Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

A może projekt Heweliusz? (wspomniany wcześniej Balticus ma patent na świetną tarczę), Arctowski? itd.

Arctowskiego planował zrobić Marcin z VC w kopercie od Visa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.A największy ich przebój? Dywizon 303 z logiem dywizjonu na tarczy. :)

 

Tutaj to faktycznie przegięcie, bo wyszedł "zegar dla sklerotyków" - podpisany na tarczy, deklu i boku koperty, jakby czasem ktoś "se" zapomniał... Niemniej projekt świetny i klasyczny, gdyby podpisany był tylko na deklu pewnie bym na łapie nosił i to nie dla tego że to "Dywizjon 303", ale dlatego że świetny zegarek a tak "za dużo cukru w cukrze"... 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest motoryzacja. Lux Sport oraz super lokomotywa pm-36. Także nie tylko militaria. Samolot jeden też sportowy a nie militarny. I statek wycieczowy.. :)

Póki co najbogatsza oferta z rodzimych producentów.

Szkoda tylko tych baboli jak wielokrotnie podpisany zegar (303), czy też krzywe cyfry (hussar).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam w sieci zdjęcia Łosia i coraz bardziej mi się podoba, ale mam jedną zasadniczą wątpliwość i może z forumowiczów ktoś mi ją rozwieje:

Czy tarcza ma kolor czarny czy granatowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież stosują szkła z "niewidzilnym" ar.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo kwestia koloru łosiowej tarczy zeszła na dalszy plan jako że nabyłem właśnie Eposa 3401 i fundusze zegarkowe się na jakiś czas wyczerpały ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O - to doskonały wybór. Moim skromnym zdaniem w tym przedziale cenowym ten zegarek raczej nie ma konkurencji. Dla mnie najbardziej udany model Eposa spośród innych tez niezłych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Napisz jeszcze dla kogo :D


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Albo może lepiej nic nie napiszę... ;)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Napisz jeszcze dla kogo :D

 

:D  :D  :D to chyba jasne. Przecież napisałem, że moim zdaniem.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja pytałem dla kogo, Twoim zdaniem, to najlepszy wybór ;) 


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja pytałem dla kogo, Twoim zdaniem, to najlepszy wybór ;)

 

Oj - ciężko idzie - skoro to moje zdanie - to np. dla mnie w tej cenie jest to najlepszy wybór.

Innymi słowami - jeśli mnie ktoś by zapytał o casualowy zegarek, duży, w cenie ok 4000 zł katalogowej - i nie miałby to być nurek/pilot/chrono to polecił bym właśnie ten. O szczerości intencji świadczy to, że kupiłem taki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 O szczerości intencji świadczy to, że kupiłem taki. ;)

 

To akurat o niczym nie świadczy - sam kupiłem sporo zegarków których nikomu bym nie polecił, no chyba żebym go nie lubił i chciałbym żeby ktoś wywalił kasę na chłam, albo zrobił z siebie frajera większego niż zrobiłem z siebie ja ;)

:D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak kto kupuje. Ja dość długo marudzę i wybieram. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat o niczym nie świadczy - sam kupiłem sporo zegarków których nikomu bym nie polecił, no chyba żebym go nie lubił i chciałbym żeby ktoś wywalił kasę na chłam, albo zrobił z siebie frajera większego niż zrobiłem z siebie ja ;)

:D :D

Słuszna uwaga.

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak kto kupuje. Ja dość długo marudzę i wybieram. ;)

 

Możesz iść do butiku i "marudzić wybierając", wreszcie kupić - a że kupiłeś w butiku to każdy tam może wejść i dokonać tego samego wyboru, to powoduje że Twój długo wybierany zegarek wcale nie będzie na tyle wyjątkowy ile opiewa paragon - ;) Można też szperać szukać i węszyć wśród zegarków których w butiku obejrzeć nie można - zaryzykować i albo wyjść na frajera, albo mieć coś naprawdę wyjątkowego - co zdarza się zdecydowanie częściej niż "wychodzenie na frajera" ;)

A jeśli któryś z moich znajomych chciałby kupić zegarek w budżecie 4 tys PLN to na pewno nie poleciłbym mu żadnego tzw "szwajcarskiego zegarka" bo w tej cenie w kwestii automatów to jedynie składaki można kupić, do wyboru w zasadzie  dwa mechanizmy ETA - i ich podróbki - znaczy te... no... satelity. Taki wybór to w zasadzie żaden wybór ;)  :D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to Twoje podejście. Nie każdy musi mieć takie same. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy musi mieć takie same. 

 

Nawet nie powinien ;):D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam sobie myślę, że jeśli ktoś wybiera Eposa o którym mowa, w budżecie do 4k, to musi być sentymentalnie albo w inny sposób z nim związany :) 

Racjonalnego uzasadnienia w jego zakupie nie mogę się dopatrzeć. Wyjątkowości w nim tyle, ile w śniegu pod koniec listopada, za to czerpania z dobrych wzorców garście ;)

Ale wiem, nie to ładne, co ładne... ;)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku ale "przeciętny Kowalski" który chce kupić zegarek opiera się w zasadzie na tym co widzi za witryną salonu zegarki oferującego i w 99% przypadków nie zdaje sobie sprawy z tych inspiracji - jak trafi na sprytnego, albo niedouczonego sprzedawcę to ten klienta "zaczaruje" magicznym "swiss made" i klient wywali 4k na... Epos'a, Doxe czy inny podobny. Ludzie kupują oczyma przecież... się podoba to się bierze... i w tym złego nie ma nic przecież ;)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale, że nasz kolega to "przeciętny Kowalski"? W to ciężko mi uwierzyć :)

A kolega, który zrezygnował z Gerlacha na rzecz Eposa też raczej z choinki się nie urwał, skoro pisze, to pewnie i czytał ;)

 

A tak na marginesie - stałem sobie którejś niedzieli w pewnym butiku (nazwy nie podam, miejsce - Lublin) i oglądając sobie Casio, przysłuchiwałem się rozmów klientów ze sprzedawcami. Byłem naprawdę miło zaskoczonym pytaniami ludzi i odpowiedziami sprzedawców. Rośnie wiedza. I coraz częściej jeśli ktoś ma wydać kilka tysięcy na zegarek, to dokładnie sprawdzi na co wydaje :) 


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.