Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Są 3 wersje tych butów w obrębie tego samego koloru:

 

1. Tan LS - autorska (chyba) skórzana podeszwa,

2. Tan RS - gumowa podeszwa (najlepszy wybór, jeżeli będą to "woły robocze"),

3. Tan Rendebach (skórzana podeszwa, tyle że innego producenta. Ponoć mocniejsza, warto sprawdzić opinie u wujka G.)

Edytowane przez Friedrich

"Tick Tick Tick, that's the sound of your life running out..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak szerokie to kopyto bo Bereick ma z reguły dosyć obszerne . Jesteś w stanie porównać np. do Yanko 915?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak się do siebie mają, gdyż atm nie posiadaj ani jednych ani drugich, ale możesz rzucić okiem na tabelki i porównać:

 

1. Yanko https://patine.pl/webpage/tabela-rozmiarowa.html

2. Berwick https://sklep.klasycznebuty.pl/tabela-rozmiarow,36.html


"Tick Tick Tick, that's the sound of your life running out..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio głównie smigam sobie w takich espadrylach:

0000199102608_1__ag.jpg

Wygodne, przewiewne oraz noga się w nich tak nie poci ( pasują poza tym praktycznie do wszystkiego, również i do bardziej eleganckich ubrań).

Spodobał mi sie również styl neohipisowski 

http://www.styl.pl/moda/news-umarl-hipster-niech-zyje-neohipis-narodziny-nowej-subkultury,nId,2408981

Edytowane przez arbito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy new balance 1500 yard pack, mają taką samą rozmiarówkę jak pozostałe modele NB?

Nie mam jeszcze NB .Chciałem kupić model (przez internet), którego może nie być w mojej galerii, stąd pytanie czy przymierzenie czegokolwiek z NB będzie miarodajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku to nie dziala. Jest okolo 0,5 numeru roznicy miedzy roznymi modelami. Moze dlatego, ze pochodza z roznych kontynentow lub maja rozne fasony :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Czy new balance 1500 yard pack, mają taką samą rozmiarówkę jak pozostałe modele NB?

Nie mam jeszcze NB .Chciałem kupić model (przez internet), którego może nie być w mojej galerii, stąd pytanie czy przymierzenie czegokolwiek z NB będzie miarodajne.

Pozostałe, czyli które? USA, Chiny, Wietnam ;) Nie ma reguły, tym bardziej, że Yeard Pack ma już nową, swoją drogą obrzydliwą bryłę przodu buta. Ja UK i USA noszę 42, zazwyczaj, bo USA 998 np lepiej leży 41,5 i Yard Pack u mnie lepiej leżał też 41,5 pomimo, że UK zawsze miałem 42. Wynika to z tego najpewniej z tego, że but ku przodowi nie zwęża się tylko jest bardzo szeroki. Od góry ma kształt pysku dziobaka :D Kup dwa rozmiary i jeden odeślesz.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe, czyli które? USA, Chiny, Wietnam ;) Nie ma reguły, tym bardziej, że Yeard Pack ma już nową, swoją drogą obrzydliwą bryłę przodu buta. Ja UK i USA noszę 42, zazwyczaj, bo USA 998 np lepiej leży 41,5 i Yard Pack u mnie lepiej leżał też 41,5 pomimo, że UK zawsze miałem 42. Wynika to z tego najpewniej z tego, że but ku przodowi nie zwęża się tylko jest bardzo szeroki. Od góry ma kształt pysku dziobaka :D Kup dwa rozmiary i jeden odeślesz.

 

 

Dzięki za info. 

Szukałem jakiś ciekawszych szmacianych i niewiele mi się podoba.

Ze dwa lata temu chciałem kupić Tommy Hilfiger w podobnej kolorystyce - niebieski, fiolet, granat i pomarańcz, ale myślałem że uda mi się kupić na przecenie ale zostały wyprzedane.

Teraz zastanawiałem się jeszcze nad Nike Air Max 90 granatowe.

Ale te NB wydają się bardziej casualowe.

A Nike raczej na siłownie.

Poza tym NB zapewne pociągną dłużej.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te for Jcrew są też fajne 998 toucan

 

bfaf8f2232090e9ab3e052aef2239265.jpg

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, bordowe sa extra

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te for Jcrew są też fajne 998 toucan

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

Świetny model ! Kurde ale żona mnie chyba zabije wzrokiem jak kupie następną parę butów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi bordowe buty

Do bordowych dżinsów extra pasują :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te for Jcrew są też fajne 998 toucan

 

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

Fajne fioleciaki.

Połączenie z zielonym?

Ciekawe...

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jcrew współpracuje z NB i oni robią spacjami dla nich wersję kolorystyczne, większość jest za***sta, pomijając oczywiście wersję "beachball" tak się chyba nazywa.

 

A jak znajdę gdzieś " greenbuck" to kupię dwie pary

fc52009d86b1a184c201e66e69068a18.jpg

 

01f78ed08fa5abc6ce9feb915e50f777.jpg

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się takie jednokolorowe nie podobają.

Dopiero jak trafiłem na Yeard Pack 1500 to stwierdziłem że kupię....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, koniec moich Adidasów Plimcana już jest bliski, więc szukam butów na codzień. Buty do tańca i różańca, czyli jakieś sneakersy, najchętniej w kolorze brązowym i z cholewką ze skóry licowej, choć można przekonać mnie do innego koloru czy rodzaju skóry. Budżet to 250 zł. Priorytetem jest trwałość łączeń i samej warstwy wierzchniej skóry, obecne Adidasy zawiodły mnie na całej linii tracąc kolor i nabierając średnio porządanej patyny. Podeszwa najlepiej dość niska, w ciemnej tonacji, bo wszechobecne białe podeszwy brudzą się po 5 minutach od czyszczenia. Tyle :)

Edytowane przez Blendzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę stron wcześniej wklejałem buty Badury. Kosztowały bodaj- 270zł i były warte każdej złotówki. Żałuję że dwóch par nie kupiłem ale chyba od Jasha się zaraziłem i kupiłbym dwie pary New Balance. Problem że są tylko na allegro od niezbyt pewnego sprzedawcy...

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taniej wyszły? nie wiem jak droższe modele ale ja NB kupowałem prze oficjalną stronę NB. Wcześniej kupowałem pumy przez allegro - normalny sklep stacjonarny tylko prowadził dodatkowo sprzedaż wysyłkową - zero problemów, wymieniałem rozmiar i było wszystko w porządku. Nie wiem jak teraz ale kiedyś jak ktoś sprzedawał pojedyncze pary pum, nb czy innych to były to buty, które "spadły z tira" podczas transportu  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są modele których w sklepach praktycznie nie ma

 

 

Ten oficjalny sklep czyli pełna nazwa + pl lub skrót, ma na opineo.pl 3 opinie- 1 pozytywną i dwie negatywne...

A po pełnej nazwie 63% to negatywne.

Tam akurat tych butów nie ma.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.