Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

nie testowałem jak wygląda przerzut w czasie normalnej pracy. Nie ciesz się za mocno bo w Twoim 3133 to samo jest :)

 

Porażka to jest - ustawiłem, żeby się przełączało, jak nie widzę... Uwielbiam rozwiązanie z dźwignią i szybkim przerzutem w r2614.2H, 2616.2H: 2628.H... tam to jest fachowo i solidnie zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka to jest - ustawiłem, żeby się przełączało, jak nie widzę... Uwielbiam rozwiązanie z dźwignią i szybkim przerzutem w r2614.2H, 2616.2H: 2628.H... tam to jest fachowo i solidnie zrobione.

 

no fakt, w rakietach lepiej to wygląda i moim zdaniem w poljotach 17 k. zresztą najlepiej mi się serwisuje rakiety i poljoty (np. 55g). Pozniej wostok 24xx, 22xx, poljot 16k lub 17 werk kirowski, zim, pobieda, kama, start ,  to taka moja skala subiektywna

Edytowane przez Sebolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, szybka prośba - jaki jest rozmiar szkła w sportiwnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było żadnych brązowych.

"Brązowy" ring to odbarwiony niebieski lub czerwony.

"Brązowa" tarcza to odbarwiony czerwony.

 

Wbrew katalogom Rosjanie twierdzą, że było aż 8 różnych modeli "kolorowych" Kirowskich w krabie. Może coś w tym być, ale dopóki nie zobaczę... ;)

Wierzę tylko w "białego" - biały ring i biała tarcza, ale to unikat. Taki do gonienia króliczka :)

Gdzie można takiego białego zobaczyć? W katalogach go nie widziałem. Właśnie przerwałeś mój błogostan. Biały ring i biała tarcza muszą być świetnym połączeniem, jak to sobie teraz wyobrażam.

Swoją drogą jestem trochę zawiedziony, że mój "czyściutki-nowiutki", brązowy Kirowski, to tak na prawdę wypłowiały czerwony. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można takiego białego zobaczyć? W katalogach go nie widziałem. Właśnie przerwałeś mój błogostan. Biały ring i biała tarcza muszą być świetnym połączeniem, jak to sobie teraz wyobrażam.

Swoją drogą jestem trochę zawiedziony, że mój "czyściutki-nowiutki", brązowy Kirowski, to tak na prawdę wypłowiały czerwony. :

Proszę, tu możesz zobaczyć: (fotka z watch.ru)

post-27093-0-60836200-1474530185_thumb.jpg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego nigdy nie widziałem i mimo, że rzadkość, to jakos specjalnie mi się nie podoba. Sam ten ring to chyba nie byłby trudny do odtworzenia zwłaszcza, że przy 6 brak napisu. On występuje gdziekolwiek w katalogu/oficjalnym źródle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

... On występuje gdziekolwiek w katalogu/oficjalnym źródle?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Pomijając fakt że ten albinos na mnie też nie zrobił jakiegoś powalającego wrażenia, zastanawia mnie czy nie jest to kolejny wytwór żeby zrobić sensację. Faktura ringu przypomina papier, brak nazwy zakładu też jest zastanawiający tym bardziej że na tym zbiorczym zdjęciu jeśli dobrze widzę reszta ma ten napis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Żeby nie zaśmiecać amfibijnego wątku wrzucę tu fotki bezeli produkowanych przez "persa"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Piękna robota :)!

Ale ceny mniej piękne ;) Te powyżej to prawie równowartość zegarka, na którym są założone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ustaw wychwyt. Czyli po kolei. Zatrzymaj balans jakimś cieniutkim patyczkiem. Jeżeli będzie się sam wzbudzał to nic nie rób. Jeżeli natomiast się zatrzyma, to bardzo delikatnie przesuwaj tą grubszą przesuwkę, aż balans zacznie pracować. I tyle w temacie. Regulujesz później tą cieńszą przesuwką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, trzeba zwolnić sprężynę, następnie ustawić neutrum (uchwyt trzymający klocek wlosa) w takiej pozycji aby kamień przerzutowy znajdował się jak najbardziej na wprost gniazda kotwicy - kotwica powinna go równie łatwo przechylać w obie strony. Przesuwką regulująca długość roboczą włosa ustawia się przyspieszenie ( skracając) lub opóźnienie (wydłużając ją od położenia neutralnego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

305c8658dff9ee774e36c547e6b266c1.jpg

Do tego modelu elektroniki jakie baterie wchodzą?

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. wkladka do zapiecia. zegarmistrze maja takie ustrojstwa. to taka blaszka identyczna jak ta zapinajace bransoletke, tyle ze o grubosc metalu wezsza, wiec wchodzi pod oryginalne zapiecie.

 

2. druga opcja dorwac bransoletke i dolozyc oczek, ale to trudne w tych slawkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak włożyć baterie do tego mechanizmu? 14bb22cb143696c4450700e99cfb187a.jpg

Druga sprawa, ma ktoś taką blaszkę może? 1b6f9bb756c4b7b108c9356796dc0b18.jpg

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.