek 47 mm za duży na mój nadgarstek, a po drugie nie w PL.

 

Zapomniałem o drugim typie. Rozważam go dlatego, że mogę go mieć również w b.dobrej cenie, lepszej niż od sprzedawców z Chrono24 z Włoch czy Hiszpani :)

 

IWC%20Pilots%20Watch%20Double%20Chronogr

Nie dziwię się, że tanio skoro ma wgniotkę na lunecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest ten egzemplarz :) To zdjęcie zapożyczone z sieci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli moge sie wtracic :) to na meskim reku bardziej widze Breitlinga niz akurat ten model IWC. Inne modele IWC sa piekne, przyciagaja uwagę ale ten akurat kojarzy sie z prostym, szkolnym zegarkiem.. : ) ale to tylko moje pierwsze wrazenie po obejrzeniu tych zdjec..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz Cie lubie... B)

jesli to do mnie to nie smiej sie :) ja mowilam tylko o wyglądzie tarczy, akurat ta tarcza IWC jest w moich oczach 'słaba'..  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się nie śmieję...

Piszę tę odpowiedź tylko lewą ręką, a na przegubie mam specjalnie na tę chwilę założony...

 

B)

 

 

:D

 

 

LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o deklu w tym IWC?

 

20130323_160335_zps3049aca3.jpg

 

Mi on się nie podoba. Lubię klasyczne stalowe ew. transparentne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

fajny film kiedys taki ogladalem i chcialem byc pilotem do pierwszego lotu... zrezygnowalem ;)

pasazerskiego oczywiscie niewiem co moze sie dziac w takim f16 czy innym kasztanie...

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalowy dekiel wygląda fajnie, ale jakoś ta wersja z Top Gun już średnio. Trochę jak naklejka i taka niepotrzebnie kolorowa. Przy Małym Księciu potrafili zrobić to ładnie, tu jakoś nie jestem przekonany


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po ostatnim przymierzaniu wiem już, że na 100% ten będzie następny:

nAGLo4D.jpg

 

Zakochałem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie wzięło na TAG. Po tym jak zrobiło się głośno ze ma problemy finansowe

 

E4847251-36C3-48BC-AEE9-214B7A07CD35_zps


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sadzisz, że go uratujesz? ;) jednym zakupem.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie wzięło na TAG. Po tym jak zrobiło się głośno ze ma problemy finansowe

 

a gdzie takie plotki słyszałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem gdzies - zakladam ze Bloomberg albo FT - nie pamietam dokładnie . Po ogloszeniu straty (maja chyba przesunięty rok finansowy) ogłosili grupowe zwolnienia.

 

To taki odruch - jak zrobiło się głośno zacząłem się przyglądać i dwa takie TAGi, ciekawie wycenione mi wpadły w oko


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.