Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

@ 7ara7ony

 

Bez przesady ;) Wbrew pozorom jest ich bardzo wielu w bardzo wielu firmach. 

 

Oj Zbyszku nie masz racji... fachowców serwisantów z prawdziwego zdarzenia w swoim życiu spotkałem tylko kilku a od dłuższego czasu 4 z przodu mam, choć z drugiej strony winę za to że serwisanci są jacy są ponoszą głównie klienci, a raczej ich zachowanie - normalne że coś się może zepsuć, czy uszkodzić, dlatego powstają serwisy, ale żeby zaraz z tego powodu świat miał się kończyć... no chyba nie ;) ale gdy zaczynasz się zachowywać w stosunku do innych tak jak chciałbyś żeby oni zachowywali się w stosunku do Ciebie to z reguły jest O.K. Niestety "w narodzie" funkcjonuje inna "złota myśl"; "Płacę więc wymagam"...  ;)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... fachowców serwisantów z prawdziwego zdarzenia w swoim życiu spotkałem tylko kilku...

 

Oj nie słabych serwisantów nie ma wielu...

Za to pewnie obowiązuje zasada, jak z tymi idiotami, których też podobno nie ma dużo, tylko są umiejętnie porozstawiani na naszych drogach ;)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Z_bych do Wawy na razie się nie wybieram, sprawdziłem na szybko stronę i sklep G.Gerlacha - nie ma info o punktach stacjonarnych.

 

@Daito pracowałem ponad 10 lat na serwisie i teoretycznie podejście typu: traktuj klienta tak, jak sam chciałbyś być traktowany kiedyś się sprawdzało. Potem ludzie zaczęli to wykorzystywać i zdarzały się sytuacje najlepiej pasujące do powiedzenia jak masz miękkie serce to miej twardą d**ę.  Teraz to niestety jak piszesz jest podejście "Płacę, wymagam" nawet jeżeli nie mam racji.

 

M.


@Z_bych hehehe trafiłeś w 10-kę z tym rozstawieniem idiotów :D.

 

Pracując na serwisie (a potem sklepie) przy bezpośrednim kontakcie z klientem przyglądaliśmy się pogodzie. Jak była mocna zmiana pogody (np. ciśnienie) lub dni przed/po pełni księżyca to wiedzieliśmy że przyjdą "specjaliści" wszelkiej maści ;).

 

Zawsze się śmialiśmy że to UFOki oddają tych, na których prowadzili eksperymenty :).


Ciekawie działa forum, pisząc post pod postem "skleja" je w jeden - dlatego tyle odpowiedzi jest w jednym wpisie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Z_bych ja to napisałem z "; )" czyli coś jak "z przymrużeniem oka". Nie chciałem nikogo urazić a jedynie podkreślić stereotyp.

 

Nie tyczy się to też marki Gerlach.

 

Co do RWD miałem w ręce, wydaje mi sie że wszystkie te mniejsze koperty u nich są zbyt wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego @dopeman za informację. widzę że bez "macanka" się nie obejdzie ;), ciekawe czy w Poznaniu znajdę jakiegoś G.Gerlacha.

Pozostaje dopytać u producenta.

 

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z obu forów zegarowych spotykają się czasem przy degustacjach i oglądaniu zegarków. Pewnie poznaniacy też piją piwo i gadają na żywo o zegarkach. Śledź może wątki spotkań. Zegarków Gerlachów jest już całkiem sporo na obu forach :)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmonauta wpadł na tygodniowe testy.

Pierwsze wrażenie to świetnie wykonana powłoka, ciekawe jak będzie się zachowywać z biegiem czasu.

post-69167-0-53242700-1481969785_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to na razie najlepszy ich projekt.

Powłoka kilka lat powinna wytrzymać, a jak się ma tak dużo zegarków jak my, to i kilkadziesiąt może da radę :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to na razie najlepszy ich projekt.

Powłoka kilka lat powinna wytrzymać, a jak się ma tak dużo zegarków jak my, to i kilkadziesiąt może da radę :)

Jeszcze Żubr jest ładny. Ale problemy z nakręcaniem były... i może lepiej żeby automat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żubr w budyniu? To raczej "był" niż jest :)

Ja "mam" ciuchcię. "Mam" bo leży na serwisie, przyjechała z jakąś skaza/mazakiem na szkle od spodu. Nie zdążyłem się nacieszyć. Może wróci przed świętami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dziś zero odpowiedzi na Emila ...... 5 grudnia Pan paczkę z zegarkiem odebrał w mieście Szczecin czekamy...... Czas = cierpliwość ............................................................ ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciuchcia wjechała :)

Pierwsze wrażenia zdecydowanie pozytywne!

 

ja wybralem klasyczną białą wersję. Cieakwe czym się inspirowano w designie tego zegarka? PRzedwojennymi zegarami dworcowymi?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapasem kopert z projektu Tokkotai? ;)

ps

Cakiem fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to ten styl

00914285dfd42df3b644c9583237bd61.jpg

Choć to pilot, a gerlach to zegar kolejowy. Nomen omen - z kolei te co znalazłem w sieci jako railway watch to wyglądały jeszcze inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 a gerlach to zegar kolejowy.

No przestań... taki sam kolejowy jak 303 to zegarek lotniczy... Chłopaki z GG to i z g-shocka GPW by zrobili zegarek do pierwszej komunii - wystarczyłoby na deklu pyknąć grawer św Pietrka a na tarczy wymalować baranka z hostią i pastorałem i pierwszokomunijny zegar jak ta lala :D

Zegar jaki jest każdy widzi, nie ma co ideologii dorabiać, ewidentny styl vintage wyszedł w "japońskiej" kopercie od pilota - projekt bardzo mi się podoba, bo lobię ten styl ale wykonanie już jakby mniej.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Choć to pilot, a gerlach to zegar kolejowy. Nomen omen - z kolei te co znalazłem w sieci jako railway watch to wyglądały jeszcze inaczej :)

 

no inaczej - patrz:  zegarki Mondaine (Helweci potrafili nawet w funkcji stop2go zasymulować wstrzymanie wskazówki sekundowej by ta minutowa mogla się przesunąć - jak w peronowych zegarach na szwajcarskich dworcach, nomen omen - fajnie to wygląda).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Daito 303 byłby to bardziej zegarek marynistyczny :D

 

@pplar dzięki za info zaraz sobie popatrzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Daito 303 byłby to bardziej zegarek marynistyczny

 

No to przecież napisałem że pilot to to nie jest ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się czy aż tak widać dziurę w tarczy pod wskazówkami? A właśnie wskazówki najmniej mi pasują, za cienkie są, zwłaszcza godzinowa. Z początku bardzo mi się spodobał, nie mam pilota w tym stylu jeszcze ani gerlacha jeszcze, a do obu sie przymierzałem, do tego wkoncu większy gerlach niż 42, ale znowu coś mi w nim nie gra. Nie rozumiem pilotowania ciufci ale pal licho, niech będzie że to tylko dedykacja, ale te wskazówki wyglądają nieproporcjonalnie, do tego indeksy na białej tarczy wyglądają lepiej niż na czarnej, chociaż przed produkcyjne próbniki wydawały mi się bardziej wyraźnie obramowane. Za to w ogóle nie przeszkadza mi koperta z innego projektu, jest fajna i pasuje to wszystko razem.

Edytowane przez trez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje najnowsze dzieło. Prezent dla kumpla. Skóra bydlęca, podszewka dwoina wieprzowa. Boki szlifowane, malowane kilkakrotnie. Szycie ręczne.

post-70090-0-20127800-1482503690_thumb.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje najnowsze dzieło. Prezent dla kumpla. Skóra bydlęca, podszewka dwoina wieprzowa. Boki szlifowane, malowane kilkakrotnie. Szycie ręczne.

 

Jakby jeszcze do zegarka pasował to byłby miód malina ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.