Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
sapek

BUTY

Recommended Posts

Model to "HB racing Dark Blue".

Długo się zastanawiałem nad ich zakupem, jednak nie do końca jestem przekonany czy producent odzieży, potrafi wykonać dobre buty. One po prostu mi się podobają

W mojej kolekcji jest kilkanaście innych par butów, wiec będę je nosił na zmianę z innymi.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

hah z jednej strony docinki w wyżej zaprezentowanym stylu m.in. o marce Boss wzbudzają tylko delikatny uśmiech na twarzy a z drugiej strony można by o tym książki pisać  ;)

przypomnę tylko, że każdy kto posiada jakikolwiek japoński zegarek - Japonia należała do państw osi więc byli w komitywie z "najlepiej ubranym wojskiem w dziejach". 

Poza tym powinniśmy bojkotować wszystko co angielskie, francuskie, amerykańskie i rosyjskie, całą resztę tak samo ;)

a buty jak buty - fakt, że ta blacha do wywalenia. Jak wygodne to ok. Co do napisu - noszę ryłko bez nawet najmniejszego znaczka ale noszę też NB a wiadomo jak u nich z znaczkiem

Bez tego skąd by ludzie mogli wiedzieć ,że to są buty od słynnego projektanta mundurów...

Rozumiem, że do Porsche byś nie wsiadł? :D

Model to "HB racing Dark Blue".

Długo się zastanawiałem nad ich zakupem, jednak nie do końca jestem przekonany czy producent odzieży, potrafi wykonać dobre buty.

HB produkuje buty gdzieś we Włoszech - zleca podwykonawstwo. Ja mam kilka par klasycznych mokasynów z GYW i są Ok jakościowo. Nie wiem gdzie zleca podwykonawstwo sportowych lecz jak je oglądam to jakość jest dobra (faktem jest ze wzornictwo dla mnie ciut bijące w oczy - tak jak zegarki Hugo Boss :-).

Edit - sprawdziłem to jest ich fabryka we Włoszech w Morrovale w Macerata specjalizująca się w butach i akcesoriach. Zmylił mnie fakt że zawsze na Black Boss jest napisane " handcrafted Italy"

Edited by switch107

nie spiesz się ....

Faktycznie, wykonanie nie pozostawia nic do życzenia. Każdy detal jest bardzo dopracowany. Co mnie zaskoczyło to rozmiar, o numer mniejszy niż zwykle.

W mojej kolekcji są to pierwsze buty z widoczna nazwa producenta. Tak wiec nie jest to dla mnie istotne, ale tak naprawdę kiedy masz zwykle conversy na nogach, mimo ze nie ma na nich żadnego logo, to i tak każdy wie co to za obuwie.

Ciekawy był sklep w którym nabyłem owa pare butów, klient jest obsłużony naprawdę wyjątkowo, poczułem sie prawie jak przy odbieraniu luksusowego auta. Mam to szczęście, ze w miejscowości, w której mieszkam jest fabryka Lloyda i maja sklep przy zakładzie, sądziłem ze tam klient jest super obsłużony, ale po wczorajszych doświadczeniach, niewiem.

Sprawiłem sobie kilka miesięcy temu buty Ecco . Nawet nie były jakoś specjalnie intensywnie użytkowane, lecz mimo to kolor się z nich "wytarł" że szok. Normalne to w ecco, tudzież jest podstawa żeby dawać je na reklamację?

P1150307_zpsonqjcyjr.jpg

P1150308_zpsawc5fhei.jpg

Niektórzy koledzy czytają miedzy wierszami.,Nie miałem zamiaru potępiać kogokolwiek za noszenie wyrobów firmy Hugo Boss.,Przecież firma zachowała się fair wobec swoich przymusowych pracowników -Francuzom wypłaciła wielomilionowe rekompensaty,a Polaków serdecznie przeprosiła.,Same buty także pochwaliłem,.Bardzo podoba mi się projekt a szczególnie te blachy na śródstopiu,które w piękny sposób nawiązują do historii i tradycji oręża niemieckiego- przypominają ryngrafy noszone na piersiach przez dragonów Feldgendarmerie. 

Sprawiłem sobie kilka miesięcy temu buty Ecco . Nawet nie były jakoś specjalnie intensywnie użytkowane, lecz mimo to kolor się z nich "wytarł" że szok. Normalne to w ecco, tudzież jest podstawa żeby dawać je na reklamację?

http://s1383.photobucket.com/user/plose99/media/ecco/P1150307_zp_.jpg%5B/img]l]

Proponowałbym przez miejskiego rzecznika konsumentów.

Za taką cenę nawet bym się nie wahał.

Jak będą oponować to ładne zdjęcia i na facebooka, najlepiej tego międzynarodowego.

Poszukaj zdjęć jak za nowości wyglądały te buty.

Miałem kiedyś buty Ecco ale wtedy to był towar wart swojej ceny.

Teraz to loteria.

Ja nie kupuję butów casualowych droższych niż 330zł.

Eleganckie max 1000zł ale to z konkretnych firm i mam takie które żyją 8lat i wyglądają praktycznie bez zmian.

Edited by Remy

Ostatnio również kupowałem sobie takie buty sportowe. Ale nie wybierałem żadnej szczególnej marki. Wybrałem się do Decathlonu i kupiłem buty za 100 zł. Mam nadzeiję, że będą wygodne ( potrzeba mi na kilka dni na wycieczkę do Białowieży....)

Jesli chodzi o eleganckie obuwie to spodobały mi się kolekcje w Lancerto:

https://www.lancerto.com/kolekcje/buty.html

Szczególnie:

buty-belmont-brazowe-890.jpg

Edited by arbito

Ja ostatnio popełniłem taki zakup do codziennego użytku. Są to moje drugie buty Adidas z linii Porsche, mam nadzieję że będą równie wytrzymałe jak poprzednie.

Zdjęcie z sieci:

3d43545d819f4710a5496b10a25abfbb.jpg

Edited by bartq88

P1150307_zpsonqjcyjr.jpg

Ja na Twoim miejscu bym reklamował. Ecco reklamowalem kilka razy i zawsze uznawali. Ostatnio dzieciaka zimowe buty delikatnie zszedł kolor z podeszwy i też przeszło.

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Nie jestem ekspertem, ale patrząc na przód buta.....hm od powietrza Ci się tak wytarło? Dla mnie to wygląda jakby ktoś butami szurał o beton, zwłaszcza z przodu na pierwszym zdjęciu.

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     SEIKO Prospex Diver 62MAS Reissue

Myślę, że umycie i odświeżenie właściwym preparatem do nubuku by pomogło....

Drodzy współforumowicze :)

Szukam butów do 300-400 zł do garnituru który noszę bardzo rzadko :)

Jakimi markami powinienem się zainteresować w tym segmencie ?

Z góry dziękuje :)

Będzie ciężko znaleźć coś ładnego i wytrzymałego.

Popatrz na forum but w butonierce w temacie buty trochę taniej.

Ja ostatnio popełniłem taki zakup do codziennego użytku. Są to moje drugie buty Adidas z linii Porsche, mam nadzieję że będą równie wytrzymałe jak poprzednie.

Zdjęcie z sieci:

3d43545d819f4710a5496b10a25abfbb.jpg

Kiedyś robili buty.

Teraz plastik fantastic.

Kolejne modele będą optymalizowane pod roboty... w kwestii wykonania.

Edited by Remy

Ktoś kto pisze, że używa nie często nie znajdzie butów do garnituru do 400 zł? Mocno przesadzasz. Nie poszukuje przecież Yanko  GYW. A Salamandry z przeceny, czy nawet Gino Rossi lub inna, przyzwoita w miarę, polska marka na 1000% będą wystarczające. Inwestowanie w buty od dzwonu dużych pieniędzy jest bez sensu. Co z tego,że tak używane z 15 lat wytrzymają? 

Taaa, bo odrazu musi kupić za kafla czy dwa, bo inaczej to nie ma sensu Na kilka razy w roku, bo to jest rzadko,? Lasocki Ci wystarczy na parę lat przy takiej częstotliwości noszenia. Mi działają do roku ale noszę 168h w miesiącu i działa na nie nacisk 120kg. Przemeliłem kilka par, wszystkie były wygodne.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Only Fools Do Not Fear The Sea

Chodzi o to aby kupić coś co wygląda.

Na ebayu udało mi się kupić piękne trzewiki Barkera za 70 funtów.

Klucz to wiedzieć czego szukać i gdzie.

P.S.

Ile ludzi wpada tutaj kupić zegarek za 1000zł i kupuje taki za 10000zł...

Edited by Remy

Myślę, że jak chłop zakłada je parę razy w roku, a nie codziennie to nie ma to aż takiego znaczenia. Ja do tego w ogóle nie przykładam uwagi, w swoich latam w pracy po metalowych pokładach statkowych (często smar + woda je zastaje), gumach i wykładzinach na których można szczotkowanie koperty zrobić :) Każdy używa inaczej, nie każdy potrzebuje wypasu, tym bardziej jak nosi od święta. Ja bym się w swojej pracy nadał na testera wytrzymałości tych wszystkich markowych butów z "rodowodami"  :D  :D  :D

Only Fools Do Not Fear The Sea

https://www.gino-rossi.com/on/obuwie/polbuty/mpv848-n82-e100-9900-0

Kopyto całkiem niezłe, tylko podeszwa jakoś mi nie pasuje. 

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     SEIKO Prospex Diver 62MAS Reissue

Swoje do ślubu kupiłem w Wojasie, kosztowały własnie coś pod 400 zł. Całe skórzane, również podeszwy (fabrycznie podzelowane). Podczas wielu imprez miałem je później na nogach i jestem bardzo zadowolony - wygodne, ładne, wytrzymałe. Jeśli nie jesteś znawcą i koneserem (ja nie jestem) to z powodzeniem wystarczą.

Swoje do ślubu kupiłem w Wojasie, kosztowały własnie coś pod 400 zł. Całe skórzane, również podeszwy (fabrycznie podzelowane). Podczas wielu imprez miałem je później na nogach i jestem bardzo zadowolony - wygodne, ładne, wytrzymałe. Jeśli nie jesteś znawcą i koneserem (ja nie jestem) to z powodzeniem wystarczą.

Wojas kiedyś był dobrą marką, ja ostatnie Wojasy kupiłem jakieś trzy lata temu, po roku niezbyt intensywnego używania, podeszwa się odkleiła ☹️, to nie ta sama jakość co 20 lat temu.

Ja polecił bym RYŁKO, w takiej kwocie napewno coś znajdziesz