Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

JAK PRZECHOWUJECIE ZEGARKI ?

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie po niewielkich problemach dotarły domki dla tych co w gablotkach się nie mieszczą :)

 

 

No, teraz to Ciebie naprawdę nie lubię  B)

 

Zazdroszczę kolekcji  :ph34r:


Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

To jest ta część co nie załapała się na ścianę :D

 

Mam Cię znienalubić? pokaż mi ścianę  :D


Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman oddawaj olimpijczyki :D


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne wykonanie! Gotowiec, czy robiony na zamówienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł na tą gablotę.

Podoba mi się również sposób wykonania, chociaż ja dodałbym jedną literkę "Własnoręcznie za pomocą kolegi". :D  ;) 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie do końca bo wykonanie wspólne, zawsze przyda się ktoś kto ma warsztat i maszyny. Tu potrzebna była wiertarka stacjonarna a taka nie każdy posiada. Otwornice kupiłem bo to kilkadziesiąt złotych ale ręczną wiertarka w dębie o grubości 5 cm to sobie można. Jeden kolega pomógł kupić dęba, drugi pomógł wywiercić otwory.

Polerka, malowanie, sukno, plecy i haczyki to już samodzielna robota. Dziś zrobiłbym inaczej, więcej by zegarków weszło ale może kiedyś jeszcze coś podlubie bo te kupne mimo, że są ok to jakoś nie mają klimatu IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda, pomysł moim zdaniem super, a wykonanie to kompromis pomiędzy możliwościami sprzętu i naszymi umiejętnościami. Jak dla mnie i supper pomysł i super wykonanie, a trochę w tych sprawach porażek poniosłem, więc wydaje mi się, że potrafię docenić fajny efekt.  ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna ścianka, trochę kojarzy się ze stojakiem na wina. Myślę, że to dobrze, ponieważ wiadomo, że wino im starsze tym lepsze.Ale ciężko wino się zbiera  :)

Wykonanie pierwsza klasa. 


Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna ścianka, trochę kojarzy się ze stojakiem na wina. Myślę, że to dobrze, ponieważ wiadomo, że wino im starsze tym lepsze.Ale ciężko wino się zbiera  :)

Wykonanie pierwsza klasa. 

 

Zbierać to nie aż tak. Gorzej się powstrzymać, żeby nie wypić  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko po sztućcach będę adaptował na zegarki :)

post-27093-0-40746400-1548010811_thumb.jpg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł, ja swego czasu zaadaptowałem pod zegarki starą skrzynke/walicke po malarskich farbach olejnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie wiedział ile ich (zegarków) masz napisałbym, że wystarczy Ci na dłużej, a tak to tylko powodzenia w pracy i szukaj następnego. :D  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie wiedział ile ich (zegarków) masz napisałbym, że wystarczy Ci na dłużej, a tak to tylko powodzenia w pracy i szukaj następnego. :D

Masz rację :) Ale choć jedną szufladę opróżnię...

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz - nie widzę co to za zegarek ale moim zdaniem powinieneś go położyć na środku i zamknąć kolekcje :D

To nie rusek więc nie zamknę kolekcji :)

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jakiś czas temu w jednej z firm, w których dane mi było pracować znalazłem takie oto pudełko. Nie było by w nim nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, pokrycia go materiałem skóropodobnym. Mnie tknęło, miłość od pierwszego wejrzenia. Brudne było trochę w środku ale już tak zostało, jak to mówią nadkruszone zębem czasu ale klimatyczne.

Ze znanej już wam pianki (również pozyskanej w tym samy miejscu co pudełko) wyciąłem odpowiednie przegródki. Klejem na gorąco przykleiłem sznurek, który był tam oryginalnie a odpadł samoczynnie ze starości i mam teraz coś takiego.

Brakuje tylko materiału do oklejenia tej pianki i było by git.

post-92622-0-62247100-1549289084_thumb.jpg

post-92622-0-15627100-1549289145_thumb.jpg

post-92622-0-44128600-1549289409_thumb.jpg

post-92622-0-23403500-1549289424_thumb.jpg

post-92622-0-40593500-1549289433_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.