Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra mayor, dla Ciebie i Tobie podobnych zrobię wyjątek i wytłumaczę, chodzi mi głównie o to żebyś mógł spokojnie spać i nie musiał się martwić o moje buty. 

 

 

Jeśli ten sposób zwracania się do kolegi z forum , który życzliwie zwraca uwagę a właściwie radzi z dobrego serca , nie jest wynikiem jakiejś niepotrzebnej spinki , to można moim zdaniem tym bardziej mówić o niestosownym zachowaniu .

Żeby spróbować uniknąć ciągu dalszego podkreślam , że nie martwię się o buty kolegi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te, Moderator, to wątek o butach, a nie o okularach dla seniorów. :D;)

  

Chyba Markowi się bajki pomyliły. Jeszcze Matrixa brakuje :o

 

  

...

W mojej lewej nodze mam na tyle duzo blach i śrub że mógłbyś sobie zrobić półkę na następne kilka par butów...

Teraz juz sie rozjaśniło? :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiłeś, można prosić o ew link?

Nie wiem mam je od wczoraj, nie jestem jakimś zwolennikiem NB ale naprawdę doceniłem NB UK i USA mam 998,577 i teraz 1500 i są mega! w dodatku cena była super ;)

 

@Krwisty

Gdzie kupiłeś, można prosić o ew link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Na pewno lepsze z plecionką niż z nylonową siatką czy wstawkami z płótna lub materiału,gdyż łatwiej takie buty czyścić/konserwować.,Przede wszystkim wygodne i porządnie zrobione ,dodatkowo recraftable .,Jedyna wada to cena,(kosztują tyle co kilka par sneakers)i w Polsce pewnie nikt by nie kupił butów z plecionki, bez trzech pasków, za miesięczną najniższą krajową, ale dobre buty służą przez wiele lat .,    norleans-4142-1.jpg

 

mayor może faktycznie posiadasz ogromną wiedzę na temat obuwia, ale stylistycznie te modele, które pokazujesz to według mnie tragikomedia i dramat w jedynym :ph34r: . Żeby być w pewnym sensie obiektywnym poddałem swój osąd pod dyskusję w pracy. Siedem osób w tym dwie płci przeciwnej jednogłośnie orzekły, że tym razem moje spi3rd0lone wyczucie estetycznie jednak nie myliło się.

Jeśli chodzi o cenę i piszesz, że "kosztują tyle co kilka par sneakers" to chyba pomyliło Ci się z batonami snickers do zjedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" ie martwię się o Twoje buty i śpię spokojnie, próbuje tylko podpowiedzieć jak można sobie radzić z problemem za ciasnych butów.,Oczywiście najlepiej dobrać tęgość obuwia,ale kiedy buty są za wąskie można nieco pomoc sposobem wiązania.,Wielu ludziom wydaje się ,że sznurówki to tylko ozdoba butów,ale to nie prawda.,Sznurówki to ważny element konstrukcji buta tak samo jak prawidłowe zasznurowanie.,Mocno zasznurowane buty lepiej przylegają do stopy i zapewniają lepszą ochronę i komfort.,"

 

 

Widzę że jednak mój but nie daje ci spokoju, więc żeby rozwiać ta kontrowersje postanowiłem specjalnie dla Ciebie, na chwilę zasznurowac swojego buta jeszcze raz

 

3b368cbe4fccda9f0ae9c1bce86bfb66.jpg

  • 0

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mayor może faktycznie posiadasz ogromną wiedzę na temat obuwia, ale stylistycznie te modele, które pokazujesz to według mnie tragikomedia i dramat w jedynym :ph34r: . Żeby być w pewnym sensie obiektywnym poddałem swój osąd pod dyskusję w pracy. Siedem osób w tym dwie płci przeciwnej jednogłośnie orzekły, że tym razem moje spi3rd0lone wyczucie estetycznie jednak nie myliło się.

Jeśli chodzi o cenę i piszesz, że "kosztują tyle co kilka par sneakers" to chyba pomyliło Ci się z batonami snickers do zjedzenia.

Buty prezentowane przez@ mayora kosztuja tyle:

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://global.rakuten.com/en/store/sugarltd/item/ane-norleans-4142/&ved=0ahUKEwium8Wer77UAhWBRhQKHYroD5wQFggkMAE&usg=AFQjCNGbcGmfmO4voxXRMlSH7ASaOS1pjQ

Ceny butow sportowych w znanej sieci Sizer firmy Nike tyle:

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://sklep.sizeer.com/meskie-buty,plec,MM,B/%3Fmarka%3DNI&ved=0ahUKEwj0jtPyrr7UAhUHbhQKHUOID_gQFghXMAM&usg=AFQjCNFxLwITKktK4wiFtGnj4iwo5XQVuA

Usredniajac 3:1

Wszystko zalezy od miejsca zamieszkania, wieku, i otoczenia, o osobistych preferencjach nie wspominając.

Mnie te buty sie podobaja, choc sporadycznie poruszam sie w tego typu obuwiu.

Jak koledzy pokazuja koszulki z graczem polo gdzie trudno doszukać sie zegarka :) to jakos nikt ochoczo nie rwie tzw "łacha ", a watek zegarkowy :)

 

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

 

Bzdura.

 

Marek, dlaczego dla porównania wrzucasz sneakersowy chłam?

Podałem na swoim przykładzie, że obuwie sportowe, które kupuję i noszę oscyluje w granicach 800-900zł a jest wiele droższych modeli chociażby linia Y-3 adidasa, gdzie buty zaczynają od mniej więcej 1300zł.

Równie dobrze można w drugą stronę zestawić sportowe obuwie w przedziale 1000-1500zł i przyrównać do "klasyki" z Ryłko za 300zł :)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory chcąc kupić sportowe obuwie szedłem do sklepu i mówiłem do sprzedawcy

- szukam jakieś fajne adidasy do dżinsów

- jakie pana interesują?

- najlepiej coś z Nike

 

Teraz już wiem że mam mówić snikersy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

 

Teraz już wiem że mam mówić snikersy

Ciekawe tylko czy sprzedawcy zaglądają na nasze forum. Inaczej zobaczysz minę karpia DSC_2321-300x200.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Określenie "adidasy" na wszystkie buty sportowe to to samo co piece gazowe Junkersy (na wszystkie ludzie mówią Junkersa szukam nowego) czy na szlifierki kątowe (szukam flexa) itd... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory chcąc kupić sportowe obuwie szedłem do sklepu i mówiłem do sprzedawcy

- szukam jakieś fajne adidasy do dżinsów

- jakie pana interesują?

- najlepiej coś z Nike

 

Teraz już wiem że mam mówić snikersy

Możesz też pytać o lajfstajlowe najki - szczególnie dobrze widziane gdy budżet powyżej 500 PLN.... swoją drogą co technologicznie poza marketingiem składa się na cenę buta sportowego z przedziału 1000 PLN w porównaniu do buta sportowego tej samej firmy ( czasem nawet tej samej lini ) za 500 PLN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty należy dopasować do wieku, pełnionej funkcji, ubioru, pogody, sytuacji  oraz kraju lub regionu w jakim się znajdujemy.

Jedno co na pewno to powinny być wygodne i nam się podobać 

Ja tam na buty nie patrzę bo chodzę z głową do góry  :)


Kurcze 500zł na adidaski to bym nie dał

U mnie max na takie to 300zł i to już ze ściskiem wiadomo gdzie -  grunt żeby buty były czyste i nie przepocone ale to wiadomo skarpety koniecznie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Określenie "adidasy" na wszystkie buty sportowe to to samo co piece gazowe Junkersy (na wszystkie ludzie mówią Junkersa szukam nowego) czy na szlifierki kątowe (szukam flexa) itd...

 

To tak jakby klient szukał jakiegoś wostoka z bajerami ...a później krzywił się że mu " ruska" wysłałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największy problem to to aby buty sportowe przetrwały trochę poza gwarancję...

Pamiętam znajkomego rozczarowanego kupnem w sklepie w galerii dwóch par Air Maxów na przecenie.

Jedne nie przetrwały 6miesięcy, drugie trochę dłużej i walka ze sprzedawcą o naprawę/wymianę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby klient szukał jakiegoś wostoka z bajerami ...a później krzywił się że mu " ruska" wysłałeś

To co panowie, wątek o rowerach też trzeba by edytować ^_^ , bo to też "zaściankowe Polskie" określenie bicykla, a wszystko przez firmę "Rover" która była dystrybutorem tego pojazdu...

 

Kurcze 500zł na adidaski to bym nie dał

U mnie max na takie to 300zł i to już ze ściskiem wiadomo gdzie -  grunt żeby buty były czyste i nie przepocone ale to wiadomo skarpety koniecznie  :)

Paweł bo Ty, podobnie jak ja na modzie się nie znasz ;)

W ostatni piątek byłem na kolacji w jednej z Warszawskich restauracji, większość miała na nogach mokasyny, kolorowe , przykrótkie spodnie, obowiązkowo tatuaż na przedramieniu i koszulki Polo, jedni z krótkim rękawem i postawionym kołnierzem, inni z długim- ale za to znaczek firmy mieli na pół klaty :P .

Na nadgarstkach silikonowe bransolety z napisami , lub damskie, z koralikami :D

W marynarce i jeansach czułem się "wyobcowany" ;)

 

P.S zapomniałem o okularach -na damską modłę, choć był wieczór , część miała na głowie zamiast opaski na włosy...

Taka moda i tyle, jedni ulegają drudzy nie....

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Umyte, wyczyszczone, zabezpieczone przed wodą i gotowe na wakacje ;)cbb468d644acf9608a283b509304fff2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co panowie, wątek o rowerach też trzeba by edytować ^_^ , bo to też "zaściankowe Polskie" określenie bicykla, a wszystko przez firmę "Rover" która była dystrybutorem tego pojazdu...

 

Paweł bo Ty, podobnie jak ja na modzie się nie znasz ;)

W ostatni piątek byłem na kolacji w jednej z Warszawskich restauracji, większość miała na nogach mokasyny, kolorowe , przykrótkie spodnie, obowiązkowo tatuaż na przedramieniu i koszulki Polo, jedni z krótkim rękawem i postawionym kołnierzem, inni z długim- ale za to znaczek firmy mieli na pół klaty :P .

Na nadgarstkach silikonowe bransolety z napisami , lub damskie, z koralikami :D

W marynarce i jeansach czułem się "wyobcowany" ;)

 

P.S zapomniałem o okularach -na damską modłę, choć był wieczór , część miała na głowie zamiast opaski na włosy...

Taka moda i tyle, jedni ulegają drudzy nie....

Trzeba było iść do dobrej restauracji a nie do modnej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było iść do dobrej restauracji a nie do modnej ;-)

Zaproszony byłem, nie miałem wyboru :)

Ale na plus to że bardzo miła atmosfera i jedzenie.

 

P.S Robert, pisałem że to był piątek, a jak pewnie wiesz, to dzień gdzie dorośli faceci udają małolatów w ubiorze przynajmniej... :P  :P

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się te plecionki pokazane przez Mayora podobają.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

to był piątek, a jak pewnie wiesz, to dzień gdzie dorośli faceci udają małolatów w ubiorze przynajmniej

Moim zdaniem nie udają i nie tylko w ubiorze. :rolleyes:

 

Mi się te plecionki pokazane przez Mayora podobają.

Mi też się podobają. Przywodzą na myśl dawne dobre czasy, nie skażone zgnilizną relatywizmu :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

swoją drogą co technologicznie poza marketingiem składa się na cenę buta sportowego z przedziału 1000 PLN w porównaniu do buta sportowego tej samej firmy ( czasem nawet tej samej lini ) za 500 PLN?

 

Robert, różnica jest dokładnie taka sama jakby Ciebie ktoś zapytał....Panie, a czym się różni to Ryłko za 300zł od Pańskich Sargentów za 1500zł. Po pierwsze miejsce produkcji. Nie Chiny, nie Tajwan czy inna egzotyka. UK, USA, Włochy. W przeciwieństwie do elektroniki jest duża różnica. Po drugie materiały. Najlepsze skóry i inne materiały stosowane do produkcji. Do tego jakość wykonania i przede przede wszystkim trwałość. Już tu kiedyś pokazywałem moje już ponad półtoraroczne NB997 made is USA. Z zewnątrz i wewnątrz buty jak nowe. Prane już 3 albo 4 razy. Klej trzyma jak beton. Sutki na podeszwach bez najmniejszego ubytku, a to świadczy o jakości użytej gumy. Nieprzetarte zapiętki - a zdarzało mi się w innych markach pomimo wiązania i rozwiązywania butów. No i na koniec wygoda, komfort czy jak tam zwał. Raz, że użyte systemy, a dwa dla mnie NB są jak szyte na miarę. Wygodne jak najlepsze kapcie. Lekkie, przewiewne. Jak garnitur szyty na miarę.

 

Największy problem to to aby buty sportowe przetrwały trochę poza gwarancję...

Pamiętam znajkomego rozczarowanego kupnem w sklepie w galerii dwóch par Air Maxów na przecenie.

Jedne nie przetrwały 6miesięcy, drugie trochę dłużej i walka ze sprzedawcą o naprawę/wymianę...

 

Myślę, że odpowiedziałem na to pytanie powyżej. Mam 3 pary NB, jedną UK, która ma 3 lata, jedną USA ponad półtora roku i druga pół. Wszystkie buty 10/10, no może te UK 9/10 ale teraz służą do ciorania. Mam też kilka par kilkuletnich adidasów też nic im nie jest. Najstarsze jakie mam to 13 letnie adidas leader. Zasada jest prosta. G*wno kupisz, g*wno masz.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szoku jestem jak to czytam. Ja sumarycznie mam chyba z 14 par obuwia ale to wliczając w to dwie pary motocyklowych, trzy zimowych, dwie pary sandałow z zabudowaną piętą i palcami oraz klapki.

 

Apropos, jak się nazywają ww. sandały?

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd widzę co firmy pokroju nike robią z mózgami dzieciaków podchodzę z dużą nieufnością do ich oferty. Ronaldo czy Messi co 3 m- ce w nowych butach , koniecznie w innym kolorze żeby z daleka było widać że trzeba biec do sklepu. Trampki Nike do deski ( skateboarding) -podobno wzmocnione 120 PLN , takie same sygnowane nazwiskiem skatera 2,5 X więcej...a jedne i drugie tak samo przetarte od decka. ...dlaczego w segmencie " lifestyle" miałoby być inaczej. Zresztą chyba adidas zrobił coś takiego - produkty originals nawiązujące do lat 70- tych za większą kasę. Dla mnie but sportowy ma wymiar wybitnie użytkowy i jestem w stanie zapłacić więcej za więcej ale produkt musi dowieść swojej wyższości. Na przykład od wielu lat do piłki wybieram serię copa mudial czy mundial goal bo czuję różnicę na stopie a buty wymieniam co kilka lat a nie co sezon. Ale tu , przy " sportowym" używaniu buta obroni się tylko dobry produkt. Chodzenie po ulicy nie obnaża tak bardzo jakości w bucie który z założenia jest wygodną, elastyczną izolacją od podłoża w "modnym kolorze i z fajnym logo".

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.