Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Mi pasuje wykonanie, wzory i rozmiarówka.

Wiem, że jak zamówię 44 to będzie zawsze idealnie.

A jeszcze wystarczy trochę poczekać i na bank będzie przecena 30-40%

 

To z rozmiarówką masz szczęście, bo ja kiedyś mierzyłem kilka par w sklepie to w zależności od modelu od 40 do 42 :wacko:

Pierwszy raz teraz zamawiałem przez neta i Panie poleciły mi UK 6,5 i przyznam, że nigdy tak małych butów nie miałem, ale może ona mają jakąś inną rozmiarówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie mierzą na długość, nie zwracając uwagi na tęgość. But na długość jest dobry, ale ciasny w podbiciu, więc wybierają numer, a potem dwa numery większe. Inny model ma inną tęgość i rozmiary mniejsze zaczynają dziwnie pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cla_men.jpg

063014_sc_mw_Clarks_sizechart.jpg

35409_BK_M85-9.JPG

 

proszę popatrzyć np na rozmiar 44 - zakup butów przez internet, jeżeli nie mierzyło się identycznego modelu w Sklepie stacjonarnym, może zakończyć się jednak wtopą ! 

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bo ludzie mierzą na długość, nie zwracając uwagi na tęgość. But na długość jest dobry, ale ciasny w podbiciu, więc wybierają numer, a potem dwa numery większe. Inny model ma inną tęgość i rozmiary mniejsze zaczynają dziwnie pasować.

 

Ludzie nie zwracają uwagi na tęgość, bo większość kupuje w galeriach w sieciówkach typu Kazar, Ryłko itp. a te firmy robią tylko średnią tęgość, czyli G. Często też te tęgości nie są sobie równe. Zanim kupiłem te Clarksy przymierzałem się do Gordona & Bros i monków od Berwicka. W obu przypadkach tęgość G okazała się inna. Inne są też rozmiary na długość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje nowe właśnie mam na sobie.

Prawa stopa OK, lewa trochę za duże, hehe.

Ale 43 są na 100% za małe dla mnie.

A z tymi tabelkami to macie rację, każda inna, nawet z tej samej firmy.

Edytowane przez Mizu80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super są, możesz powiedzieć, jak wyglądają cenowo?

Też mi się jeden model Clarksów spodobał, czekam na info z rozmiarówką. Jak nie będzie to się poddaję :D

 

adam-titchener-the-sartorial-guide-clark

 

Edytowane przez adalbertus77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No więc dostałem dziś emaila, po 10 dniach od zamówienia, że realizacja 22 grudnia. Zrezygnowałem. Półtora miesiąca czekać na buty to nieporozumienie. Coś nie mam szczęścia

Wysłano z RM-984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na jedną z ostatnich par butów czekałem od końca czerwca do początku października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc dostałem dziś emaila, po 10 dniach od zamówienia, że realizacja 22 grudnia. Zrezygnowałem. Półtora miesiąca czekać na buty to nieporozumienie. Coś nie mam szczęścia

Wysłano z RM-984

Jash, jaki chcesz romiar tych butow... Mieszkam w Ire I 10min od domu mam outlet clarksa, bede tam na weekend. Wydaje mi sie, ze ostatnio je tam widzialem... Za 100euro, o lie dobrze pamietam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie zawitała jeszcze jedna para Clarksów , miałem/mam bardzo podobne Fly London które wyjątkowo lubię za wygodę/styl jednak te Clarksy są w tym jeszcze lepsze super buty :)

post-33440-0-74557600-1447962050.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash, jaki chcesz romiar tych butow... Mieszkam w Ire I 10min od domu mam outlet clarksa, bede tam na weekend. Wydaje mi sie, ze ostatnio je tam widzialem... Za 100euro, o lie dobrze pamietam;)

Nie wiem, bo nigdy nie miałem. Sklep poradził mi zamówić 6,5UK ale nie wiem czy to mój rozmiar.

 

Spoko, mam na oku jeszcze jedne Berwicki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to będą pierwsze Clarksy i pierwsze buty GYW.

 

Co oznacza skrót GYW?

 

 

 

 

Edycja:

Chyba właśnie się domyśliłem - goodyear welted?

Edytowane przez 1947

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dam Ci znac na weekend;)

 

OK, podziękował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pablo, ja wczoraj dostałem info od KH o nowej dostawie. Miałem chwilę słabości, bo cena super. Potem jednak od deski do deski przeczytałem temat o ich butach na BWB i zrezygnowałem. Twarda skóra, papierowe podeszwy....niby alternatywa dla np. Gino Rossi, ale odnoszę wrażenie że jest gorzej, a nie lepiej.

Na dniach będę kupował te Berwicki http://www.sklep.klasycznebuty.pl/689,berwick-3637-dark-brown.html szału nie ma ale powinny być w miarę OK :)

Co do pokazanej skazy....niby nic wielkiego, ale dla mnie jednak porażka.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jash te Ckarksy które pokazywałeś ładniejsze były zdecydowanie ;)

@Pablo jak pisze Jash bzdura o której po jednym dniu zapomnisz ale wkurzająca,kiedyś miałem podobny feler w butach Hilfigera kupionych w schaffashoes i podważyli reklamacje - ten sklep jak i ta marka to porażka !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

@KRWISTY - mnie się oba buty podobają tak samo. Nie mnie półtora miesiąca czekania....dla mnie za długo. Ponadto doszedłem do wniosku, że jednak chce podeszwę gumową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.